Я про аналог "сыночка-корзиночка".
Як думаєте, то для синів добре в результаті виходить, якщо мама така прямо мама?
І де в тій схемі батько?
Що він зробив, аби дитина виросла повноцінною?
І що батьки можуть і повинні робити, щоб синів виховати правильно?
Про дочок питань нема, вони апріорі ростуть усім винними і за всіх відповідальними. І за братиків часто...
І де в тій схемі батько?
хлопчику більше, ніж дівчинці, потрібен значимий дорослий чоловічої статі. якщо є такий - дідусь, вчитель, тренер, то результати кращі.
а дівчаток давно вже треба виховувати як ’перший сорт’, а не ’другий’.
я про це цілу книжку читала, американського автора на прізвище Грей.
а, тут без анонімів! викреслюйте тоді мій коментар.
Ответ дляВалькірія
Є думка психологів, що значимий дорослий чоловічої статі дівчаткам теж дуже потрібний.
Мені здається, те правильним