ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025
який сенс не святкувати?
Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А ви не соромтеся, запитайте, чого ж.
Можете ще запитати, чого я з сином вдвох ходжу.
Тільки от я тоді не буду соромитися запитати у вас, в ви російською розмовляєте бо ´какая разніца´? Чи тому, що у щелепа іншої форми?
Пока «Слугу народа» смотрела выучила. В душу запал, еще когда квартал смотрела.
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
А вы не в курсе, что 25.12 до 1918 года (старый стиль) это то же самое, что 07.01. после 1918 года (новый стиль). То есть то Рождество 25.12, которое праздновали ваши прабабы, это и есть тот же самый день, что 7 января сейчас.
Ви напевно не в курсі, що лише 4 православні церкви святкують Різдво 7 січня (ну як ’святкують’? Спочатку на 1січня нажруться олів´є з холодцем під горілку, у суворий піст. А вже 7 січня згадають, що вони ’віруючі’). Інші 9 православних церков святкують 25 грудня.
І ще, для загального розвитку: дата 25 грудня була прийнята на церковному синоду і є символічною. Ніхто не знає точної дати народження. Але прийнято святкувати Різдво 25 грудня , і в цьому є сенс, бо саме від народження Христа почали відраховувати літочислення: 2025 рік від Різдва христова. І лише у кацапні все через одне місце: спочатку ’новий рік’, і лише через тиждень - народження Того, від кого у них ’почалася нова ера’.
Ну що візьмеш з кацапні? Ні історії, ні культури, дика орда.
АфродитаПетровна• 02 ноября 2025
Ответ дляПочемучечка
Я сейчас говорю о наших украинских традициях, какое нам дело до 9 других церквей? Сотни лет у нас Рождество праздновали в один и тот же день, это 25 декабря по старому стилю, который соответствует 7 января по новому стилю. Сегодняшняя дата 25 декабря соответствует 13 декабря по старому стилю и никто в такой день у нас Рождество не праздновал. То есть то, что происходит сейчас, это не возврат к традициям, а наоборот, уход от них
Почемучечка• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
До 1918 року Різдво в Україні було 25 грудня. Зараз воно теж 25 грудня. Як у всіх нормальних людей.
На болотах через ж..пу. Навіщо рівнятися на них? У них ’актябрьська революція’ теж 7 листопада, як і Різдво з бодуна перенесли.
Що візьмеш з неадекватних ? Але не варто з українців робити неадекватів. Спочатку йде Різдво і вже потім новий рік. Як у всіх нормальних людей.
Стефанія• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ви не хочете, я хочу
А це тому, що ніхто з ваших рідних не воює. Дай бог, відчуєте на своїй шкурі.
Електрохарчування• 02 ноября 2025
стадо в стойло и лохматить на нужный лад, пропаганду лить в уши, запугивать
ВсеПроВсехЗнаю
• 02 ноября 2025
Ответ дляСтефанія
А хто з моїх родичів має воювати ? Мама ? Бабуся ? Може тато, якому давно за 60? Хочете ? Тітка ?Йдіть воюйте
Вас ніхто не обмежує
Рву и мечу• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
какой старый стиль, что вы несете
Не пью, не курю• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А ви без вихідних працюєте?)
Змінюйте роботу) будуть вам вихідні) кожен тиждень)
В з родиною я спілкуюся ввечері, після роботи, уявляєте?
А вам потрібне свято, щоб з родиною спілкуватися 😆?))
Не повірю,що людина відмовилася б від додаткового вихідного. У мене немає ні чоловіка,ні дітей,ні стосунків. І мені особисто і 2 вихідних мало,бо не завжди встигаю нормально відпочити. А у тих у кого родина,то взагалі. Не всі святкують і п´ють,просто хочеться більше відпочити.
Стефанія• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вас ніхто не обмежує
Удалено администрацией...
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляСтефанія
А если кто-то и воюет, то не нужно отдыхать?
Любительница• 02 ноября 2025
Автор, приватні фірми частіше за все дають співробітникам вихідні у святкові дні як і раніше, або хоча б оплачують додатково. Страждають тільки бюджетники(освіта, культура, медицина), бо ставка та ж сама, хоч і працюєм більше, ніж до війни. Виходить , що ці святкові дні ми працюєм безкоштовно, звісно країні це вигідно.
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюбительница
Частники обычно как банки, а банки работают.
Меня много• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Тому що на війні немає вихідних і святкувати тиждень поки хлопці там мерзнуть і гинуть це К мінімум некрасиво
Овва, а коли від 2014-го гинули і мерзнути, то чого нічого не заважало святкувати?
Любительница• 02 ноября 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Та ні, майже всі знайомі , які у приватників працюють мають ці вихідні. Принаймні безкоштовно вже точно ніхто не працює. Хоча б було доречно зробити однакові умови для всіх . Хай би вся країна безкоштовно ці дні працювала, а не тільки бюджетники, які й так працюють за мізерні зарплати.
Меня много• 02 ноября 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Брехня, досить відкрити календарі 20-30 рр. Минулого століття
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляМеня много
Це було помилкою.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Це було помилкою.
И вы за почти 4 года ни разу не ходили в кафе/ресторан, не отмечали др и Новый год?
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Тему не про кафе а про официальный выходной, которого в принципе придерживаются только госучреждения
Ядвига Юсьлегко• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
В 2014 та 2015 роках тех гинули, але це не заважало святкувати, чи це було ’не таке’? Згодна з автором! Навіщо ці ’дресерувальні’ методи для дітей та підлітків? І так молодь виїзджає, так давайте ще тих, хто залишився залишимо без відчуття свята.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Та тема темой, но я у вас спрашивала по сути вашего сообщения, что раз военные без выходных и праздников, то и никто не должен праздновать и отдыхать. Поэтому и вопрос - вы ничего не отмечали за это время? Сомневаюсь.
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Отмечала. Но сейчас немного другая ситуация, гибнет мирное население. Еженочно сидишь в подвале, это даже близко не 2014год.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
А вы думаете в 2014-м не гибло население? А, это ж было далеко и вас не касалось
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Примерно так. Я тогда и не донатила а сейчас регулярно. Все поменялось. Все и для всех. Зачем сравнивать.
АфродитаПетровна• 02 ноября 2025
Ответ дляМеня много
Почему именно это время, это же был был СССР, когда Рождество вообще отмечали подпольно
АфродитаПетровна• 02 ноября 2025
Ответ дляРву и мечу
какой старый стиль, что вы несете
Вы не знаете о существовании старого и нового стилей? Ну хоть почитайте что-то, гугл в помощь
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
Ну вы можете делать все, что угодно, но это не значит, что всем это подходит. Вы можете лично не отдыхать и не отмечать праздники, а многие просто хотят дальше жить как им нравится. Хотя вы ж тоже отмечаете.
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
И кто им не даёт? я что ли?
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляМорская свинка
И кто им не даёт? я что ли?
Вы топите за то, чтоб не было праздничных выходных. Пытаетесь пристыдить?
Морская свинка• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нет. Я сказала что это не такая прям проблема. Можно легко приспособиться. Тем более все празднества происходят вечером. Меня больше напрягают отработки выходных поэтому я лучше не буду отдыхать чем потом совсем без выходных