3@йk@• 02 ноября в 12:40

12 клас

Учні, які пішли у 1 клас в 2018 році, програма НУШ, будуть вчитися 11 чи 12 років? У нас толком не знають…
дожену і ощасливлю• 02 ноября в 13:05
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не люблю розказні, люблю факти. По факту ніхто не розширює мережу профліцеїв і не будує гуртожитків. Гуртожитків навіть на студентів нема.
Причём тут студенты, если речь о школе. Я не буду вам ничего доказывать, скоро эта информация будет общедоступной.
Svitlo_• 02 ноября в 13:09
Ответ длядожену і ощасливлю
Там будут предусмотренны комнаты для проживания. В областных центрах, где не очень удобно возить ребёнка каждый день, школа будет по типу интерната, можн будет жить в будни, а на выходных и каникулах ездить домой.

Ну куда ж без рукомордых
Кто там лепит, вы поинтересуйтесь сначала, а потом уж лепите
Это действительно так, школы будут рассчитаны на 300 детей и у каждого будет место в комнате. Ну и туалет, душ и питание.
Школи будуть не лише а області. Але так - будуть гуртожитки. В моєму містечку - це колишній райцентр вже років 20 є така школа. З гуртожитком і де вчаться діти з сіл, багато приїжджає і з сусідньої області.
Svitlo_• 02 ноября в 13:10
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Це щось з області фантастики :)
В моєму смт вже більше 20 років є така школа
Сільський ансамбль• 02 ноября в 13:10
Ответ длядожену і ощасливлю
А вы б своего четырнадцатилетнего ребенка в интернат отправили учиться?
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 13:10
Ответ дляТрейдер кріпти
А зараз якщо вчишся на бюджетному місці потрібно відпрацювати в держ.установі? Я давно закінчила, інженер, роботу шукала сама. Як зараз, якщо на інженера по бюджету? З лікарями ясно, а інші?
Ні, не треба відпрацьовувати.

Лікарі теж не відпрацьовують, але обирають інтернатуру (спеціалізацію) зі списку. Майже всіх направляють на сімейників.
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 13:12
Ответ дляSvitlo_
Уфмл з гуртожитком також існує ще з радянських часів, але це не означає що всі чи навіть переважна більшість старшої школи мають/будуть мати такі можливості. Більшість буде їздити.
Svitlo_• 02 ноября в 13:14
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Їздити можна, якщо дорога займає не більше години. Нажаль не скрізь є така можливість.
НичеНипанимаю• 02 ноября в 13:17
Это конечно печаль с 12 классами. Я закончила 10 и не тупее тех, кто будет 12 заканчивать. Зачем это все надо не известно.
НичеНипанимаю• 02 ноября в 13:18
Если б они те 2 класса на права задавали или еще что-то о полезное делали, то еще ладно. А так тупое прос#%ние воемени
Инста_Богиня• 02 ноября в 14:30
Ответ дляТрейдер кріпти
ні, але от для лікарів почали вводити, для вчителів наче щось планують таке ввести.
Инста_Богиня• 02 ноября в 14:31
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ну, вони пафосно скажуть, що це мають профінансувати місцеві бюджети. Ті. в яких купу доходів при Зеленському забрали на центральний бюджет таки, а видатки залишили так. як після реформи і буде: цар хороший. то на місцях усі погані
Инста_Богиня• 02 ноября в 14:33
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні, не треба відпрацьовувати.

і цього року купа інтернатури була на сумщині в села та містечка, де щодня прилітає і місцями в тих лікарень уже частини стін немає, звісно, там є вакансії, але там немає у кого вчитися бо банально немає обладнання і колег, які навчать чомусь...
Крошечка-хаврошечка• 02 ноября в 14:46
Ответ дляНичеНипанимаю
1) програма за 20 років значно ускладниласЯ
2) якщо вони зроблять ефективну спеціалізацію і скорочення предметів, які вивчаються одночасно (за принципом універа), то буде класно.
Подивимося.

В будь-якому разі те навантаження, які маю 11-ки не є нормальним.
тяжкаялюдина• 02 ноября в 15:33
Да, 12, но будут ли классы по профилям, будет ли зно после 9го класса пока неизвестно.
Деловитая• 02 ноября в 15:33
Ответ длядожену і ощасливлю

Ну куда ж без рукомордых
В Польше/Чехии так в колледжах.
Деловитая• 02 ноября в 15:36
Ответ дляСільський ансамбль
Ну 15-тилетние жили в общежитии в коллеже моего сьіна. В основном єто дети из пригорода бьіли, на вьіходньіе ездили домой. Кто-то и каждьій день.
Луноходик_Ик• 02 ноября в 16:50
Ответ длядожену і ощасливлю

Ну куда ж без рукомордых
Будут? Построят за 2 года? Смешно...где интересно, на окраинах мегаполисов? С укрытиями, сейчас в войну? У нас окна выбитые в подъезде не вставили, сами соседи дсп забивали. Это не плиточку по сто раз перекладывать и деньги под нее тырить.
Инста_Богиня• 03 ноября в 18:33
Ответ дляДеловитая
В Польше/Чехии так в колледжах.
В Україні в коледжах тех так. ну, якщо раптом Ви н знали (це колишні ПТУ й технікуми)