Фея_3уровень• Изменено 25 октября в 23:44
Кияни, вам би було ок, якби син одружився з не киянкою?
А приїжджою із села.
І у сина була б своя квартира
Дюагональ• 25 октября в 23:44
Звісно не ок, диви чого, жеребцю столичному кров псувати надумала
сладкий_ноябрь• 25 октября в 23:47
Люди з села якісь не такі?
Чи ви корінна Київ лягла в 5 поколінні? Не вірю, скоріше за все теж з села, бо інтелігентні люди так примітивно мислити не можуть.
Бензопирен• 25 октября в 23:47
Аби дівчина була нормальна та любила б мого сина.
Я теж вийшла заміж не за Киянина. В мене на той час вже була своя квартира, яку подарували батьки. Майбутній чоловік жив в гуртожитку.
Я така бойова• 25 октября в 23:48
У меня есть пример когда с села стала айтишницей и зарабатывает поболее сыначки корзиночки. Уже разошлись.
Любимка-анонимка• 25 октября в 23:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Люди з села якісь не такі?
А они как-то такие?
Как они делают покупки?)
Мексиканочка• 25 октября в 23:49
Ответ длясладкий_ноябрь
Люди з села якісь не такі?
Ні, вона корінна киянка. Нащадок Проні Прокопівни
Болтушка Му• 25 октября в 23:50
Нашел из Софиевской Борщаговки селючку у которой дом с бассейном. Даже ни единой курочки для домашних яичек моему мальчику. Не знаю что и делать, как разорвать эту порочную связь.
На циголках• 25 октября в 23:50
Заказала бы утку привезти. Сала засолить - с прорезью. Ну и так, по мелочи. Картохи пару мешков, огурцов соленых. Варенья клубничного
На циголках• 25 октября в 23:52
Ответ дляБолтушка Му
Берите дело в свои руки, мамо. Сами курочками занимацтесь. А молодые пусть в бассейне сидят
Болтушка Му• 25 октября в 23:55
Ответ дляНа циголках
Нет, я хочу хозяюшку, а он выбрал с тремя языками, с игрой на фортепиано и личным конем!!! А кто моей корзиночки сало домашнее вырастит, кто парного молочка надоит. Брал бы уже столичную, хоть пустых надежд не было бы 😭 Я в депрессии.
СамавиховуюКота• 26 октября в 00:00
Я была бы категорически против.
Мы, киевляне, паруемся только в пределах одного района. И одного берега Днепра.
Без QR коду• 26 октября в 00:01
Пипець мислення. Так, чому ні. Аби дівчина нормальна була, йому з нею жити. Більш того, хоч я і народилась вже місті, мої батьки з села. Вважаю, що шанси отримати турботливу жінку із невеликого міста вищі. У нас шанси вищі отримати вуточку із великим прокатом.
Ms. Анонимная• 26 октября в 00:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Люди з села якісь не такі?
Угу, батьків автора у столицю с сіл розподілили, а дитина он вже як окиянилася))
Невгамовна шахиня• 26 октября в 00:01
От дурачок, одружився на освіченій, ще й франшизу організував і вона успішно веде справи , має свою стоматклініку. Придумала й ще дитину народила, щоб прив´язати до себе. А щоб не втік, то з села батьки організували допомогу екопродуктами, ще й на ремонт будинку дали.
А у сусіда дуже прям удачно. На корінній киянці одружився, кімнатка маленька , спить з її мамою в одній кімнаті,вона дуже інтилігентна, в бібліотеці, ніяких фітнесів і барів,економна, ремонт не треба.
Сижуревувшоке• 26 октября в 00:04
Треба спитати в моєї свекрухи як вона в свій час це пережила. Другий син теж саме учудив))
Курочка• 26 октября в 00:05
Раньше я считала главное любовь, теперь все же скажу и в том числе из-за личного опыта - очень важно смотреть что за родители, что за семья, уровень образования, культуры, финансовый. Это все вылезает как сходит пелена страсти
Оле Лукойе• 26 октября в 00:06
В мене чоловік киянин, а я з донецької обл. ще в 2004 році переїхала. Що хочу сказати, я не проти щоб він найшов дівчину не з Київа головне щоб ми разом не проживали 🫠😁