ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025

який сенс не святкувати?

Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Нет. Я сказала что это не такая прям проблема. Можно легко приспособиться. Тем более все празднества происходят вечером. Меня больше напрягают отработки выходных поэтому я лучше не буду отдыхать чем потом совсем без выходных
«Тому що на війні немає вихідних і святкувати тиждень поки хлопці там мерзнуть і гинуть це К мінімум некрасиво» а это тогда как?
ReintTycha• 02 ноября 2025
Але то справедливо.
Принаймі, до мене.Бо я Різдво свякую 7 січня
ReintTycha• 02 ноября 2025
І не не одна
ReintTycha• 02 ноября 2025
На диво. Вчора Димітріївська субота в Україні і День святих в Польщі співпали
Так точно!• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В смислі?
То якби три дні. Ще і як спасе
Три дня до войны были только на Пасху. На Рождество был 1 выходной, на новый год тоже, только 1 числа, иногда делали 2- го, если это была пятница и то с отработкой в субботу
Фісташкова кава• 02 ноября 2025
Согласна, тяжело 4 года без праздников. Ну не все, но можно 1-2 оставить.
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Спросили почему. Ответила. И ещё раз повторюсь это не проблема.
Баба Йога• 02 ноября 2025
Ви з тредс зідрали?
Баба Йога• 02 ноября 2025
Ответ дляReintTycha
Але то справедливо.
Всі нормальні люди його тоді святкують
Баба Йога• 02 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Ви напевно не в курсі, що лише 4 православні церкви святкують Різдво 7 січня (ну як ’святкують’? Спочатку на 1січня нажруться олів´є з холодцем під горілку, у суворий піст. А вже 7 січня згадають, що вони ’віруючі’). Інші 9 православних церков святкують 25 грудня.
І ще, для загального розвитку: дата 25 грудня була прийнята на церковному синоду і є символічною. Ніхто не знає точної дати народження. Але прийнято святкувати Різдво 25 грудня , і в цьому є сенс, бо саме від народження Христа почали відраховувати літочислення: 2025 рік від Різдва христова. І лише у кацапні все через одне місце: спочатку ’новий рік’, і лише через тиждень - народження Того, від кого у них ’почалася нова ера’.
Ну що візьмеш з кацапні? Ні історії, ні культури, дика орда.
То новий рік неправильний а не Різдво
Різдво 7, новий рік 14
Угадайс• 02 ноября 2025
Ответ дляБаба Йога
Ви з тредс зідрали?
Так, піду загуглю
Угадайс• 02 ноября 2025
Ответ дляБаба Йога
Ви з тредс зідрали?
А. Все.
Тепер я крута.
Угадайс• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
А вы не в курсе, что 25.12 до 1918 года (старый стиль) это то же самое, что 07.01. после 1918 года (новый стиль). То есть то Рождество 25.12, которое праздновали ваши прабабы, это и есть тот же самый день, что 7 января сейчас.
Коли Бог відходить- він і забирає розум.
Не намагайтесь то доказати щось таким.
Я пробувала- дарма ((
Угадайс• 02 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Ви з оркостану? Бо в Україні до 1918 року Різдво завжди було 25 грудня. І так, мої прабаби і прадіди святкували Різдво 25 грудня. А потім його взагалі влада ’замінила’ дідом морозом. Луганська область і Донецьк, якщо що.
Моя прабабка була дияконом в церкві. Ше при імперії.
Я- пізнє дитя, коли шо.
Збереглися книги.
25 грудня - то старий стиль. За юліанським календарем. За нашим, григоріанським. 7 січня. Правильно
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Не повірю,що людина відмовилася б від додаткового вихідного. У мене немає ні чоловіка,ні дітей,ні стосунків. І мені особисто і 2 вихідних мало,бо не завжди встигаю нормально відпочити. А у тих у кого родина,то взагалі. Не всі святкують і п´ють,просто хочеться більше відпочити.
ООО, мій чоловік точно б не відмовився.
Каже важко вставати о 5 і починати роботу по сіряку.
Кожен день. Не існує для нього ні суботи, ні неділі.

