3@йk@• 02 ноября в 12:40

12 клас

Учні, які пішли у 1 клас в 2018 році, програма НУШ, будуть вчитися 11 чи 12 років? У нас толком не знають…
Жирафовое варьенье• 02 ноября в 12:42
Мій пішов у 2018 році, буде вчитися 9 класів
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:43
Всі, які вчаться зараз в 8му будуть вчитися 12 років. Дивно, що у вашій школі не в курсі.
Звісно, що ніяких програм і навіть ясності щодо профільної школи 10-12 клас нема, мон любить все робити в останній момент, але 12 класів оголошені давно.
Инста_Богиня• 02 ноября в 12:44
Мої вже студенти, але мені прямо цікаво: один рік в усіх університетах буде шалений недобір студентів? Ну, бо ніхто не випустить я за шкіл і вступатимуть лише випускники коледжів і попередніх років?
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:45
Ответ дляИнста_Богиня
Так, це буде класний рік для тих, хто не вступив раніше.
На привозе• 02 ноября в 12:46
Ответ дляИнста_Богиня
О, прикол, я про це навіть не думала. Виходить можна дати донці рік погуляти, а потім вступити на бюджет куди завгодно :)
Инста_Богиня• 02 ноября в 12:46
Ответ дляНа привозе
Моїм уже пізно, але меншим таки шанс
На привозе• 02 ноября в 12:46
Ответ дляИнста_Богиня
Моїм уже пізно, але меншим таки шанс
Моя зараз в 10 класі.
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:47
Ответ дляНа привозе
Я би прям так не розраховувала, мон любить робити сюрпризи. Наприклад, в цей рік скоротять держ замовлення. :)
Сільський ансамбль• 02 ноября в 12:47
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Если к тому времени бюджет еще будет...
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:47
Ответ дляСільський ансамбль
Если к тому времени бюджет еще будет...
Бюджет буде завжди. В якому обсязі - це вже питання.
Сільський ансамбль• 02 ноября в 12:47
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я думаю, что бюджет сильно сократят не только на один год. Его сократят в принципе. И очень существенно
Б´ю байдики• 02 ноября в 12:48
Моя напевно буде тільки до 9 . Бо на 11-12 клас потрібно добиратись 15 км по бездоріжжю
Сільський ансамбль• 02 ноября в 12:48
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Может быть как в мое время - 2 бюджетных места на поток
Инста_Богиня• 02 ноября в 12:48
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Але всеодно не повністю ж, хоча можуть залишити без місць випускників разом, дати лише до випускників коледжів. Але університетам явно буде несолодко зі ставкам викладачів. Там в так зп сльози, а тут ще і скоротять
Svitlo_• 02 ноября в 12:49
9 класів гарантовано. А далі якщо добре здадуть тести - то матимете право довчитись в ліцеї. Якщо ні - то професійний коледж чи професійний ліцей.
Инста_Богиня• 02 ноября в 12:50
Ответ дляСільський ансамбль
Зараз не на університет дають місця, а на всю країну, економістів цього року щось до 400 було, романо-германські переклад навіть менше. Це на всі університети загалом
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:54
Ответ дляСільський ансамбль
Не варто згадувати минуле сталіття:) тепер є ширркий конкурс і бюджетні місця виділяють не на потік і не на зво, а на всю україну. А ще не на кожну спеціальність, а на групу спеціальностей.
дожену і ощасливлю• 02 ноября в 12:56
Ответ дляБ´ю байдики
Там будут предусмотренны комнаты для проживания. В областных центрах, где не очень удобно возить ребёнка каждый день, школа будет по типу интерната, можн будет жить в будни, а на выходных и каникулах ездить домой.

Ну куда ж без рукомордых
Кто там лепит, вы поинтересуйтесь сначала, а потом уж лепите
Это действительно так, школы будут рассчитаны на 300 детей и у каждого будет место в комнате. Ну и туалет, душ и питание.
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:57
Ответ дляИнста_Богиня
Є спеціальності з підтримкою держави, там місця точно будуть.
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:57
Ответ длядожену і ощасливлю

Ну куда ж без рукомордых
Це щось з області фантастики :)
Трейдер кріпти• 02 ноября в 12:57
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Це які?
Б´ю байдики• 02 ноября в 12:58
Ответ длядожену і ощасливлю

Ну куда ж без рукомордых
Во-первых : не будет.Там итак школа маленькая
Во-вторых : нам такое нафиг не нужно.

Итак с детей дибилов делают...
Сільський ансамбль• 02 ноября в 12:58
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
И что? В связи с этим нельзя будет количество бюджетных мест сократить?
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 12:59
Ответ дляТрейдер кріпти
Це які?
Інженерні, педагонічні, транспорт, безпека, с/г, плюс нема особливої підтримки, але збільшується держзамовлення на медиків.
дожену і ощасливлю• 02 ноября в 13:00
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Це щось з області фантастики :)
Пишите в мон и вам расскажут.
Инста_Богиня• 02 ноября в 13:00
Ответ дляТрейдер кріпти
Це які?
Загугліть - спеціальності з особливою державною підтримкою. Щороку затверджують перелік, але вони майже ті самі, там в рази більше бюджетних місць, більший державний грант. Два роки поспіль інженерні, транспорт. Цього року на медицину дали купу місць, буквально, якщо набрав конкурсний 150 , то на бюджет проходив 100%. Але лікарі ж тепер не можуть вибрати інтернатуру і їх на роботу направляють, тому дехто сам вибирав контракт, щоб мати вибір інтернатури
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 13:01
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, просто чим більше людина обізнана в питаннях сучасної освіти, тим більше у неї аргументів робити прогнози.
Сільський ансамбль• 02 ноября в 13:02
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ахаха.
Вопросы современного образования - каждый день новые. Миносвиты уже не знает какую херню выдумывать каждый день
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 13:03
Ответ длядожену і ощасливлю
Пишите в мон и вам расскажут.
Не люблю розказні, люблю факти. По факту ніхто не розширює мережу профліцеїв і не будує гуртожитків. Гуртожитків навіть на студентів нема.
Трейдер кріпти• 02 ноября в 13:04
Ответ дляИнста_Богиня
А зараз якщо вчишся на бюджетному місці потрібно відпрацювати в держ.установі? Я давно закінчила, інженер, роботу шукала сама. Як зараз, якщо на інженера по бюджету? З лікарями ясно, а інші?