Кудесница_с_пургеном• 31 октября 2025

Це норм, що я ніколи не готую?

Якось так склалось, що я ніколи не готую взагалі. Купляю переважно в супермаркеті готову їжу або в їдальні. Мені 21 рік, живу з подругою - вона теж не готує.
Вже рік зустрічаємось з хлопцем, плануємо разом жити - але готувати я не хочу. Він сердиться, що не може постійно купляти нам готову їжу або водити в ресторани, хоче щоб періодично я готувала. Мені це не подобається, після роботи я хочу відпочити. Ви готуєте вдома?
Инфотуфелька• 31 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Взагалі моя мама кондитер, але вона любить це робити, а я не бачу сенсу. Можна купити готову їжу
Яку невідомо хто, якими руками, з яких продуктів готував. Я розумію не виготовлювати, але зварити якусь кашу, пюрешку, м´ясо посмажити.
Не морочте тоді хлопцю голову, просто зустрічайтесь, без зобов´язань, навіщо разом жити?
Я супер-пупер• 31 октября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Меняйте парня. Я тоже не готовлю. Точнее очень редко. Едим или в ресторане, или доставка, или кулинария. Муж не против. Я еще и не работаю 🤣
А как можно постоянно такое есть? Это ж с ума сойти.
Самоучка• 31 октября 2025
Для вас нормально,для нього ні.Вам однозначно не по дорозі,відносини тимчасові
Я супер-пупер• 31 октября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
І що? Він доросла здорова людина і має сам виконувати свої забаганки, а не звіритися на інших
И ее тоже должен выполнять? А она что?
Асталависта бэйби• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Какое такое?
Я супер-пупер• 31 октября 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Какое такое?
Общепитовская еда очень специфичная, чтоб есть постоянно. Это какой желудок так выдержит?
Группа крови• 31 октября 2025
Здорово, если у вас это получается.
Даже омлет на завтрак не жарили ни разу? Салат не резали?
Борщик• 31 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А навіщо вона йому?
Я і гарніша + фігура класна
Це пройде з часом. Класна фігура - до пори, до часу.
Після народження, та й взагалі після 30 - це вже нормальна така праця.

А от хороший характер і навички лишаться назавжди.
Асталависта бэйби• 31 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
В чем специфическая? Я не знаю где Вы ели. Но я живу в Италии и кулинарии здесь прекрасные. Очень вкусно и качественно. Рестораны тоже хорошие, поэтому мне не понятно о чем Вы говорите.
Борщик• 31 октября 2025
Ответ дляГруппа крови
Здорово, если у вас это получается.
Не здорово.
Но в принципе автор может стать сыроедом - ни готовки, ни плиты
автор Кудесница_с_пургеном • 31 октября 2025
Ответ дляГруппа крови
Здорово, если у вас это получается.
Ні, навіть яйця не смажила
Группа крови• 31 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ні, навіть яйця не смажила
Вот я и горланю, здОрово!
Наслаждайтесь. Это не на всегда.
И_В_офигительных_штанах• 31 октября 2025
ми готуємо. але нам не 21 рік. в 21 рік нормально.
Трактор Віка• 31 октября 2025
Автор, Скільки ви заробляєте?
Ответ дляТрактор Віка
Автор, Скільки ви заробляєте?
Трактор Віка• 31 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
І вам вистачає щоб харчуватися по ресторанам кожен день?
Ответ дляТрактор Віка
Оплачує хлопець
А я собі купляю в супермаркеті
Цукрові вишні• 31 октября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Йому ще не подобається, що він за все платить. І виконує мої забаганки - відпочинок, айфон
Слабый тролик
черная мамба• 01 ноября 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
кондитер-это торты,пирожные и т.п.