Пластилин_Колец• 31 октября 2025
Оренда житла, кому точно ні
зараз в пошуках нових жильців і рієлтор просив назвати категорії людей ,кого навіть не водити до нас .Тут виявилося що в нас з чоловіком трохи різні думки .Мають прийти пенсіонери 60 років і чоловік дав згоду на перегляд ,а для мене це точно ні .Хто ваш точно ні ?Квартира в закритому жк ,де жили ми з котами ,тому не проти таких самих.1к
До цього жив молодий військовий ,0 проблем і все майже чисто після .Тому для мене це найкраща категорія ,але це перший раз наш тому ми не дуже розуміємо ще + і - інших категорій .Звісно все індивідуально ...
Результат:
вже голосів:
71 (22.12%)
пара з тваринами
60 (18.69%)
ну і з дітьми
54 (16.82%)
молоді хлопці
42 (13.08%)
військові
41 (12.77%)
молоді дівчата
35 (10.9%)
пенсіонери
18 (5.61%)
пара
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
бо Ви собі вже робите нерви, тим що уявляєте ситуацїї, що квартиранти уб´ють кв, навіщо ці переживання
я за рік жодного разу навіть в квартирі не була ,хоча живу за км .Тому я не прям панікер ,головне щоб стіни були цілі і дах ,а все інше не смертельно
Балаболка• 31 октября 2025
Не сдавала квартиры, но как арендатор с опытом могу вам сказать, вы никогда не угадаете просто опираясь на категории людей.
Категории «засранцы» не существует. А жаль. Потому что ими могут оказаться и одинокие, и семейные очень внешне прилично выглядящие.
ПП-шница• 31 октября 2025
В мене жила дівчина останній раз 5 років- власниця студії манікюру. Прям ідеальна, але вийшла заміж і переїхала. Я навіть клінінг не замовляла після неї. Зараз живуть 2 студентки 2 курс медичного 3 міс...поки ок
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я здаю квартири з 2013 року, не одну не дві і не три. Не існує такої категорії: точно ні.
Однією з моїх найкращих орендарів була повія.
От їй би я здала ще не раз залюбки.
А ви б здали повії?
От їй би я здала ще не раз залюбки.
А ви б здали повії?
якщо вона не фоп на дому)))
Сама собі лікар• 31 октября 2025
Пенсионеры и военные
Военные после истории тут с тцк , я не думаю что тцкшники говорят что они тцк открыто , говорят что военные
да и предчувствую что могут быть проблемы с отказом платить и почему хозяин не на фронте
Как потом выселять ? Хочу избегать проблем
Так же как скажем пенсионеры или мамы с младенцами одинокие , нет денег на оплату как на улицу выгнать ?
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А чим велика собака гірше від малої чи від кота?
це знущання велика собака в 1к ,але я взагалі собак не дуже люблю
Брюнетка в Мармеладе• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
якщо вона не фоп на дому)))
Вона якраз на дому і квартири в мене дорогі
САМ_ТАКОЙ• 31 октября 2025
Цыганям не сдавайте, остальные ок.
Не угадаешь- жили два араба - все чистенько, жила одинокая женщина - засрала, пара наша с евреем - выкинули коврики с ванной, ну такое..,
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляБалаболка
я розумію це ,ось хлопчик нам так сподобався що навіть бажання перевіряти квартиру не було .Він одразу розбувся і з неприхованою злобою подивився на взуття на ногах рієлтора і я зрозуміла що тут буде чисто )
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
тоді я б не змогла і через свої якісь забобони і через сусідів )))бо там камери скрізь і все в чат
мегамоСГ• 31 октября 2025
Точно ні : з тваринами , курцям, студентам і сім´ям з дітьми до трьох років
Брюнетка в Мармеладе• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Вам краще не здавати квартиру, чесно
мегамоСГ• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
з великими собаками одразу попередили ні ,кіт або невелика .Бажано кіт ))) бо ми кошатники
А якщо кіт скажений і скаче по стінах?
