Metelitsa• 02 ноября 2025

Покровськ- Мирноград котел. Де реакція суспільства?

Творець Дебальцівського котла і решти, починаючи з Авдіївки, Сирський, представляє суспільству своє чергове творіння.
Як Вам?
Одразу видно, що хтось "взяв на особистий контроль" ситуацію?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляАюшка
❌ «Якщо найближчим часом хтось не підпише наказу про відведення військ з Покровська та Мирнограду, ми можемо опинитися в ситуації не лише втрати значної кількості максимально мотивованих десантників та морпіхів (про майно на сотні мільйонів я вже мовчу — воно втрачене й шансів на його евакуацію вже немає). Ми можемо опинитися в ситуації, коли діру у фронті нікому латати, і накопані у нас в тилу фортифікації швидко перейдуть до ворога.» - пише волонтер та засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.
Не отвести воиска , значит в котлах полягут тысячи, отвести это сдать раше все укрепления Донбасса и кто же такой потужный довел до такой патовой ситуации ? Надо показывать пальцем ?
mymoly• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
А если это правда, и после того как останутся там наши, дай Бог в плену, а не убьют всех полностью.....И там просто провалится фронт, что тогда?
Я помню, В Авдеевке. На Зените, оставили раненых, сказали договорились. Зашли рашики и всех задвохсотили . Тут любой расклад плохо.
Реверанс• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Це для вас шоу. А тихцем все доладу.
Для росіян тихцем.Не для України.
Life-game• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Але зараз відволікли народ і 1 000 і Укрзалізницею.Потім,ще якусь дурню Зеленський придумає.Електорат пищить і радіє.
А с укр.зализницей что?
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Для росіян тихцем.Не для України.
Нащо ви мені показуєте цю сучку? Чого досі не повісили?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
Ну, вы же сами понимаете что и куда двинет вся эта орда
Аюшка• 02 ноября 2025
Борисфенка, ну так вы б сразу сказали, что умалишённая Фарион была вашей подругой! Это ж многое теперь объясняет
Life-game• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Я не просто понимаю...я тут сижу
И балдею((((
mymoly• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
А с укр.зализницей что?
Все добре. Ви що новину не бачили. 3000км, наче так. Можно проїхати безкоштовно.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
А с укр.зализницей что?
3000 километров ехайте бесплатно
Life-game• 02 ноября 2025
Ответ дляmymoly
Не видела
В архиве у меня они, пошла читать
mymoly• 02 ноября 2025
Ответ дляАюшка
Вот. Теперь все сложилось. Учителя хорошие были
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляАюшка
Удалено администрацией...
Реверанс• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Олег Володимирович Мужчиль (відомий також як Дорже Жамбо Чойдже-лама, «друг Лісник», Сергій Аміров, народився 29 листопада 1965 року у Донецьку, Україна — загинув 9 грудня 2015 року в Києві) — український релігійний діяч, буддист. Голова буддійського товариства «Ваджра». Майстер бойових мистецтв — мав вищий ступінь в бойових мистецтвах Сьоріндзі-кемпо та Кобудо[1], розвідник-диверсант під час Російсько-української війни. Убитий співробітниками Служби безпеки України під час спецоперації з припинення діяльності керованої ним диверсійно-розвідувальної групи як терорист.
Скільки успішних операцій проведено на території росії не написали?
Але ж і Порошенка судили за спонсорство тероризму,читайте поміч ЗСУ то я не дивують.Зелена пліснява розпповзається все далі..
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Дату смерті Лісника побачили? Що скажете?
Аюшка• 02 ноября 2025
Борисфенка, твоя подруга Фарион пиндякала шопопало, всі їй не такі були, ні співаки-військові, ні діти з невгодними іменами, одна вона була ’такою’. Вот задумайся прежде чем патякать
Life-game• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
3000 километров ехайте бесплатно
Ага....еще буквально 200км, и я смогу ’ехайте бесплатно’ 3000км, и потом ’живи бесплатно’ на полу в лагерях.....
Не дай Боже они эту акцию сделали под эвакуацию Запорожья или Павлограда
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Та что призывала бить украинских детей за язык и место рождения , пряча зятька от войны заграницей. В принципе 1 в 1 как вы, прячась заграницей стравливаете украинцев и гоните всех на войну. Так что адиос, нет желания читать дальше ваши бредни, вы как и фарионша - агентура раши!
Реверанс• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Що заважає вам особисто повісити Верещук? Я вас благословляю!
Публикация Українська правда
Українська правда
17 июль 2020 г.
’Якби в нас був такий Путін, я б за нього голосувала. Він робить для Росії добре. Він діє в інтересах своєї країни. Щоб кожен президент так свою країну захищав’
Вчора на внутрішньопартійному праймеріз Верещук перемогла на всіх трьох етапах голосування: її підтримала більшість фракції, у неї найвища соціологія серед інших кандидатів СН, а також голос за неї віддав президент.
Якщо,хтось не бачив.Чистий екстремізм.І така сволота керує українськими людьми.
Vesy• 02 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Сходите к другому врачу. Этот вам не помогает
Авокада• 02 ноября 2025
мосейчук рассказывал,со слов военных,что там ужас.
все контролируется дронами рашистов и на 60% уже утрачен город.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Її зять загинув на фронті майже одразу після її вбивства.
Сидіть тихенько, ’воювальниці’ рязанські.
Falcon82• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Так ховала, що він загинув на фронті ще в 2024?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Плесень головного мозга, пациент безнадежен
Аюшка• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Фарион была больным агрессивным человеком не сповна розуму.
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты, Борисфенка
Реверанс• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
Vitaliy Deynega
4 ч.
Спробую сказати це з мінімумом емоцій:
Якщо найближчим часом хтось не підпише наказу про відведення військ з Покровська та Мирнограду, ми можемо опинитися в ситуації не лише втрати значної кількості максимально мотивованих десантників та морпіхів (про майно на сотні мільйонів я вже мовчу — воно втрачене й шансів на його евакуацію вже немає). Ми можемо опинитися в ситуації, коли діру у фронті нікому латати, і накопані у нас в тилу фортифікації швидко перейдуть до ворога.
Звіти ГШ на гору складаються з кожним днем все більше з брехні. Ми по факту вже практично втратили Покровськ, а це значить - що Мирноград тримати теж немає сенсу (логістика залишиться тільки з неадекватним ризиком і полями). І я не видав зараз якоїсь великої таємниці, росіяни це прекрасно бачать зі своїх дронів в реальному часі. Це треба зафіксувати і врятувати тих, хто без наказу відмовляється виходити. І не треба боятися падіння рейтингів, бо виборів не буде: у наступному році знову буде війна. І кимось їі треба буде воювати.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Публикация Українська правда
Українська правда
17 июль 2020 г.
Втретє питаю - чому ви її досі не повісили на Чонгарі?
Я в курсі про всі біографії сволоти.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляАюшка
Но при этом четко работала на раскол востока и запада, за бабло раши
Сонья09• 02 ноября 2025
Ответ дляLife-game
Потім буде як в курській операції, обміняють тіла 1 до 10 тихенько, 300 на 3000 наших хлопців і ніхто не поставить питань.