Творець Дебальцівського котла і решти, починаючи з Авдіївки, Сирський, представляє суспільству своє чергове творіння.
Як Вам?
Одразу видно, що хтось "взяв на особистий контроль" ситуацію?
Як Вам?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не я зависла, а зелена падаль там зависла. Слідкуйте за сюжетом, з Буданова роблять супермена.
Из него его давно лепят , но тянет максимум на Миссис Клювдию
Ответ дляMira29-c3c3
Реверанс, я з порохоботів , але ради справедливості варто зазначити ,що й при них було всяке .
Вони всі одним миром мазані ,на жаль .
Порахуйте скільки генералів втрапили до СІЗО в епоху Зеленського і порівняйте.
Групу розвідника Лісника при Зеленському посеред Києва вбили..
Як і Кірєєва..
Як і Тимчука..Отакі співпадіння
Як і Кірєєва..
Як і Тимчука..Отакі співпадіння
Espresso_caffe• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Не вчора.
Тільки ідіот при таких вводних призначив би його головнокомандуючим.
Ідіот і призначив.
все, расходимся
ВСУ улучшило ситуацию в Покровске
герасимов уволил нескольких начальников за ложь в предоставленной информации с места
зрада отменяется
ВСУ улучшило ситуацию в Покровске
зрада отменяется
Ответ дляPerfect look
То есть когда плесени предлагали мир на условиях обмена остатков Донбасса, на захваченные части Харьковской, Запорожской и Херсонской, оно орало - нет, не согласен, а теперь Донбасс тупо просран и тысячи жертв, это дно из дна !
Хто і коли таке пропонував?
Ще тут ганяють план-оман, хтось дасть тези по тому плану?
Ответ дляStar39
А что там марахфон про Покровск и Мирноград вещает? Говорят: ’они уже сыграли свою роль’, ’стратегического значения уже не имеют’, ’ВСУ отойдут на подготовленные позиции и будут дальше держать оборону’?
А шо уже говорят. Или вы просто предположили. Кто смотрит марафон, напишите
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляStar39
Ага, скажут по классике уже - ничего страшного, подумаешь, как и с Бахмутом было, уложить тысячи под лозунгом - это фортеця и сдать нельзя и сразу же после сдачи - та он и не такой важный был вообще.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Як і Кірєєва..
Як і Тимчука..Отакі співпадіння
Як і Кірєєва..
Як і Тимчука..Отакі співпадіння
Олег Володимирович Мужчиль (відомий також як Дорже Жамбо Чойдже-лама, «друг Лісник», Сергій Аміров, народився 29 листопада 1965 року у Донецьку, Україна — загинув 9 грудня 2015 року в Києві) — український релігійний діяч, буддист. Голова буддійського товариства «Ваджра». Майстер бойових мистецтв — мав вищий ступінь в бойових мистецтвах Сьоріндзі-кемпо та Кобудо[1], розвідник-диверсант під час Російсько-української війни. Убитий співробітниками Служби безпеки України під час спецоперації з припинення діяльності керованої ним диверсійно-розвідувальної групи як терорист.
❌ «Якщо найближчим часом хтось не підпише наказу про відведення військ з Покровська та Мирнограду, ми можемо опинитися в ситуації не лише втрати значної кількості максимально мотивованих десантників та морпіхів (про майно на сотні мільйонів я вже мовчу — воно втрачене й шансів на його евакуацію вже немає). Ми можемо опинитися в ситуації, коли діру у фронті нікому латати, і накопані у нас в тилу фортифікації швидко перейдуть до ворога.» - пише волонтер та засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.
Ответ дляТатьяна123
Може людина ліки не випила.А Ви так жорстко.
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Безліч рядових отримали кримінальні справи за те, що в АТО по сепарах стріляли, досі сидять. Мої особисті знайомі. Ігор Гуменюк 8 років в СІЗО сидів, там і загинув.
Тому вам про казки Пороха краще помовчати.
Погуглила,кто такой этот Гуменюк.Ну у вас и знакомые
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Еще даже ее не утвердили. Это ж просто анонс
Так плебсу зашло, про Донбасс никто и не думает, им шоколад с жуками давай и тысячу на театр, какой там Покровск
Ответ дляАюшка
Такого наказу ніхто не дасть
. Хіба що ...
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
У мене ще й Фаріон була особиста знайома багатенно років. Трусіться.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляАлтыншаш
Хто і коли таке пропонував?
Загуглите, занимательная инфа, как потуга летал на частном самолете патрушева на сходку в Омане, перед самой войной
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляStar39
Обе противоборствующие армии будут превращать очередной украинский город в фортецю крепость.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Війна заважає зрадників вішати?Забули,як Верещук молилася на путіна?І нам його щиро бажала?
Що заважає вам особисто повісити Верещук? Я вас благословляю!
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
Ну, ну...во Львове не будет
Та и в Киеве не будет
А вот, если Днепропетровскую область впишут в конституцию....
Та и в Киеве не будет
С таким раскладами и по западную часть оттяпать могут, смотря какой там у них договорняк
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Пропонуєте капітуляцію?
Пропоную дбати про те, щоб герої залишалися живими. Якщо ви розумієте, про що я.
А переказування біографій членограїв - зайвий стукіт по клаві, всі давно це знають.
Ответ дляБорисфенка
Дивно.Заборону стріляти ввели саме при Зленському і штрафи.Щось в вас все переплуталось
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Да как представлю,как вы по Германии в инвалидной коляске рассекаете,то сразу такой страх одолевает.Не знаю,куда бежать с этой планеты.