Стриптизерка• 01 ноября 2025

Ви раді що отримаєте 3000 км безкоштовних поїздок Укрзалізницею?

Нові покращення
ТихоЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляСонечко
мені да. і квитки купувала.. вам прям ніц не дісталося чи чого ви волаєте?
Марія, я пам´ятаю, що у вас і молоко по 10грн, але квитки взяти на поїзд нереально.
Сонечко• 02 ноября 2025
Ответ дляТихоЯ
То зверніться до спеціалістів з приводу галюцінацій, а то ви те що треба не бачите, а те чого нема - ви бачите добре. Це погана ознака.