Ищу-брожу• 31 октября 2025
а чому немає студентів? Це для мене точно табу-вся общага тусить в твоїй хаті, курять там же. проблеми з сусідами. Я одного разу сдала-більші ніколи.
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вам краще не здавати квартиру, чесно
так питання не стоїть
интайм_не_предлагать• 31 октября 2025
Никак не угадать. Сдавала молодым в основном - убыток всегда. Единственный раз парень был адекватный, остальные мама Мия. Папа мой жил до сдачи, за полгода квартиру подубил. Жир и запах жирного въелся очень.
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ длямегамоСГ
А якщо кіт скажений і скаче по стінах?
коти можуть все ,головне щоб власник розумів що має відшкодувати ,по залог подвійний не допоможе особливо
мегамоСГ• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Тоді це треба писати в договір.
Підмітайло• 31 октября 2025
Нет такой категории. У меня ребёнок никогда даже веточку не нарисовал на обоях, а кот обоссал пол квартиры. У кого-то дети устроят пожар, а кот весь день будет спать на диване. Одна моя бабушка чистоплотная, каждый угол вылизан, ни соринки, ни пылинки, а вторая жила в сраче, что личинки размножались, обе никогда не пили и не курили. Когда жила в общаге, то были что парни, что девушки чистоплотные, а были такие комнаты, что там даже бомж испугается зайти, потому что под теплотрасой или в подвале чище.
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляПідмітайло
в мене так само кіт але проблема не з туалетом))а дитина 0 шкоди
Невгамовна• 31 октября 2025
В мене немає таких категорій, розглядаємо всіх. Зараз міняли квартирантів, то влаштувала конкурс - запросила людей на 12ту годину і потім на 19ту в той же день.
Всі бажаючи оглянули, потім ми розмовляли вже з тими кого житло зацікавило.
А я собі нотувала хто житиме, мої замітки і так далі.
Так от здавалося б - людину я бачу ну 15 хвилин, ну можна ж трохи притримати власні емоції хоч на такий час. Але ні - дехто так дивно поводився ... молода мама впарила власну тримісячну дитину іншим людям, і бігала всім заважала та паралельно гарчала на старшу доньку, бідна дитина її дратувала однією присутністю;
в іншій парі чоловік дружині разів 5 повторив - ти шо, дура, не понімаєш?;
третій дивний чувак у поважному віці спитав чи можна йому закурити на балконі.
Тож обирали людей за адекватністю, а не за складом родини чи віком.
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляНевгамовна
в нас перший перегляд без нас,потім всіх зацікавлених і не відсіяних рієлтором нам покажуть і будемо обирати .Просто не хочу витрачати час людей і даремно їх ганяти
Добро с Кулаками• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
ну військові різні ,в нас жив 1 і білі меблі як були чистими так і залишились ,він не встиг прибрати, бо перевели його раптово ,але навіть без цього там нема особливо до чого придратися
Він, швидше за все, частіше був на службі, і жив один. І не довго. Але рід діяльності точно не показник, ті ж військові можуть вам так ушатати квартиру, що не впізнаєте
АфродитаПетровна• 31 октября 2025
З тваринами і курцями, та занадто старі люди, 65+. Цій категорії не здала би. Квартиру
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
там то дівчина приїжджала з котами то колеги його ночували після чергувань ,бо трохи скарги охорони на авто були
Курочка• 31 октября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
з таким підходом краще взагалі не здавайте!
Они там с котами жеж жили, теперь строгий отбор
АфродитаПетровна• 31 октября 2025
Ответ дляПластилин_Колец
А зря не ходите в квартиру что сдаете, раз в месяц визит должен быть посмотрела что там творится, бо такого иногда оставляют что потом ремонт тпроще сделать чем ремонтировать или новое купить
Пускаю бісики• 31 октября 2025
Не сдаю с животными, студентам, иностранцам и тем, кто себя нахально или агрессивно ведёт. Все остальное ок.
Пластилин_Колец
• 31 октября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
з новими буду періодично , там перші місяці не виходило ,а далі вже дивно було починати .Хоча хлопець запрошував і відео пропонував знімати і зайти за грошима в його відсутність ,було видно що йому переживати нема чого