Блондинка в Шоколаде• 01 ноября в 07:33
Чи залишати чоботи
Надивилась їх на сайті, дуже сподобались. Дочекалась, що у зручний ТРЦ довезли мій розмір, і коли міряла, мене вже відразу насторожило, що вони не трубою навколо ноги, а щільно до внутрішньої сторони і стирчать від зовнішньої. Але така класна шкіра, колір, зручні, і я їхала повністю налаштована їх брати, що купила. Проте все дивлюсь - і це не той образ, який я собі уявляла.
Молчалка• 01 ноября в 07:41
Не брати. Висота чобіт підкреслює кривуваті коліна. З спідницею не метчеться, бо різний колір шкіри. Светер в цьому образі виглядає дивно і робить з вас борця-тяжеловіса, який вирішив замаскувати свої широкі плечі та широку статуру модним светриком.
Блондинка в Шоколаде
• 01 ноября в 07:42
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну в этом образе все гармонично)
Ну мені зранку не до образу було.. Це светр від костюму зі штанями, в якому я буду сьогодні, і треба було щось коротке, щоб видно було чоботи.
Брюлик в стразах• 01 ноября в 07:44
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
Повертайте
МинерАлочка• 01 ноября в 07:45
Не ображайтесь, але на вас все висить, як попандопало. Светр якийсь розтягнутий безформений, спідниця ні туди, ні сюди довжиною і чоботи завершуючий штрих
Блондинка в Шоколаде
• 01 ноября в 07:49
Ответ дляМолчалка
Я не ношу коричневе з чорним у принципі, образ не будувала, випадкові по суті речі аби чоботи було видно. Видно, не гарно.
Блондинка в Шоколаде
• 01 ноября в 07:52
Ответ дляМинерАлочка
Да я не ображаюсь, я б так ніколи не ходила. Це шорти, широкі, їх треба щільно затягувати на талії і їх я ношу з чорними черевиками на платформі і білим кашеміровим светром. Светр зараз лишиться, бо це костюм зі штанями, вільного крою, під пальто досить гарно виглядає. Я не думала нікуди фото виставляти, а потім вже прийшла така думка. У цілому рада, бо сумнівів справді не лишилось.
Инста_Богиня• 01 ноября в 07:58
Нет, не ваш крой сапог. И высота слишком большая для вашего роста
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 ноября в 08:00
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
Это сапоги для верховой езды?
Если да, то оставляйте.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 ноября в 08:03
Ответ дляМинерАлочка
Еще и с правой рукой что-то не то.
Автор - однорукий бандит?
ЛеньГуглить_правда• 01 ноября в 08:15
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
они ужасны
Білка в колесі• 01 ноября в 08:16
Ні, авторе.
У мене ноги як у вас. З такими ногами потрібні чоботи, які прилягають до ноги і не такі високі. Я чоботи взагалі не ношу, лише черевики. Бо ноги худорляві, з вираженими колінними чашками і чоботи підкреслюють кривизну. В черевиках ноги рівні.
Верочка 100%• 01 ноября в 08:17
Автор,Ви їх купили?
Чоботи прикольні
В Інтернеті повно прикладів з чим носити
Чоботи прикольні
Квітка папороті• 01 ноября в 08:30
Автор, с Вами все хорошо. Просто мода сейчас несуразная. Я с нетерпением жду, когда она закончится. Нормально все на вас сидит. На моделях вообще ужас ужасный, потому что у них одни кости и ноги, как шпильки.
Сапай вазони• 01 ноября в 08:44
Вони класні, але так стирчить ця модель, бо ноги криві.
Без образ.
Сапай вазони• 01 ноября в 08:48
Ответ дляЩаслива Я
Автор, свитер лучше в мусорку. Он ужасный
Еее.
Я вчора купила схожий, але вовняний
Зоркая Зорро• 01 ноября в 08:50
Ответ дляКвітка папороті
Какая мода?😆 Бухгалтерия так одевается всегда😅
Дівчина Бобула• 01 ноября в 08:51
Ответ дляСапай вазони
Без образ.
Ты дура, где ноги кривые увидела? В своём зеркале?
Квітка папороті• 01 ноября в 08:52
Ответ дляДівчина Бобула
Чоботи, чоботи з бугая не бояться холоду нічого
ой, не в рифму про бугая
Сапай вазони• 01 ноября в 08:53
Ответ дляДівчина Бобула
Вибачте, будь ласка, що завадила вашій ерекції!
Продовжуйте!
Дівчина Бобула• 01 ноября в 08:54
Ответ дляСапай вазони
Продовжуйте!
Удалено администрацией...
Квітка папороті• 01 ноября в 08:56
Автор, здесь сидя жирные тетки под 60 и старше. Что бы Вы не нарядили - обсмеют. Нашли у кого спрашивать))...
Амбасадор щастя• 01 ноября в 08:58
Ответ дляЗоркая Зорро
вам зарплату неправильно насчитали?