Творець Дебальцівського котла і решти, починаючи з Авдіївки, Сирський, представляє суспільству своє чергове творіння.
Як Вам?
Одразу видно, що хтось "взяв на особистий контроль" ситуацію?
Як Вам?
Espresso_caffe• 02 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
І як я її повинна трактувати?
как иронию в отношении стремления автора оценить работу Сирского
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляSara-4110
Удалено администрацией...
Москалів, казали, там 20 тисяч, а вчора казали, що вже 170 тисяч.
Espresso_caffe• 02 ноября 2025
Ответ дляcoch100
Тоже такое слышала, на неделю позже дает информацию.
дипстейт об этом официально заявляет, что данные отражаются с опозданием
Ответ дляАтланта
А какая вам польза с официальной информации? Лучше пусть неприятную, но правду. Ведь там много наших солдат и цивильных.
Мы с вами и остальные участницы темы есть суспильство, какую реакцию от нас хочет автор?
Мы все читаем новости, смотрим карты, следим за ходом войны
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляАтланта
Цивильных там почти нет.Разве что несколько сот фаталистов.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляMetelitsa
Піар, що призвів до смертей
Ви не Сирський часом, великий стратег? Скільки там могло опинитися в оточенні, не рахували? Звісно, звідки вам знати.
Nathalie27• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Залишити, як було позавчора, краще? У зелених все через піар, але хлопці не потрапили в оточення.
Не потрапили в оточення тільки через те, що Буданов з охоронцями на вертольоті прилетів? Серйозно?
Ответ длячаревна
Предполагаю, что родственники тех, кто сейчас в опасности, переживают за них. И нуждаются в общественном давлении, чтоб этих солдат не постигла участь погибших в предыдущих котлах. Вроде как очевидно.
Ответ дляАтланта
Это очевидно только тем, кто имеет 46 хромосом . Остальные в пролете
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляNathalie27
Попутно там ще пару бригад перекинули на той напрямок, але на цьому уваги не акцентують.
Ответ длячаревна
Я Вас персонально сюди не кликала і не примушувала до жодних дій!
Закрийте тему і ідіть з Богом.
Або поїдьте у Покровськ.
Він же не захоплений
Закрийте тему і ідіть з Богом.
Або поїдьте у Покровськ.
Він же не захоплений
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляАтланта
Это не люди? Их не жалко, если что?
Жаль конечно,очень жаль.Просто неимоверно.Я разве писала обратное?
Ответ дляMetelitsa
Раніше тут було багато спеціалісток по Дебальцівському і Іловайському котлах. (Автор -,Сирський)
Може, і зараз вийдуть на арену і щось скажуть
Так і зараз їх тут валом, з тими ж текстами, що співали про Соледар, Бахмут, Авдіїївку. Це ж професіонали і чемпіони зі сцяння в очі.