ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляПацака-задирака
Я склоняюсь что это все таки троль, цель которого настроить украинцев друг против друга, вселить негатив к военным, приписать им что это якобы они не хотят чтоб у гражданских был праздничный выходной. Или озлобленная неадекватная женщина.
Какой муж который на фронте будет против выходного жены? Я в окопе страдаю, и ты Маша с нашим сыном будь без отдыха. Это же бред
Ну судя по тому, что она не отвечает на вопрос, может так и есть
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А який сенс цієї заварухи? Я думала за кращий рівень життя, ми не зочемо жить під росією, ботам все понано чи чого тоді ми так сопротівляємся?
На нас напали, мы отбиваемся.
Горлаю зрання• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Тому що на війні немає вихідних і святкувати тиждень поки хлопці там мерзнуть і гинуть це К мінімум некрасиво
Так не празднуют только госы.А фирмы дают нормальный выходной.
И некрасиво что? Не жить? Не умирать?
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
На нас напали, мы отбиваемся.
Тобто ми боремось, щоб жити гірше ніж в росії?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Мы не боремся за уровень жизни, мы отбиваемя от напавших.
Кстати, многие ведущие страны имели и имеют колонии в африке, но африканцы не стали жить как французы например.
талый снег• 02 ноября 2025
Я в шоке, реально так много людей мечтает стать колонией росии? Они не знают, что делают колонизаторы с местными? Люди-желудки думают, что все равно, под каким флагом жить, не понимая, что россией мы все равно не станем, а только ресурсом? И дети и внуки будут пушечным мясом в любой заварушке? Бедные глупые дуры.
Мексиканочка• 02 ноября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я помню, бл, эти новые года в войну. какой там стол новогодний и елка... сидели и тряслись в Киеве- 3 дня подряд обстрел
якщо у вас робочий день ви вже не трясетесь від обстрілів?
І взагалі неправда. я якраз приїжджала в Київ на новий рік 2023 року. і було порівняно тихіше. той рік запамятався, то тоді було багато повідомлень в каналах про ніби то обстріли російських міст. І це додало гарного настрою
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Я хочу спати не за свій рахунок, а оплачений святкой, який в мене був до війни.
Який свій рахунок?
Вам оплатить роботодавець відпускні.
У вас же вся зарплатня біла, правильно?))
Вам оплатить роботодавець відпускні.
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Скажите, вы правда не понимаете весь масштаб катастрофы, в первую очередь для детей ? Скоро пойдет пятый год войны, и е из 10 летних детей мы получим подростков, которые кроме одиночества он-лайна ничего не видели. Мы в прошлом году на Рождество решили поехать к сыну за границу. Так выходных нет, каникулы тоже через жопу, с 1го по старому, 24 впихнули 3 контрольных. Меня это так взбесило, я забрала дочь из школы и учится она за границей теперь. Со всем весельем что полагается детям. У детей должно быть детство, у всех, а не только депутатских и богачей
Мій підліток має друзів, з якими ходить гуляти.
Ми з ним ходимо в кіно. Їздили в Карпати.
Не розумію, про яку катастрофу для підлітків ви говорите.
Навчається він НЕ онлайн.
ЗаведУющая• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Навчається він НЕ онлайн.
Ну так вэлком в Харьков! Через 4 года расскажите как оно! Когда ни в банк, ни в налоговую не попасть, дети учатся онлайн, бизнес уезжает а сирена тревоги одна за другой....а прилет бывает обычно до сирены...
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляталый снег
А где взаимосвязь между праздниками и колонией? 🙄
ЗаведУющая• 02 ноября 2025
А вообще в стране перекос от этого и проблемы...депутаты ходят на каникулы, ездят за границу, живут как жили...большинство власть имущих так же...в Мукачево комендантского часа нет, а в Харькове только недавно его на час уменьшили. Простые люди не хотят войны и готовы к ее окончанию в любом варианте но те кто у кормушки все никак не нажрутся и готовы воевать до последнего чужими руками. За 4 года как жительница Харькова я задолбалась жить в подвешенном состоянии без праздников, под обстрелами. Но подозревпю что в том же Мукачево жизнь за 4 года у местных особо не поменялась, если не улучшилась
Бойова• 02 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
А можна поцікавитись,як саме покрщилось життя у мешканців Мукачево?
