Мрії у вирії• 31 октября в 20:44
Як зрозуміти, що шкіра пересушена саме через догляд, а не через опалення чи воду
Несемо світло разом• 31 октября в 20:45
Шкіра пересушується через внутрішні порушення. Здорову шкір важко пересушити опаленням або водою
Оце фіфа• 31 октября в 20:52
А что там у вас такого с водой что она вам так пересушивает кожу ?
Замріяна• 31 октября в 21:31
Ответ дляНесемо світло разом
А какие могут быть, внутренние причины
Тишком нишком• 13 ноября в 15:58
влітку опалення нема, а шкіра була все одно дуже суха. Косметолог порадила у якості догляду використовувати косметику професійного бренду, Сераве чи Медік8. Я купила кілька засобів від Медік8 і не прогадала, дійсно, це супер