ВсеПроВсехЗнаю• 02 ноября 2025

який сенс не святкувати?

Може хтось пояснить, який сенс, під час воєнного стану, скасовувати святкові вихідні дні?
Навіщо йти на роботу 1 січня? Чи зразу після Великодня ? Це якось впливає на обороноздатність країни?
Чому не можна зробити нормальні різдвяні свята і дати людям відпочити?
Lizavel• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
То хто вам заважає?)
Ідете у відділ кадрів і пишете заяву на відпустку.
Валяєтеся і дивіться.
Я не хочу брать отпуск,я хочу праздничный выходной.
дама_из_декрета• 02 ноября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Тобто військові не хочуть вихідних своїм дітям ? Батькам ? Сестрам ? Дружинам?
Це точно наші військові ?
Мій для мене небо прихилить.Я не хочу вихідних, поки хлопці там. Бо у мене є совість і ємпатія
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Так речь об оплате или об отдыхе?
І те і те, якщо в святкові люлина працює, то їй хоча б оплачували це, а зараз зробили ні вихідного ні оплати.
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Та все она понимает, просто на «дурочку» падает)
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Треба йти з цієї теми. Якесь презирство до людей у мене вже
Це якийсь жах просто...
Ми їх туди не посилали.... Так звісно...

Можна вважати, що росія перемогла.
Lizavel• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
А мы бессовестные хотим 1 января оливье есть в кровати
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Військові теж хочуть вихідний)
Але чогось працюють без них.
В родині військових хочуть, щоб ті повернулися живі та здорові.

То ви на Різдво в церкву ходили, коли вихідні були?
Чи може на паску всенощну стояли?
А шо просто поспвть святковий день, то вже не можна, бо військові не сплять?
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ну судя по стонам в теме, люди хотят отдыха, а не денег. Так пусть возьмут безоплатный и хоть неделю отдыхают. Халяву отменили.
дама_из_декрета• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Як ви замахали своїми боргами неіснуючими. Ваш пішов, бо сам захотів. Усвідомте це. Ви оцими зазистами тільки натравлюєте люлей на військовиз. Нещодавно бачила, як чоловік в маршрутці не зміг знайти своє убд, а там і по пошарпаному вигляді було видно, шо не в тилу сидить. Але водій 14хв його позорив, шо він не хоче платить, шо без убд він його безплатно не повезе, військовий врештя щаплатив, а водій не зупинявся в бубубу. І ніхто не заступився, бо половина вже з претензіями на нього дивились.
Не заступились, бо там не було ні однієї людини, окрім військового
Lizavel• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Во всех странах мира есть праздничные выходные, только у рабов нет украинских
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Працюю. Хочу вихідний, то беру. А що мені святкувати, коли в ураїні війна?
Поэтому еще раз вас спрошу - от чего вы отказались чтобы быть как военные в окопе, раз уж выступаете за то, чтобы быть равными?
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ну візьміть собі день вихідного і спіть з ранку до ночі , в чому проблема?
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Т е устраивать концерты , ходить на них и ржать там это норм, а «выходные» это совести нет.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляLizavel
У них нет военного положения, а праздничные дни у нас тоже есть , откоройте календарик. И кстати 1 января не во многих странах праздничный день)
Я на хвилинку• 02 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Війна в Україні.
Може в радянському союзі були свята під час війни?
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не от чего, спит в кроватке, а не на полу…и скорее всего не работает. Ну не верю я что работающему человеку не нужен выходной в праздничные дни)
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ну так тоді виходить навіщо нам ця війна, якщо все буде гірше ніж в росії?
Кусачая Я• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Праздничные выходные дни там написано
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А мы что соревнуемся с росией?
РокерША• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Та це вас заїло)
Про те, що вихідний потрібен для спілкування з родиною.
Хочу до вас донести, що в нормальній родині люди спілкуються кожен день.

А ви цього чомусь розуміти не хочете. Вам чомусь потрібен окремий день для родини. Ви якось до його дня готуєтеся? Не знаю... Може сценарій пишете?
А якщо родина на іншому краю України, наприклад, щоб поїхати на Різдво до батьків, побачитись очно раз на рік, потрібно мінімум 3 дні, 2 дні дороги туди-назад, і лише день там. Як це вирішити? Не всі живуть поряд з рідними і не у всіх є можливість взяти відпустку чи «відпроситись» з роботи. Багато хто працює із одним вихідним, наприклад, підприємства критичної інфраструктури, якщо не знали. І у відпустках вже не були декілька років.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Військові теж хочуть вихідний)
Але чогось працюють без них.

Чи може на паску всенощну стояли?
Я ще раз кажу, останній
Я займалась родинними справами. Особливо з тими людьми, які живуть далеко
Бо на дорогу треба день і на повернення
Так зрозуміліше?
І дивний буде той військовий, який не захоче вихідного для сестри чи дружини, щоб поїхала до родичів
Максимально дивний
автор ВсеПроВсехЗнаю • 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ви не хочете, я хочу
ХтоЯкщоНеЯ• 02 ноября 2025
Ответ дляПацака-задирака
Так это уже лицемерие какое-то, получается.
Воздух в банке• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Війна в Україні.
Так ми провели декомунізацію, все що було в союзі то ганьба і злидні, в нас все повинно бути навпаки. Повинні бути свята, щоб не так як в союзі.
Каркуша Клара• 02 ноября 2025
Ответ дляКусачая Я
Праздничные выходные дни там написано
Военное положение закончится и будут праздничные выходные.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ длядама_из_декрета
Ви можете себе заспокоювать як завгодно, але реальність буде інша, пошани і подяки після війни буде дуже мало, суспільство буде сторонитись. А оці обмеження в святах з поміткою шо військові без свят, неіснуючі борги через захист якого не просили і тд. призведуть ще й до ненависті.
Вже ж було в 80х коли військовим дозволили носити гражданку, щоб не дратувати мирних.
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Я хочу спати не за свій рахунок, а оплачений святкой, який в мене був до війни.
Пацака-задирака• 02 ноября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я склоняюсь что это все таки троль, цель которого настроить украинцев друг против друга, вселить негатив к военным, приписать им что это якобы они не хотят чтоб у гражданских был праздничный выходной. Или озлобленная неадекватная женщина.
Какой муж который на фронте будет против выходного жены? Я в окопе страдаю, и ты Маша с нашим сыном будь без отдыха. Это же бред
Тра Ля Ля• 02 ноября 2025
Ответ дляКаркуша Клара
А мы что соревнуемся с росией?
А який сенс цієї заварухи? Я думала за кращий рівень життя, ми не зочемо жить під росією, ботам все понано чи чого тоді ми так сопротівляємся?
НуКаНаКа• 02 ноября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Війна в Україні.
Скажите, вы правда не понимаете весь масштаб катастрофы, в первую очередь для детей ? Скоро пойдет пятый год войны, и е из 10 летних детей мы получим подростков, которые кроме одиночества он-лайна ничего не видели. Мы в прошлом году на Рождество решили поехать к сыну за границу. Так выходных нет, каникулы тоже через жопу, с 1го по старому, 24 впихнули 3 контрольных. Меня это так взбесило, я забрала дочь из школы и учится она за границей теперь. Со всем весельем что полагается детям. У детей должно быть детство, у всех, а не только депутатских и богачей