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
І що в цьому всьому ви збираєтеся святкувати?
Де тут хоч один привід для свят?
ЗаведУющая• 02 ноября 2025
Ответ дляБойова
Стоимость аренды возрасла, многие с бизнесом переехали- лично знаю магазин из Харькова теперь в Ужгороде (не Мукачево но очень рядом), на отдых катаются все те кому выезд закрыт за бугор- там рядом Косиново и Берегово с термальными курортам и как транзитный пукт на выездной Чоп и другие погран пункты
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляВоздух в банке
Так ми провели декомунізацію, все що було в союзі то ганьба і злидні, в нас все повинно бути навпаки. Повинні бути свята, щоб не так як в союзі.
Ок.
У Великобританії були свята під час війни?
Впевнена , що ні.
Ви ж хочете, як в Британії?
Впевнена , що ні.
Ви ж хочете, як в Британії?
ЗаведУющая• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Де тут хоч один привід для свят?
Я хочу перестать пахать постоянно и иметь законные 2-3 дня отдыха что б тупо полежать мордой в подушку. И что б остальные ьак же, а не звонили мне- как вы не работаете- сегодня ж рабочий день?!
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Коли я беру відпустку, то мені не телефонують.
Бо я кілька разів ввічливо сказала, що нічим допомогти не можу, бо в мене відпустка.
Перестали.
Рекомендую цей спосіб відпочинку.
Перестали.
Рекомендую цей спосіб відпочинку.
ЗаведУющая• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Перестали.
Рекомендую цей спосіб відпочинку.
Перестали.
Рекомендую цей спосіб відпочинку.
У меня увы не работает(((( мне звонят не одни и те же самые люди а разные((
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Не беріть трубку.
Заведіть для роботи ДРУГИЙ номер.
І все, відпочивайте собі з задоволенням.
Заведіть для роботи ДРУГИЙ номер.
Радужная форель• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Тобто, автор, мій чоловік воює, а вам свята подавай і відпочинок?
Те що ваш муж воює тільки ваші проблеми.Ви задовбали.Ви мучаєтеся і хай всі.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Який свій рахунок?
Вам оплатить роботодавець відпускні.
Не хвилюйтесь, біла вся і висока. Тільки чому я маю витрачати свою відпустку на святковий день?
Не обижаюсь• 02 ноября 2025
Я теж не розумію, який сенс, сому не залишити вихідні хоча б на Паску і Різдво. Я беру собі інколи дні відпустки, бо без цих вихідних реально важко
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Так нашо це відбивання, якщо ми жити будем гірше?
Всех анонимов аноним• 02 ноября 2025
А что,разве 1 января заставляют работать ? Впервые слышу. Обычно 1 и 2 выходные.
Рву и мечу• 02 ноября 2025
якби ви знали як це бісмть
1 січня на роботі це певний маразм
без святкових вмхідних накопичується перевтома
до того ж нічого додатково гн платять тобто ми працюємо майже додатковий місяць безкоштовно
1 січня на роботі це певний маразм
Рву и мечу• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
цивілтні це не війсткові
Рву и мечу• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
А де ви працюєте щоб вам так внапряг?
швидше де ви працюєте 8о в вас робота не в напряг
Ответ дляПекельнi Борошна
Якими уродами? Люди відіспатись хочуть і відпочити 1 січня. А не бігти на роботу після ночі обстлів і з відключеним світлом. Навіщо Ви підміняєте поняття? Я вчора (в суботу) була на роботі. Світло вимикали три рази по дві години за робочий час, при чому без попередження. На підприємствах, де станки, устаткування. В результаті всі заї..сь, але так толком і не попрацювали.
Не знаю. Не думаю до мотиви держави - це збільшити кпд населення. Я сприймаю для себе це як те, що в такий час норм і просто в 00 зустріти той НР , і можна лягати. Без зависань до ранку ітд. Не буде обстрілу - взагалі краса. А відіспатися - це вже хто де працює. У мене в усіх - всім дають вихідні, без проблем. Нічого не змінилося із війною.