Apelsinka_1989• 29 сентября в 10:21

Фізкультура. Підготовча група

Добрий день. В медичній довідці на вступ в коледж в дитини стоїть підготовча група, проба Руф´є 8,7. Чи має дитина здавати нормативи? Вона робить все, по мірі можливості, але вчитель через силу заставляє продовжувати. Що робити в такій ситуації?
Зубная фея• 29 сентября в 10:23
Проба Руф´є 8.7 вказує на задовільний рівень працездатності серцево-судинної системи, що відповідає середньому результату для задовільної функції серця. Це свідчить про те, що серце реагує на фізичне навантаження в межах норми, але не є надзвичайно сильним або слабким.
Атиква• 29 сентября в 10:26
У Вашої дитини тільки проба руф´є? Є якісь обмеження від лікарів?
КучМала• 29 сентября в 10:27
Проба і група різне. В нас за бажанням може здавати нормативи.
Всі хто на в групі відмічені у вчителя фізри класним керівником. Може до вашого не донесли цю інфу.
автор Apelsinka_1989 • 29 сентября в 10:35
Ответ дляАтиква
Обмежень від лікарів немає. Я розумію так, якщо при більшій нагрузці дитині стає погано, темніє в очах, починає боліти живіт, то це і є доказом того, що СТОП. А вчитель, як тиран, через силу заставляє це все робити!!!
Атиква• 29 сентября в 10:40
Ответ дляApelsinka_1989
То треба підійти і поговорити з вчителем! Їм там що мало історій про смерті на фіз-рі? Ще олеу вирішили організувати? Довбанулися зі своєю школою ! Ви що в інших.фізі вчитеся?
Вся така шо куди там• 29 сентября в 10:41
У школі є адмвністрація. Ваше завдання взяти рекомендації у лікаря, бл власне проба ще не все, та й не така погана. Підготовча- то не спецгрупа і нормативи є. Власне, навіть 1-2 нічого не вирішує.
Капуста Маша• 29 сентября в 10:42
А Ви як мама дитину обстежили у кардіолога?
Тому що при Руф´є не в нормі - перше - обстежують роботу серця.

А то фізрук винуватий, в мама не при ділах.

В потім після обстеження конструктивно спілкуватиметпмь з педагогом.

І ще норми подивіться для підготовчої групи для певного віку
Метелик• 29 сентября в 10:44
У дитини підготовча група (міопія +незначні відхилення в роботі серця). Нормативи не здає
Я не чарівниця вам• 29 сентября в 10:53
Ні, лікарка саме так в говорила 2 тижні назад, що підготовча не здає нормативи. Правда у нас і у школі і у звичайній не здають
Я не чарівниця вам• 29 сентября в 10:54
Зараз вчителі так бояться перенавантажити тих дітей, навіть не уявляю, що то за монстр, що змушує через силу робити на фізкультурі.
ДеньгиНеСдаю• 29 сентября в 11:04
Підготовча здає за бажанням. Тому що не всім з групою неможна займатися спортом, у моєї теж підготовча через АІТ, але вона здає, бо протипоказань не займатися немає і вона сама хоче, їй навпаки треба більше рухатися.
Сама не знаю• 29 сентября в 12:55
Ответ дляApelsinka_1989
З чого ви взяли, що це підготовча група? Звісно, вас не хвилює, що не так з дитиною, вам нецікаво узнати дігноз і пролікувати, вам вигідно мати хвору дитину і сваритися з вчителем фізри. Мама року.