Хочеться йому теж відпочити.
неДодекаэдр• 02 ноября 2025
Гроші економлять, платити за незроблену роботу - це витрати.
неДодекаэдр• 02 ноября 2025
Ответ дляПацака-задирака
Самое смешное что кричат «а я всегда так праздновала») Рождество 25 декабря, день защиты детей осенью и т.д. Бараны…
Ну я знаю людей, у яких Різдво завжди було 25. Не всі православні
автор ВсеПроВсехЗнаю • 02 ноября 2025
Ответ дляТак точно!
Да прям, мені навіть ліньки набирати текст
А тепер — приклади свят, після яких часто був вихідний у понеділок:
1. 🎄 Різдво Христове (7 січня або 25 грудня) — якщо припадало на неділю.
2. 🕊️ Великдень (Пасха) — завжди неділя, тому понеділок після Великодня завжди вихідний.
3. 🌿 Трійця (П’ятидесятниця) — також завжди неділя, тому понеділок після Трійці вихідний.
4. 🇺🇦 День Конституції України (28 червня) — якщо припадав на неділю, вихідний переносили.
5. 🇺🇦 День Незалежності України (24 серпня) — так само, якщо свято на неділю.
6. 🕯️ Міжнародний жіночий день (8 березня) — якщо випадав на неділю, понеділок був вихідним.
7. 🎆 Новий рік (1 січня) — якщо випадав на неділю, також переносили.

🔹 Крім цього, Кабінет Міністрів України часто ухвалював спеціальні розпорядження, щоб зробити «довгі вихідні» — наприклад, якщо між святом і вихідними був один робочий день, його переносили.
В шоколаде• 02 ноября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Більше товарів виробити, більше податків заплатити
вот пусть потужний и выходит с депутатами.хотя увы они все на морях. а быдло невыездное в клетке я про своих мужчин .а то сейчас набегут обиженки
Електрохарчування• 02 ноября 2025
Только упоротое тупое стадо может говорить, что геноцид, ущемление прав и издевательства нам нами - єто нормально, бо война.
Нету войны, есть стан военный, и есть конфликт, есть у политиков свои интересы. Пока они нас убивают, в кулуарах друг друга шпилят, отдыхают и договариваются под коксом. Они спокойно отдыхают, радуются жизни, покупают недвигу, ранчо, да все что угодно. А нам вот это все....пока они с нас стебутся..зеблан и хуйло друзья.. А вы бейтесь, ради мова; кто воевал кто нет и так далее. Обратите внимание на офисных шлюх, типа Алины, подстилка Давинчи...очень показательное чмо, лицо сьогодення
Так точно!• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю

Ну так вы упорно не замечаете, что если! выпадало на выходной, а на выходной всегда выпадала только Пасха и Троица, а остальные по разному . Так что ваши копирование из интернета ни о чем. Вот именно, что ключевое, если выпало на выходной. А что касается последней фразы, так тоже ключевое, что переносили и мне на фиг не была нужна эта рабочая суббота из-за переноса.
Кицюююня• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Тому що на війні немає вихідних і святкувати тиждень поки хлопці там мерзнуть і гинуть це К мінімум некрасиво
Дуже некрасиво, да, да.. В 2023 не дали святкові, я не приїхала на різдво до батьків. Бо з роботи не пускали, а в лютому їх не стало. Дуже дякую, це так важливо було обмежити людей. Тепер мені і не має до кого їхати в загалі. Все життя стало 95 кварталом
автор ВсеПроВсехЗнаю • 02 ноября 2025
Ответ дляТак точно!
Вам не треба, А мені треба
І часто випадало на вихідні
І навіть по 4 дні були вихідні, на той же день конституції часто
Що ви мені намагаєтесь доказати? Зараз ті вихідні є? Ні
Їх стало значно менше
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляУгадайс
Я- пізнє дитя, коли шо.
Збереглися книги.
Що правильно? Новий рік у ’вашій’ церкві коли? Подивіться на церковний календар тієї православної церкви, що живе за юліанський календарем, все одно чомусь приходить 1 січня і відлік часу йде від нього, а не 14 січня.
А ось Різдво треба було ’перенести’.
І так, ви настільки ’освічена’, що навіть переплутали календарі і не знаєте за яким живете.
Що і не дивно.
ХвостПистолетом• 02 ноября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Зате виїхавши можна все, і це красиво?
Хоч би щось робила влада для людей які лишились, а то вже позбавляють всього.
всього вас позбавляє русня, коли вже дійде
Баба Йога• 03 ноября 2025
Ответ дляУгадайс
А. Все.
Тепер я крута.
Нічого не зрозуміла
Замурмишка• 03 ноября 2025
Ответ дляВесотехник
Сидят 1.01 на работе только бюджетники. Которые ничего не производят и зарплата не зависит от количества рабочих дней в месяц, они на ставке. Частники все дома
да здрасьти. мы самые частные из частников, но мы уважаем закон и звиздуем на работу. а руководство дома типа дистанционно работает