Телячі ніжноСті• 01 ноября в 15:12
Збій на Facebook?
Дівчата,хто через месенджер продає?
Висять непрочитані повідомлення,а при спробі прочитати висвітлюєтья,що непрочитаних немає.
Але вони є,бо йдуть сповіщення на екран телефону.І переписка не зберігається.
Чи це тільки у мене так?
Khmelnichanka• 01 ноября в 15:18
В мене з коментами зараз те саме. Є сповіщення, що людина прокомннтувала допис, а заходжу в допис - коменту нема.
Телячі ніжноСті
• 01 ноября в 15:24
Ответ дляKhmelnichanka
Я теж від ранку скриню сповіщення з екрану телефону,а потім в пошуку шукаю користувача і відповідаю.
При цьому переписка не відображається в Meta Business Suite,лише коли знову через пошук зайти.
Ще такого не було.
Телячі ніжноСті
• 01 ноября в 15:32
Ответ дляЛюбимка-анонимка
И в инсте тоже сбой…
В мене з інсти не приходять сьогодні взагалі сповіщення.
СкокоМнеДадите• 01 ноября в 15:54
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ще такого не було.
Не было у вас,но с чёткой периодичностью бывает у цукера.И вы даже не представляете,как он нас заипал