Мааарковная• 01 ноября в 21:58
Подарок от бренда
У памперс акция если в Еве покупаешь их продукцию, они насчитывают баллы и их можно обменять на сертификаты или электрическую зуб.щетку. Так вот выбрала я щетку, прислали письмо что надо будет отправить им фото паспорта и инн. Это нормальная практика? Как-то стремно свои документы отправлять
Все возможно• 01 ноября в 22:08
Нормальная. У меня ребенок на соревнованиях занимал призовые места. То чтобы получить призовые, нужно было ИНН ему сделать для отчётности. Что организаторы эти деньги не украли.
Все возможно• 01 ноября в 22:16
Офіційні умови акцій та розіграшів вказані в них на сторінці
Для отримання Подарунків Переможець Акції повинен надати Виконавцеві на номер телефону +380504687620 за допомогою Вайбер (Viber) протягом 3 календарних днів після отримання дзвінку Виконавця наступні копії документів та інформацію:
- копія першої, другої сторінки внутрішнього паспорта громадянина України (Переможця Акції) та сторінки паспорта з реєстрацією місця проживання (або паспорту у формі ID-картки);
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків Переможця Акції (у разі наявності).
Кожен Переможець Акції при отриманні Подарунку повинен підписати акт про отримання Подарунку Акції.
Подарунок Акції отримує лише той Переможець Акції, який виконав умови цих Правил, і виключно в порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, такий Переможець Акції не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
Мааарковная
• 01 ноября в 22:20
Ответ дляВсе возможно
Да, видела
Мааарковная
• 02 ноября в 00:25
Ответ дляLediBlac
Напишите поперёк копии ’копия верна, выдана для получения приза по акции ...’
Я думаю такое можно и в фотошопе стереть