Жена миллионера• 01 ноября 2025
Ви відчули при президенті Зеленському кінець епохи бідності?
Valentina shop2020• 01 ноября 2025
Ответ дляАноним_1858
Багато хто, починаючи навіть з простих людей
Простые люди продукты в магазине,возможно
Аноним_1858• 01 ноября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Не тільки, хабарі на кожному кроці, отримати щось в обхід закону, уникати податків і т.д., але при цьому звинувачувати владу.
Лама_мама• 01 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Особисто я вважаю, що для умов війни ми живемо чудово. Не завдяки Зеленському, але й робити його винним в усіх проблемах не бачу. Руйнує нас російська федерація і її керівництво.
Ти ба... а чого ж тоді у 73%них Порох був особисто в усьому винен, навіть в тому, що на хуторі у баби її ровесниця-курка перестала нестись?
Valentina shop2020• 01 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не знаю. Зарплата 67,офіційна. При Янику була 1500$.Все те саме.
Где вы работаете,что получаете такие зарплаты ,?
Valentina shop2020• 01 ноября 2025
Ответ дляАноним_1858
Для вас власть я чувствую хорошая ,тогда мне с вами диалог окончен
ЭмчЭндЭм• 01 ноября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Високотехнологічне виробництво. Таких підприємств на весь колишній СРСР було всього 4.В нас і Казахстані по одному, в довбаних північних сусідів-два.
Подвійна веселка• 01 ноября 2025
На эту тему и на 3 предыдущих отправила жалобы.
Комментаторы, включите мозги, он это шоу несёт потом по узким ТГ. И там народ забавляется уже на всю катушку. Скрины у админов