ОбережнаЯ• 31 октября 2025
Киця вискубує собі шерсть
Киця вискубує собі шерсть по бокам.
Від блох/глистів приймала таблетки.
Лікар каже - поведінкове. Чат розповідає мені про якихось кліщів (інший тип ніж у вухах, на шерсті).
Я ж у розпачі.
Чи зіхтовхувався хтось з таким?
Учора гризла шерсть на хвості і на лапах.
Від блох/глистів приймала таблетки.
Я ж у розпачі.
Чи зіхтовхувався хтось з таким?
ОбережнаЯ
• 31 октября 2025
Ответ дляЯичница с беконом
У мого котика також були залисини, прямо роздирав. Він вже у віці був і я спровокувала вперше це каплями від бліх і кліщів. Вони виявилися токсичними для нього (хоча раніше все було ок). Спочатку змінювала корм на холістик, а потім вже ветеринар колов ліки і ми продовжували за його призначенням колоти також.
Тому тут бажано огляд, аналізи. Ну і щоб ветеринар був притомний. Бо залисини на поведінкове переводити вважаю якось не ок. Тому проконсультувалася б з іншим лікарем.
Скільки котику вашому?
у нас інша киця теж погано реагує на каплі від бліх, тому ми даємо таблетки. у неї аж червоне це місце робиться і дуже її турбувало.
але це сталося навіть до таблеток. то вже як почалося. перше, що ми зробили дали таблетки від бліх
Яичница с беконом• 31 октября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Дуже схоже на нашу ситуацію. Проконсультуйтеся ще десь, бо це явно не стрес.
ОбережнаЯ
• 31 октября 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Спробуйте ще до іншого ветеринара показатись. Причин може бути багато. Може бути і алергія на корм (іноді виробники склад змінюють і починаються проблеми). Чим годуєте?
Я описала лише нашу ситуацію, але котик був вже у віці. А ваша зовсім молоденька.
вона на спеціалізованому кормі. Хілс. Це почалося як доїдали вже мішок. Я навітьй не знаю як перевірити чи щось змінилося.
Яичница с беконом• 31 октября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Мій їв Хілс, мабуть, років 5. Потім був у нас Бріт, потім Грандорф, так як підшлункова була заслабка.
В даному випадку вам до іншого лікаря однозначно. Якщо ви в Києві, клініка Діавет має гарних спеціалістів.
Весела пiсенька• 31 октября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Нам сказали про це. Я дивилася ціни, дешевше ніж ці ліки, що їй на тиждень виписали. Вдвічі. Але начебто нам треба два таких чи три.
Я думаю про це.
Дякую.
Я думаю про це.
Дякую.
Ну феливей - это если таки поведенческое. И это один из вариантов. Также есть вкусные пасты с успокаивающим эффектом. Это из того, что можно дать без стресса.
Феливей есть еще в форме спрея - можно пшикать на места, где кошка часто бывает. Лежанки, например.
Но если проблема в состоянии здоровья, то успокоительные - не ее решение.
Весела пiсенька• 31 октября 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Скільки котику вашому?
Не имеет значения класс корма, т к пилевая аллергия бывает не на корм в целом, а на опрелеленный его компонент. Часто на источник белка. И если этот белок хоть в премиум, хоть в холистике будет одинаковый и аллергия на него, от смены корма она никуда не денется.
Яичница с беконом• 31 октября 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Не спорю, я не доктор. Но корм это лишь одна из причин такого состояния может быть. Корм, неправильное его хранение, неправильный режим кормления могут дать так же нежелательные побочки. Причин много и установить их может ветеринар в сознании, потому что здесь явно не стресс.
Весела пiсенька• 31 октября 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Неврология тоже может давать подобные симптомы.