Блондинка в Шоколаде• 01 ноября в 07:33

Чи залишати чоботи

Надивилась їх на сайті, дуже сподобались. Дочекалась, що у зручний ТРЦ довезли мій розмір, і коли міряла, мене вже відразу насторожило, що вони не трубою навколо ноги, а щільно до внутрішньої сторони і стирчать від зовнішньої. Але така класна шкіра, колір, зручні, і я їхала повністю налаштована їх брати, що купила. Проте все дивлюсь - і це не той образ, який я собі уявляла.
Зоркая Зорро• 01 ноября в 08:59
Ответ дляАмбасадор щастя
вам зарплату неправильно насчитали?
У меня фиксированная зарплата, не почасовая, ее невозможно неправильно рассчитать😆
Щаслива Я• 01 ноября в 09:03
Ответ дляСапай вазони
Еее.
Я вчора купила схожий, але вовняний
Да цей потрьопаний дуже ) тут діло в стані більше
Царевна_несушка• 01 ноября в 09:13
На правій нозі якось більше стирчить.
У мене теж похожі ноги. То з чоботами така ж проблема.
Підійшли замшеві та трохи вищі за ваші (не ботфорди).
Вообще не факт• 01 ноября в 09:24
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
у вас вже такі заломи на місці згину, що після вас я вже не хотіла б їх купувати
Тушьмушьнюшь• 01 ноября в 10:20
Ответ дляВообще не факт
Чоботи не подобаються, а ось модель светра гарна
Куда_бежать• 01 ноября в 10:25
вже давно помітила, щ якщо сумніваюсь, то брать не потрібно. Те що дійсно подобається - забираєш без зайвих думок. і потім і носиш і любиш, а ті речі що сумнівалась - лежать без діла.
Кукусик• 01 ноября в 11:10
Они уже в заломах, хоть Вы их и не носили. Я вообще не представляю, кого они украсят
КондуктЕр тролейбуса• 01 ноября в 13:00
Мне сапоги ок, а вся остальная одежда не нравится, поэтому и образ с сапогами не нравится
Скоро_вчера• 01 ноября в 13:12
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
Чоботи гарні, і виглядають добре. Но особисто мені не підходить високе взуття з цими хлястиками по боках. В мене є схожі чоботи з ними, і я коли йду то постійно в мене ті хлястики зачіпляються ті що між ногами, і це дратує. Можливо справа в моїх ногах.
Бешене сарі• 01 ноября в 14:17
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
З гольфами. Ні, не те, їду повертати
Сорри
Но некрасиво ведь, сами понимаете
И дело не в сапогах 🤷🏻‍♀️
Маслатые худые ноги, о кривизне можно умолчать, и так всё понимаете
Тут любые сапоги будут не айс, сорри еще раз, есть такие изъяны, которые не скрыть