Синиця у спідниці• 02 ноября в 11:20

напишіть поз чи це хороший інгалятор для дитини? Фото

Кашель
Дякую
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 11:21
Краще звичайний небулайзер
Ну і використовувати його потрібно теж навчитися, щоб не нашкодити
автор Синиця у спідниці • 02 ноября в 11:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Краще звичайний небулайзер
А цей маленький поганий? Він безшумний наче
В мене є великий омрон
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 11:24
Ответ дляСиниця у спідниці
В мене є великий омрон
Почитайте різницю між небулайзером і інгалятором
автор Синиця у спідниці • 02 ноября в 11:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Ого
Але що ж тоді взяти
Щось я заплуталась
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 11:38
Ответ дляСиниця у спідниці
Ого
Але що ж тоді взяти
Щось я заплуталась
Небулайзер
Але в ідеалі нічого
Не кожен кашель Лю потребує небулайзера
Рання пташка• 02 ноября в 11:44
В дитини стеноз? Обструкція? Бронхіальна астма?
Тоді лікар порадить кращий апарат.
Небулайзер потрібен для доставки лікарських препаратів безпосередньо в бронхи. Це серйозні ліки, гормональні переважно. Не для боржомі чи якоїсь невідомої фігні типу ’декасан’ .
Пенсіонер• 02 ноября в 11:56
Компресорний
З масками трубками.
Але з обережністю
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 11:57
Ответ дляРання пташка
Тоді лікар порадить кращий апарат.
Ні, в небудайзер можна заливати самий звичайний фіз розчин І дихати ним.
Рання пташка• 02 ноября в 17:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Чого тільки не наливають в небулайзер. Але для чого? Якщо мамці від налитого в небулайзер фізрозчину стає краще, нехай. Спокійна мама - спокійна дитина.
сладкий_ноябрь• 02 ноября в 18:52
Ответ дляРання пташка
Ну тому що небулайзер з фіз розчином реально покращує ситуацію з кашлем і робить його більш продуктивним, навіть проблеми з носоглоткою вирішує при насморку чи болі в горлі.
babagalamaga• 13 ноября в 18:51
У нас така штука. Працює і від батарейок і від розетки. Його майже не чутно,я робила інгаляцію доки дитина спала. Насадка і маска і мундштук. По суті, як на мене, то це запасний варіант. Але звичайний девайс не замінить)