Ирина2580• 02 ноября 2025

Репетитор чи курси по історії для НМТ, порадьте

Добрий вечір, питання в заголовку теми - шукаю репетитора чи курси по історії по відгукам 💐.
Порадьте своїх, поділіться, будь ласка, досвідом.
Треба готуватися к екзаменам та я розумію, що дитина сама не підготовиться. Не глупа, але пасивна та не вміє структурувати інформацію, дотримуватися плану.. «гризти» як то кажуть) вона сама не буде.
Я в свій час готувалась сама, але донька - інша.. то ж треба їй допомогти)
Кому там слова не давали• 02 ноября 2025
И то, и то будет эффективно. Курсы обычно групповые, но это не влияет на качество. Для меня главное, чтоб не онлайн. Потому что этот онлайн уже дал свои плоды)
Дона Ко Ко• 02 ноября 2025
Посмотрите на сайте teachme.expert или БУКИ, лично кого посоветовать не знаю, вернее есть одна знакомая она закончила исторический факультет. КНУ им.Шевченко, если встречу ее- спрошу, хороший человек, взрослая женщина, но телефон утерян, если нужно Математика( только Киев и не онлайн) обращайтесь( родственница репетитор).
Чтооооооооооо?• 02 ноября 2025
Тоді курси їй також не підійдуть, бо там нема ніякого контролю, плюс це діло у вересні почалося.
У репетиторів курс підготовки до нмт також розрахований на рік, вде 2 міс пройшло...
автор Ирина2580 • 02 ноября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Зараз по українській мові знайшла групові, там 9 дітей, донька остання буде. То ж - так, курс почався в вересні, буде наздоганяти в індивідуальних заняттях + в группі.
Час ще є якось підготуватись, курс на рік - це гнучке поняття, можно корегувати кількістю занять в тиждень..
Маю надію знайти щось..тобто не маю іншого вибору))
автор Ирина2580 • 02 ноября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Я на буках знаходила репетиторів, але там все ж таки треба діяти «пробуєш-приглядаєшся-змінюєш якщо що»
А часу приглядатися особо немає зараз, хочу по рекомендації знайти, якщо зможу)
Чтооооооооооо?• 02 ноября 2025
Ответ дляИрина2580
Тоді дерзайте:) успіхів!
Дона Ко Ко• 02 ноября 2025
Ответ дляИрина2580
Поняла), удачи.
Хочу наколоти губи• 11 ноября 2025
Як показала наша практика вступу першого року війни, тестування це не обов´язково знання. Розбирайте завдання минулих років, є відео уроки на ютуб, є доволі цікаві. Донька за 2 місяці готувалась сама по ним. Правила вступу тоді міняли на ходу. Ви можете і разом з донькою їх вивчати.