СкрипяСердцем• 31 октября в 08:20

Подскажите, на сколько сейчас подорожали зарядные станции?

Хочу купить но интересно на сколько сейчас они подорожали)
Можете сказать, пожалуйста, за какую цену какую станции покупали? Спасибо
Пукимончиг• 31 октября в 11:31
Авторе, а чого не генератор? Бо зарядні опалення не потягнуть ніякі.
Чучело-Мяучело• 31 октября в 12:13
Ответ дляПукимончиг
Ви не на ринку торгуєте? Таам так люблять оце ходють-міряють-нічого не купляють.
Ні, не торгую.
Мені подобається моя робота - інженер.
Просто з початкового питання автора стає зрозуміло що ніхто нічого не збирається купувати.
Яка різниця було дорожче чи дешевше?
Коли людині щось потрібно - вона бере і купує, не дивлячись скільки воно коштувало три місяці тому...
Запитання які автор задає далі свідчать що вона взагалі не розуміє що їй потрібно.
Електричні теплі поли у будинку 130м² від зарядної станції - реально?🤦
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 12:25
Ответ дляПукимончиг
Думали над генератором, але боюсь що сусіди будуть возмушатися. Генератор же нудить дуже сильно
автор СкрипяСердцем • 31 октября в 12:41
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні, не торгую.
Мені подобається моя робота - інженер.
Яка різниця було дорожче чи дешевше?
Мені справді цікаво, наскільки зросла вартість, адже раніше умови мого проживання були зовсім інші, і тоді мені така станція не була потрібна. Хіба я роблю щось протизаконне, якщо не хочу переплачувати? Якщо сума станції виросла вдвічі, я не бачу сенсу купувати зараз, бо цей «хайп» з часом спаде, і ціни знову врівноважаться — можливо звісно не зараз, а влітку або восени. Але станцію я планую купувати, Тобто мені не жизнено необхідна станція якщо ціна на неї штучно задерті моя родина заробляє гроші важкою працею, тому я не хочу витрачати їх без потреби. Якщо комусь гроші дістаються легко — я щиро рада, але в мене ситуація інша.
І ще — я чудово розумію, що для теплої підлоги 1-кіловатної станції недостатньо.Я не питала чи 1-кіловатна станція потягне теплу підлогу, вірно же? У мене спитали для чого вам потрібна станція, я відповіла.
Цікава ви людина, аби пообсирати та обговорити людей)
Телячі ніжноСті• 31 октября в 13:21
Ответ дляСкрипяСердцем
Поли не потягне електростанція. Ціни реальні, чекати нема чого. Ви можете обезпечити себе електрикою, світлом, холодильник, котел. Це і кіловатника достатньо.
неДоЖиру• 31 октября в 14:09
Ответ дляСкрипяСердцем
Дивіться. Холодильник - 1500 потужність. Ноут - мало, там 300-500
Для Фена наприклад 700 мало, хватає тільки на холодний режим. Мікрохвильова - теж 700 мало, потрібно 1000 на старті.
Тепла підлога, любий обігрів - не потягне ніяка зарядна.
Тобто вам потрібна мінімум 2-2,5 кВт в це 70-100 тис грн.
Якщо приватний будинок - простіше брати інвестори і ззаживити весь будинок.