Творець Дебальцівського котла і решти, починаючи з Авдіївки, Сирський, представляє суспільству своє чергове творіння.
Як Вам?
Одразу видно, що хтось "взяв на особистий контроль" ситуацію?
Як Вам?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Так ховала, що він загинув на фронті ще в 2024?
То бывший муж дочурки, какое он к ней отношение имеет? Речь про нового
Ответ дляРеверанс
Vitaliy Deynega
4 ч.
Спробую сказати це з мінімумом емоцій:
Якщо найближчим часом хтось не підпише наказу про відведення військ з Покровська та Мирнограду, ми можемо опинитися в ситуації не лише втрати значної кількості максимально мотивованих десантників та морпіхів (про майно на сотні мільйонів я вже мовчу — воно втрачене й шансів на його евакуацію вже немає). Ми можемо опинитися в ситуації, коли діру у фронті нікому латати, і накопані у нас в тилу фортифікації швидко перейдуть до ворога.
Звіти ГШ на гору складаються з кожним днем все більше з брехні. Ми по факту вже практично втратили Покровськ, а це значить - що Мирноград тримати теж немає сенсу (логістика залишиться тільки з неадекватним ризиком і полями). І я не видав зараз якоїсь великої таємниці, росіяни це прекрасно бачать зі своїх дронів в реальному часі. Це треба зафіксувати і врятувати тих, хто без наказу відмовляється виходити. І не треба боятися падіння рейтингів, бо виборів не буде: у наступному році знову буде війна. І кимось їі треба буде воювати.
4 ч.
Спробую сказати це з мінімумом емоцій:
Да. Сейчас по всем каналам сказади
Покровск потерян, это ясно
Что дальше? Они же не идут на Краматорск, а идут на Днепропетровскую область((((
Покровск потерян, это ясно
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Та что призывала бить украинских детей за язык и место рождения , пряча зятька от войны заграницей. В принципе 1 в 1 как вы, прячась заграницей стравливаете украинцев и гоните всех на войну. Так что адиос, нет желания читать дальше ваши бредни, вы как и фарионша - агентура раши!
Ради всех святых, зять Фарион погиб на фронте.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так то бывший, а не нынешний
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Ви Зеленського дуже уважно слухаали.
Ми всі президенти.
І повірили.Он мені доручення такого рівня даєте.
В світі є суд,може і в Україні колись буде.І зрадники України понесуть своє покарання.
Ми всі президенти.
Я його взагалі не слухала, він москальська падаль, і я зробила можливе й неможливе, щоб він не прийшов до влади. Але я не титан, на жаль.
Вірте у суди, так зручненько, звісно
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Москалі про це не знають. Вигадують байку про нового зятя, така у них методичка.
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Так то бывший, а не нынешний
Не читала нигде о таком.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Якесь в Вас золото циганське...
Не настояще.
ГБешне..
Не настояще.
ГБешне..
Настояще. Але вам воно не треба, топіть за Пороха
То за чиєї влади вбили Лісника і Білого,вже розібралися?
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Ніде немає інформації, що вони були розлучені
Естественно, а как же было орать тогда про погибшего зятя, она же им во всех видео тыкала, когда призывала бить украинских детей за язык, тоже, Вселенная ее услышала и воздала по заслугам, за призывы бить детей. Все рано или поздно получают по заслугам
Маска-0b9f• 02 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Зять погиб после её смерти.
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Що там, рік смерті ніяк не роздивитися?
Ответ дляPerfect look
Її вбили 19 липня. Його 16 жовтня. Рік 2024. Вона кричала про вбитого зятя? Давайте скрін з реєстру про шлюб її доньки чи розлучення. Мені глибоко начхати на Фаріон, але ви явно десь заплутались
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Зять погиб после её смерти.
А кем она тогда вечно тыкала ?
Их там фиг поймешь, сколько у них тех зятьей
Борисфенка• 02 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Мені розбираися не треба.
А Ви не змогли.Буває...
Рік смерті 2015-й. Ні про що не говорить?
Хоч зелена влада і падаль, але Лісника вбили за наказом Пороха.
Perfect look• 02 ноября 2025
Ответ дляFalcon82
Якщо фіг зрозумієш, то немає чого оббріхувати покійну людину. Для науки вона явно зробила більше, чим ви
Для какой науки ? Как подстрекать бить детей ? Она получила по заслугам!