Радуга-дуга• 31 октября в 17:10

Дівчатка ви би образились?

Я ось сиджу без роботи і не можу нічого собі дозволити, впритик є на харчування і оренду.
І єу мене тіпа подружка якій я допомагала коли в неї не було роботи, потім коли одночасно в нас обох не було - все одно намагалася усім поділитися з нею.
Наразі в неї є робота, але пропозицій чимось мені допомогти немає.
Я і розумію з однієї сторони, що це щиро повинно бути, її бажання допомогти, але все ж образливо
Аннуитет• 31 октября в 17:12
А якого роду допомогу ви чекаєте?
Бяки-козяки• 31 октября в 17:14
Я б змінила подружку.
На паровозе• 31 октября в 17:17
Ви казали їй, що безробітна та потребуєте?
Я таке знаю• 31 октября в 17:18
У вас є на все необхідне. А її витрати ви не знаєте
автор Радуга-дуга • 31 октября в 17:19
Ответ дляАннуитет
А якого роду допомогу ви чекаєте?
Ну наприклад їдемо у супермаркет разом і я купую усе великими упаковками, чи подвіцмини - половину їй.
У мене запас завжди догляду є - вона дзвонить просить щось для обличчя, я їй віддаю
Обращеница• 31 октября в 17:19
Ніколи і ні на кого не розраховуйте,тільки на себе і не буде питання про образи.
автор Радуга-дуга • 31 октября в 17:19
Ответ дляНа паровозе
Що безробітня знає, що грошей впритик теж знає
автор Радуга-дуга • 31 октября в 17:20
Ответ дляНа паровозе
Але я не просила про допомогу, може в цьому різниця
Плекаю думи• 31 октября в 17:20
вы за границей? это ваша руммейт?
Просто болталка• 31 октября в 17:20
На харчування є, житло є..А чим вона має вам допомагати? По ресторанах водити? Одяг вам купувати?
Обращеница• 31 октября в 17:20
Мені чомусь вас не шкода,сидите собі і чекаєте коли щось з неба впаде.
автор Радуга-дуга • 31 октября в 17:21
Ответ дляОбращеница
Ось ви праві, мені здається я зараз неправа
Коли я допомагала то було моє щире бажання, а думати щось хтось винен бути як я це не правильно
Летала_НаМетле• 31 октября в 17:21
Не маю подружок і розраховую тільки на себе, тому нема на кого ображатись..
Діло Ваше- ділитись з нею чи ні..так само і її. Сьогодні в неї є робота, а хто зна, що буде завтра..
Обращеница• 31 октября в 17:23
Ответ дляРадуга-дуга
Ніхто нікому нічого не винен,це хибна думка.Повинні тільки батьки опікуватись дітьми,бо це усвідомлене рішення і то до певного моменту.
Плекаю думи• 31 октября в 17:23
Ответ дляРадуга-дуга
автор, вам хотелось, вы могли - делились
она не хочет/не может
ее право, обижаться нет смысла
и ’сеять добро’ с задней мыслью, меня тоже потом не обделят - не нужно, в 99% вас будет ждать разочарование
Фоточки нема• 31 октября в 17:24
Ні, на подружку б не образилась. Вас ніхто не просив їй допомагати
Звоночек• 31 октября в 17:30
Ответ дляНа паровозе
Что ’потребует’? Кормить, одевать, выгуливать в кино и ресторанах?
Звоночек• 31 октября в 17:31
Ответ дляРадуга-дуга
Нет, Вы не от чистого сердца помогали.
Добрая свекровь• 31 октября в 17:32
Ой,все такие правильные, мол ничего не должна итд.
Я помогала подруге,а она мне и вещи давали друг другу и в кафе ходили и продукты покупали. У всех были сложные времена
На паровозе• 31 октября в 17:33
Ответ дляРадуга-дуга
То попросіть
Санта Барбара• 31 октября в 17:40
Ответ дляРадуга-дуга
Омг. Вона вам на шию сіла і раденька
Нічого вдягти• 31 октября в 17:44
Отдавая что-то, не надейтесь, что вам тоже кто-то подаст. Закон жизни, увы. Делая добро, бросай его в воду
автор Радуга-дуга • 31 октября в 17:50
Девочки всем спасибо, вы подтвердили что я неправа
Обращеница• 31 октября в 17:56
Ответ дляРадуга-дуга
Ви хотіли такого ж ставлення і до себе,за свої добрі справи,але влучно сказано-роби добро і кидай у воду.Не чекайте і не ображайтесь.
Летала_НаМетле• 31 октября в 18:39
Ответ дляРадуга-дуга
Не те що Ви не праві, але люди різні, в голові теж різне, виховання різне.
Ви переживаєте, коли комусь скрутно поряд. А подруга- ні..от і все.
А спробуйте тепер в першу чергу переживати за себе, не покладаючись ні на кого. Бажаю Вам чуйних людей поряд)
Там-тарарам• 31 октября в 20:10
Ответ дляРадуга-дуга
Автор, не знаю как правильно вам сказать. Подружка, возможно, не может/не хочет вам помогать, не считает нужным. Более того, когда люди находятся не в равном финансовом положении, это всегда влечет определенные сложности в общении. Я тоже была в такой ситуации- и на вашем месте, и на месте вашей подруги. Иногда человек не говорит до конца всей правды и это нормально, мы не должны открываться полностью даже подруге. Я тоже всегда отказывалась от помощи, так как знала, что например не так все просто, есть нюансы, скажем так...и да, лучше всего рассчитывать на себя. Может какие-то разовые подарки возможны, это ок, но они особо погоду не построят, вы ж понимаете.