Творець Дебальцівського котла і решти, починаючи з Авдіївки, Сирський, представляє суспільству своє чергове творіння.
Як Вам?
Одразу видно, що хтось "взяв на особистий контроль" ситуацію?
Як Вам?
Татьяна123• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не порішав, а от кілька бригад, які туди терміново перекинули ’під шоу’, порішають.
Ага, стесняюсь спрашивать где ж эти все бригады 3.5 года прятались,и не порешали это все раньше? Ваше мнение?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Вон выше написано 90км
Вы представляете как будут теперь хватать мужчин на улицах, прежняя мобилизация цветочками покажется и в дома начнут вламываться, про жененщин опять вякают, похоже на бесконечный конвейер по утилизации украинцев, устроенный с обеих сторон
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Довжину лінії фронту знаєте???? То поцікавтеся.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Може в кого очі відкриються.Надії мало,але всяке буває.
І що далі? Сядемо з широко роззявленими очима і...?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Так же как и с кофеМ в Крыму порешал, решала мамкин
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Замазати всім роти і хай сидять,як на росії.
Ваша мрія?
Моя мрія - перемога. А волання заднім числом безсенсові. І ви це чудово знаєте.
Татьяна123• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Я давно сказала, що Верещук має висіти на Чонгарі. Та й вся зелена шобла, власне.
Але ж війна.
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Плюс на Донбассе хоть какие-то укрепления были с 2014 года, сейчас же зеленая саранча тупо все ворует, если раша перешагнет Покровск, они маршем на Днепр пойдут
А сейчас разве не маршем на Днепр идут?В Синельниковском районе село за селом берут
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Проблема з головою у вас, бо вам насрати, скільки могло загинути під Покровськом.
Татьяна123• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ага, а буданову не насрать,’ то він і полетів ’ лично всех спасать’ . Один и 2 десятка охраны против всей армии раши? Вы походу в какой то компьютерной игре зависли.
Ответ дляБорисфенка
Я вважаю Зеленського таким же лайном, як і Порошенка.
Тому мені ваші агітації нецікаві, за Пороха таких кримінальних справ було не менше.
Нагадайте,скільки генералів при Порошенку отримали по кримінальній справі за захист України.Може,щось нове дізнаюсь.
Ви ж не можете брехати.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Не я зависла, а зелена падаль там зависла. Слідкуйте за сюжетом, з Буданова роблять супермена.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Если возьмут Покровск, то будет совсем писец
Ответ дляТатьяна123
От видите как хорошо придумано. Горстка людей высадились. И все, народ спокоен. Все буде добре. Норм план
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Приходите через неделю. Я заскриню ваш пост. Расскажите как там все прекрасно
Ок, я тиждень тому такі самі слова писала одному знайомому, була в печалі.
І тут несподівано зелена падаль отямилася. Я аж своїм очам не повірила.
Прийду.
Татьяна123• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Делають цирк для умалишенных. Вы по ходу там главный зритель . Я думала, что таких идиотов которые на такие представления ведутся, давно не существует. Оказывается таки не зря буданов прилетел
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Для закрепления эффекта- по тысяче виртуальной в зубы, чтоб заткнулись
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Ви ж не можете брехати.
Безліч рядових отримали кримінальні справи за те, що в АТО по сепарах стріляли, досі сидять. Мої особисті знайомі. Ігор Гуменюк 8 років в СІЗО сидів, там і загинув.
Тому вам про казки Пороха краще помовчати.
Ответ дляPerfect look
Там де були нормальні укріплення,Зеленський особисто перевіряв відвід ЗСУ в поля.Золоте,та інші.
І зброю забирав в Азову та інших підрозділів.
Фактично,дарував ворогу нашу територію.
Нема чому зараз дивуватися.
Фактично,дарував ворогу нашу територію.
Нема чому зараз дивуватися.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Це для вас шоу. А тихцем все доладу.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Так 1тыс в декабре. К тому времени за Покровск уже забудут
Так пообещали же сейчас, уже весь интернет гудит, куда потратить, тут уже 100500 тем было, их скорее всего никто и не даст, для отвлечения внимания от ситуации на фронте кинули наживку