Стриптизерка• 01 ноября 2025
Ви раді що отримаєте 3000 км безкоштовних поїздок Укрзалізницею?
Нові покращення
ВЫВсеВрете• 01 ноября 2025
Можна Київ - Відень - Київ?
Чи вони самі будуть казати куди можна мені їхати ?
АдеКВАтная• 01 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Можна Київ - Відень - Київ?
Тю, звичайно, як з тією ковідною 1000, на книжки або куди партія скаже. Черговий експеримент. Колись ми будемо отримувати е-гривні і нам будуть казати що ми можемо купити в залежності від соціального статусу. Це вже близько
Стриптизерка
• 01 ноября 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Может кому-то актуально, почему бы и нет
Я спокойно отношусь, ничего еще от государства не брала, мало предлагают😁, жду свой лот
Так прикол в тому що оплату за це празник вкладуть в ціну інших квитків, а квитки на нормальні напрямки ви безкоштовно і не візьмете
Ростки жимолости• 01 ноября 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Если ему все желающие километрами сбросятся, то он 5 раз планету объехать сможет
Мистер Фикс, вокруг света за 80 дней, пусть и Паспарту прихватит
Ростки жимолости• 01 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Можна Київ - Відень - Київ?
А мне Хелм-Киев-Хелм
Капризуля• 01 ноября 2025
Ответ дляАдеКВАтная
А ви хотіли б на горілку та цигарки витратити?
АдеКВАтная• 01 ноября 2025
Ответ дляКапризуля
С таким аналитическим умом Вам нужно работать в бюро прогнозов.
Я от зелебобика ничего не брала и не беру и брать не планирую.
הבנת?
Ну какое ж унылое
הבנת?
Ну какое ж унылое
Капризуля• 01 ноября 2025
Ответ дляАдеКВАтная
הבנת?
Ну какое ж унылое
הבנת?
Ну какое ж унылое
А в кого, в рашиків берете за здачу України? Ну, судячи з вашого неадекватного росту вище.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ для3@йk@
Зелене чмо після мільярду дерев і зп 4 тис вчителям . Дарує 3 тис км поїздок. Ох ж клоун кончений. Дуже надіюсь що ця тварюка колись сидітиме
На колу посеред Майдану бажано.Що б мучився,як люди яких це чмо здало.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Так. Це чудова акція.
Колись в мене дід з бабою працювали на залізниці.То могли двічи на рік поїхати безкоштовно куди завгодно.Брали мене з собою.
Підняти заробітню плату військовим? Нє, дєнях нєт.
Пообіцять безкоштовні 3000км кожному українцю, витративши на це вісім млрд? Єєєєєєєєє
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Чим погано, коли підтримують простих українців,сім´ї тих же військових?
Хтось до родини поїде,хтось до стареньких батьків.Хтось дитину повезе наприклад у Львів подивитись.
Заможні їздити не будуть,в них з цим немає проблем.А ті хто за свої не може поїхати-поїде завдяки цій програмі.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Військові дуже раді
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Військові дуже раді
Військовий такого не напише. В мене двоє на війні+колеги. Це тік-ток вояки.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Не трендіть.Військові своє сказали.
Що мало би йти військовим,пішло на дешевий популізм.
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Не трендіть.Військові своє сказали.
Триндите тут виключно ви.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Триндите тут виключно ви.
Вам аби собі захапати.Через всю тему найдурніші жадібні коменти.Військових гнилим язиком не земайте.Вже обговорили.Нікому не подобається.
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Я рада за людей, які скористаються. Справжні військові також. А тік-ток лайно хай казиться
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ви вже сказилися з тік-током.
Розуму катма.
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Ви вже сказилися з тік-током.
Розуму катма.
Бажаю вам його знайти.
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Бажаю вам його знайти.
Не в вас.В вас його ніхто не знайде.Миша радується сирку в мишоловці.Жадібна й тупа.
Блондинка в Шоколаде• 01 ноября 2025
Плацкарт, верхняя боковая у туалета? Милота.
Нах этот цирк.
Если что, у меня инвалидный проезд за полцены, периодически катаюсь, при покупке ржу, как и на что эта хрень срабатывает.
Дия меня не узнает, подпись не даёт, так что 3000 мне не светят
Нах этот цирк.
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Можна сміятись?
У вас не тільки розуму нема,а й багато чого іншого.Прийміть заспокійливе...
ТочноБудет• 01 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Можна сміятись?
Можна не сміятись.
Моє заспокійливе на жаль не вилікує вашу жадібність і дурість.
Царевна_несушка• 01 ноября 2025
Ответ дляТочноБудет
Можна не сміятись.
Це виключно ваші проблеми.
Копирайторша• 02 ноября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
💯 я теж давно хочу Львів подивитися але починаю рахувати на сім´ю і відкладаю цю поїздку
Сонечко• 02 ноября 2025
Ответ дляТихоЯ
А білети видаватиме дія?
ржу німагу, за яких ідіотів тримають людей, за гроші не можна було ні в одесу ні в закарпаття відхватить в сезон білети, а тут 3000км безкоштовно
Доречі він там тепло анонсував включить, вам вклюяили?
мені да. і квитки купувала.. вам прям ніц не дісталося чи чого ви волаєте?