Инста_Богиня• Изменено 02 ноября 2025

Если бы ваш сын или дочь со своим/своей женой или мужем

Решили удочерить/усыновить ребенка сейчас. Не грудного, а уже ребенка возраста начальных классов, чьи родители погибли от войны— лично вы восприняли бы этого ребенка как своего внука/внучку. Они бы могли расчитывать на вашу поддержку? Например иногда покормить или забрать его со школы, или накормить или даже иногда посидеть с ним пока они заняты?
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Просто цікаво, як ви в ньому це виховували) що впевнені в тому, що він не візьме прийомну дитину🤔
Впевнена, які тут усі білі і пухнасті і ідеальні, як завжди, інша думка не сприймається
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
Та я нормально відношусь до вашої думки, просто стало цікаво, як це так можна виховати дитину, що ви впевнені, що він не візьме прийомну, розумієте?
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Все можливо
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
Все можливо
А, тобто не впевнені все ж) фух
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
А, тобто не впевнені все ж) фух
Я про те, що можливо виховати,я категорично проти чужих дітей, отака я зла тітка
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
Навіть відкорегували допис)ахаха
В вашого сина вже є діти?)
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Навіть відкорегували допис)ахаха
В вашого сина вже є діти?)
Нема, він ще молодий, то Ви не так зрозуміли, тому пояснила конкретніше
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
О, неймовірно:)
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
О, неймовірно:)
Саме так
Угги в горошек• 02 ноября 2025
Так, я б підтримала їх вибір і допомагала б.
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
Ви дописали, що ви зла) самокритично) але, це добре, будете ще проробляти своє «зло»
Друг бобер• 02 ноября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Прортбляєте свій стадний інстинкт, а мені так добре
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Ответ дляДруг бобер
Ок)
Твердая валюта• 02 ноября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Дешевле заплатить за выезд)
У многих просто нет 20 тыс. долларов , чтобы выехать и нет связей, чтобы кому- то заплатить.
Дівка в намисті• 02 ноября 2025
Стадний інстинкт- всиновлювати дітей ахахах) я такого ще не чула