ДелайКак_Я• 01 ноября 2025
Системні ретиноїди
Хто вже проходив курс системних ретиноїдів, або можливо ваші знайомі/друзі? Скільки тривало загострення і наскільки сильним воно було? У мене дуже сильне загострення вже більше місяця, і все обличчя в болючих висипаннях. Після цього стану стає тільки гірше. Також використовую Зеркалін, але він, здається, лише погіршує ситуацію.
Пацелуйнитуда• 01 ноября 2025
понимаю тему, отвечу так - у меня коллега испробовала все, все обследования, ВСЕ что можно в Киеве, 32 года - лицо было рана сплошная в районе носа и подбородка. Прошла курс, не один. Сейчас человек живет с чистой кожей, делала коррекцию и убрала коллоидные рубцы, вышла замуж, родила.
Я только за!• 01 ноября 2025
Потерпіть. Це найкращий вид лікування на даний момент. Донька пила ретиноїди рік. Загострення було майже 3 місяці. Запитайте лікаря, може вам на сильні загострення тимчасово антибіотик додадуть.
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
Якщо не секрет, яка доза на кг була у вашої доньки?
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Багато хто,дерматологи призначають.
Вам призначали?
Я только за!• 01 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
50 кг ваги, починали з 8 через день і поступово на максимум вийшли на 24 кожного дня. А от загальну дозу не памʼятаю. Спочатку планувалося 5000, але потім змінили десь на 6500 чи десь так
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую за відповідь. Знаю що повинно допомогти, але таке загострення що не впевнена що все добре
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
А у мене 40 кг, перший місяць 20 мг, далі 30 мг. Можливо за великої дози🤷♀️
Я только за!• 01 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Ого. То ви маленька для таких доз стартувати. Моя висока 173 см і худа, і то з 8 дозою загострення пішло. Щось вам швидко все роблять
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
Так, не знаю навіть наскільки буде велике, бо тільки з кожним днем гіршає
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
А скільки триває ремісія?
Я только за!• 01 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
А скільки триває ремісія?
Ну вже рік після таблеток пройшов. Поки що все нормально.
Але у вашому випадку з такою вагою і такою дозою ви дуже швидко наберете дозу. Так неправильно. Таблетки тому і пʼють 9-12 міс, бо дозу поступово накопичити треба. Може десь ще проконсультуйтеся?
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
Та читала в інтернеті, і дерматолог каже що на вищій дозі менший ризик рецидиву
ДелайКак_Я
• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ только за!
Мабуть буду ще просити курс антибіотики, бо все дуже погано
Сіточка• 03 ноября 2025
Именно при обострении на системных ретиноидах дерматологи назначают курсом антибиотик. Именно курсом в комплексе с системными ретиноидами, чтобы снять обострение. Почитайте об этом и проконсультируйтесь с дерматологом
ДелайКак_Я
• 04 ноября 2025
Ответ дляСіточка
Вже здається що закінчується загострення, тому не знаю чи ще потрібно проходити курс