ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так нашо це відбивання, якщо ми жити будем гірше?
А кто сказал, что если сдаться, то будет лучше?. Ну области которые внесены в конституцию рашки, да будут жить как рашка. Остальная территория будет колонией рашки. Я уже писала, что колония не живет так как колонизатор.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
З чого ви взяли що вона не внесе с свою конституцію? Крим ще не віджали, а він вже був в конституції, так само як і області днр, ще досі не вийшли на кордони, але вже в конституції.
Ну якщо колонія, то кому краще буде жити випаленій колонії, чи не тронутій війною, де зміна була тільки в верхушкі влади?
ША! я прийшла!• 02 ноября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Зате виїхавши можна все, і це красиво?
Хоч би щось робила влада для людей які лишились, а то вже позбавляють всього.
3000км УЗ і чергова зимова тисяча вам зовсім не подобаються?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А восстанавливать некому будет. Ес вернет беженцев, прикратит искуственно поддерживать бюджет нашей страны и привет венесуэла, долар по 200. Вы думаете рашка вольет миллиарды в страну- сателит? Она будет свои области поднимать новые, а оставшуюся территорию будет держать просто под политическим колпаком.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Але ж чому в грузії не сталось венесуелли?
Воздух в банке• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ок.
У Великобританії були свята під час війни?
Впевнена , що ні.
Ви ж хочете, як в Британії?
Впевнена , що ні.
Ви ж хочете, як в Британії?
Коли в Британії на її території була війна за останні 100 років? Зовсім уже сову на глобус тягнуть не знають як виправдати дії влади.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
У них войны не было. Вы экономичнские новости читаете?. Мы не покрываем свой бюджет уже на 50%, эти расходы несет ес.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
В них віна якраз починалась, і закінчилась після першої ьомби на столицю. Влада вийгла і сказала, що топить грузію в крові вони не будуть і тому погоджуються на всі умови. Чому наші так не зробили? Щоб тепер лякать венесуеллою і бурятами?
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляПацака-задирака
Самое смешное что кричат «а я всегда так праздновала») Рождество 25 декабря, день защиты детей осенью и т.д. Бараны…
Ви з оркостану? Бо в Україні до 1918 року Різдво завжди було 25 грудня. І так, мої прабаби і прадіди святкували Різдво 25 грудня. А потім його взагалі влада ’замінила’ дідом морозом. Луганська область і Донецьк, якщо що.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
У нас это время упущено еще в 22м году. Я вас ничем не пугаю, вы просто реальность видите под розовой призмой.
Воздух в банке• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ще був шанс підписати все із збереженням території в 2022 році, але де мозги і наша влада, вони в різних місцях один від одного
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляВоздух в банке
Так и есть, я согласна с этим.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Так і я про 22 рік пишу. А зараз теж краще живим ніж мертвим лишитись, в любому випадку. І з венесуелли завжди можна виїхать, на ту ж рашку і жити нормально.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Нет. Диалог начался с того , что если сдаться, то станете жить как рашка. Я вам описала , что это не так.
АфродитаПетровна• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Запитайте у депутатів.
Вам про військових кажуть. Але ж ніякої війни для вас і немає, правда?
Заважають вам Різдво святкувати злі люди
Типа военным прямо бальзам на душу, если будут знать, что в Новый Год жена потопает на работу, а ребенок в садик, а не отдохнут дома
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Діалог почався з питання навіщо було в це встрягать з самого початку.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так мы не встрявали, на нас напали. Это ж не мы полезли на них.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Наша влада могла вчинить як грузія, на яку також напали.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Могла, но это юыло 3 года назад. А могли и зеленского не выбирать, могли и на майдан не ходить, могли в ссср жить) много чего могли, но реальность другая.
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так в чому проблема? Їдьте на дегенерацію, проходьте фільтрацію і живіть. 95% українців не пройдуть фільтрацію і будуть знищені. Саме тому і обороняються.
АфродитаПетровна• 02 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
А вы не в курсе, что 25.12 до 1918 года (старый стиль) это то же самое, что 07.01. после 1918 года (новый стиль). То есть то Рождество 25.12, которое праздновали ваши прабабы, это и есть тот же самый день, что 7 января сейчас.
Простецкая• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ой мля. Яка влада Грузії? Там США втрутилися. І пуйло ужалося. Влада Грузії🤦♀️
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Бо для орків Україна завжди була в пріоритеті. З неї почнуть, а далі до інших свої лапи брудні потягнуть: і до Молдови, і Грузії, і Балтії.
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Наші так не зробили, щоб не перетворити всю Україну на Донецьк, що с...ре у кульочки, без води і каналізації, і Бучу, де людей просто знищували.
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
У вас є родичі, чи друзі військові?
Чогось мені здається, що ні))
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Це тролик оркостансткий на роботі, мета якого - переконувати українців здатися. Щоб потім зробити те, що параша вже робила з українцями: винищити, а на їх місце у їх будинки завезти орків з орчихами.
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Мій підліток має друзів, з якими ходить гуляти.
Ми з ним ходимо в кіно. Їздили в Карпати.
Не розумію, про яку катастрофу для підлітків ви говорите.
Навчається він НЕ онлайн.
Вы волшебная. Стесняюсь спросить, вы знаете какие области у нас прифронтовые? И вообще как там дела, или вы та самая дамочка что спрашивав меня на заправке не далеко от Мукачево « а Харків зараз під ким?» В Украине около полмиллиона детей нормально не учатся, это бе зарубежников.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
У нас много людей с таким мышлением, они просто не видят. дальнейшего развития событий. И дело не в впших дурацких фантазиях. Вы просто портите все, своими сочинялками.
Кракадэ• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
По всьому світі -Європа
Повно вихідних на Різдво і ще купу їх свят. Для всіх
Я з землі
Ви не розумієте написаного?ок
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А ви не соромтеся, запитайте, чого ж.
Можете ще запитати, чого я з сином вдвох ходжу.
Тільки от я тоді не буду соромитися запитати у вас, в ви російською розмовляєте бо ´какая разніца´? Чи тому, що у щелепа іншої форми?