Тумба-юмба• 31 октября в 20:30
А існує такий адвент щоб самостійно обирати наповнення?
Хотіла дорослій доньці різних приємностей набрати, але щоб оформлено було саме як адвент.
По суті питання саме в упаковці, а наповнити я б сама гарними сюрпризами можу. Так буває?
постою_послушаю• 31 октября в 20:36
Да, существует множество. И самим тоже можно сделать, идей в интернете много. У нас много лет самодельный, с коробочками разного размера, в каждую кладу конфету, подарочек и задние дня
Мексиканочка• 31 октября в 20:42
На аліке замовте, поки є час. Коробки для адвент календарів з крафт бумаги, наприклад. На промі багато теж просто коробок для адвенту.
Фиона Шрековна• 31 октября в 22:41
Ответ дляПочекуха
H&M складаю малому)
а як ви ці іграшки засунете в такі маленькі коробочки адвенту?
Почекуха• 31 октября в 23:14
Ответ дляФиона Шрековна
Вже засунула) без упаковки,звичайно