Люди перестаньте покупать квартиры и дома по таким несправедливым ценам . Я понимаю что выплаты от государства нужно как-то пристраивать.
Коррупционные деньги тоже.
Но это жилье может превратится в пыль в любое время. или без отопления в коробку с плесенью.
если все перестанут покупать квартиры цены упадут
Коррупционные деньги тоже.
Результат:
вже голосів:
23 (65.71%)
не
12 (34.29%)
согл
Natalia505• 31 октября в 09:28
Аліна, ви така гумористка. Ви до кого звертаєтесь? До чиновників, що купують квартири під´їздами? До можновладців чи тих хто бюджет деребанить? Прості смертні це незначний відсоток, від тих покупців.
Ви не за адресою.
Ответ дляkabatosa
Ціни рухнуть з кінцем війни та відкриттям кордонів, трохи зачекайте
трохи це до 30 року? что ще більше?
Ответ дляNatalia505
Ви не за адресою.
єх
rainbow2018• 31 октября в 09:38
Вам так понравилась собственная ’рыночная теория’, что вы аж вторую тему аналогичную решили открыть?
Только, в первой теме был лук и картошка в АТБ, а сейчас вы замахнулись на рынок недвижимости?
Nathalie27• 31 октября в 09:55
Ответ дляkabatosa
Чому саме з кінцем війни?
Ответ дляNathalie27
Чому саме з кінцем війни?
наверное типа границі откроют и все рванут на запад
Nathalie27• 31 октября в 10:13
Ответ дляАлина-eb61
Чому зараз не рвануть, коли є гроші на покупку або від продажу житла?
Амира Насралла• 31 октября в 10:20
Ответ дляkabatosa
А вот и нет. Люди вернутся, будет много приезжих из-за подъема деловой активности, восстановления разрушенного, спрос на жилье вырастет
Мы послевоенным восстановлением будем стимулировать рост экономики в ЕС
super-kidd• 31 октября в 10:56
Ответ дляkabatosa
Ну по логике, они наоборот вырасти должны, а не рухнуть.
В целом нет предпосылок для обвала.
Ответ дляNathalie27
бо чоловики невиезни
Nathalie27• 31 октября в 12:24
Ответ дляАлина-eb61
бо чоловики невиезни
Яким чином невиїздні чоловіки створюють зараз підвищений попит на житло і чому цей попит знизиться, коли вони виїдуть?
Ответ дляNathalie27
чоловики будуть виезжпть и продавать свое жилье - предложеие будет превішать спрос
Nathalie27• 31 октября в 12:46
Ответ дляАлина-eb61
Якщо є плани виїхати, то логічніше це було б зробити зараз, бо:
- щоб не продавати потім житло за копійки.
- чим довше залишаєшся в Україні, тим більше шансів бути бусифікованим/мобілізованим.
- щоб потрапити під програму захисту і мати можливість асимілюватися в іншій країні, а не просто бути мігрантом з обмеженнями на працю, інфраструктуру і т.д.
- є ймовірність, що в житло може прилетіти і нічого вже буде продавати (якщо залишишся живий)
Ответ дляNathalie27
ві о запрете виезда не знаете? о какком віезде зараз ви говорите?
Nathalie27• 31 октября в 13:02
Ответ дляАлина-eb61
Про нелегальний або напівлегальний. Було б бажання і можливості.
Зараз великий контраст між дуже багатими і дуже бідними . Середнього класу нема, всі вони за кордоном. Житла нового стільки нема, скільки єосель, євідновлень , впо після продажі 2-3 квартир, воєнних при посаді і тцкашніків, я мовчу уже про бізнес , який на війні наживається. Попит такий, що всі нові квартири на заході як тільки зʼявляється на сайті забудівника - уже нема більшої половини квартир. Черга уже стоїть на квартиру , проекту якої ще навіть не утверджено на папері. Знайомі ходили до забудівника, брали телефон і ставали в чергу , щоб їм перезвонювали , як тільки почнуться продажі. Як в таких умовах може падати ціна на нерухомість? А всі вище програми - це фактично первинка! Он нова компенсація впо по постанові та що 70% - це теж первинка, погоджують до 2 млн. І це навіть в Києві не купиш за таку ціну. В нас в місті - обмаль такого житла. Маленькі 1-2 кімнатки від 2 мінімум, а людям з дітьми треба хоча б 70 кв, 2-3. Он банк Глобус так і погоджує еоселю тільки від купівлі у забудівника голі стіни. На черзі постанова про компенсацію за окупаційне житло убд , наступні будуть звичайні впо ! Таких сімей дофіга . Які мають бабки хатку в тих всіх окупованих і зруйнованих селах. Це гроші, які ти маєш час щоб реалізувати, щось купити, поки діє сертифікат. Житло подешевшає в кращому випадку через років 30, якщо через 10 офіційно закінчиться війна і відкриють кордони.
Ответ дляNathalie27
ясно - права купили а когда пьяная едете за рулем просто даете взятку - бо все ж можна порешать - було б бажання та можливости
Ответ дляLacrimo
я думаю єту лавочку с раздачей грошей очень скоро прикроют в следующем году максимум
Nathalie27• 31 октября в 13:12
Ответ дляАлина-eb61
Я не пʼю і хабарі поліції ніколи не давала.
Не відхиляйтеся від теми. Ми зараз обговорюємо доцільність для невиїзних чоловіків чекати закінчення війни, щоб продати житло.
Ответ дляАлина-eb61
Ця лавочка тільки розкручується. Вони ще дуже мало дали. А як тільки попливуть репараційні грошики від донорів - змусять відкривати ще більше програм , і накидають обмежень, що не зможуть їх під інше розділити. Україна нічого не вирішує зараз там, це фінансує ЄС , а вони хочуть лишніх переселенців з себе скинути, а як ти скинеш, якщо в своїй країні їм жити нема де.
super-kidd• 31 октября в 13:49
Ответ дляkabatosa
Їх нема для росту, а для обвалу дуже навіть багато
Як це не має для росту?
Росте ціна енергоносіїв, а усі будівельні матеріали прямо залежать від вартості газу та світла.
Росте попит на житло бо руйнуються будинки, а треба десь жити.
Внутрішня міграція всередині країни.
Дефіцит будівельників і ріст оплати тих, що ще є.
І так далі.
Як при таких умовах може бути обвал?
Внутрішня міграція всередині країни.
І так далі.
Як при таких умовах може бути обвал?
Ответ дляNathalie27
и где жить им прикажете?