Пушка заряджена• 02 ноября в 20:53
Нормальна температура для гуртожитку - яка?
Донька поїхала на навчання в спортивну школу і проживання в гуртожитках школи. Досі в кімнатах гуртожитку холодні батареї, хоча це і Київ. А після басейну або душу зовсім не тепло в кімнаті - 19 градусів. Хоч це типу і найнижча температура допустима за нормами.
Підкажіть, як ви вважаєте, для проживання в кімнаті гуртожитку дітям 10-15 років, які займаються плаванням, нормально мати температуру в кімнатах 19 градусів?
Розмова з керівництвом закладу буде.
Обігрівачі закупити в кімнати не дозволяють.
І проголосуйте, а яка на вашу думку була б Найнижча комфортна температура для дітей?
Розмова з керівництвом закладу буде.
Результат:
вже голосів:
8 (24.24%)
7 (21.21%)
5 (15.15%)
1 (3.03%)
Кастрюлька• 02 ноября в 21:12
Ответ дляЛупаю цю скелю
Долго они там будут ?
Купите и передайте ей электропростынь
електропростынь турецкие хорошие, Yasam, от 400 грнгрелки от 270, в основном китай/ украина
Лупаю цю скелю• 02 ноября в 21:14
Ответ дляКастрюлька
По ценам не подскажу. Но это покупка ни на раз. Пригодится и потом, судя по развитию событий и ро, что многие до сих пор без отопления
Банка з медом• 02 ноября в 21:17
Ответ дляПушка заряджена
Для вас це комфортно? А переодягатись як? А після душу? А постіль холоднюча?
Вполне комфортно, у меня такая. И переодеваться нормально, и после душа, и постель не холодная.
Слобожаночка• 02 ноября в 21:23
Ответ дляПушка заряджена
В школах опалення вже три тижні як є!!!
В будинках включили вже!!!
Не скрізь включили.
Від Вашого обурення, взагалі, нічого не зміниться.
Хоч кричіть, хоч ні.
Хата на мати• 02 ноября в 21:28
Ответ дляПушка заряджена
В комнате моего ребёнка 18. Он сам так выставил. Ему комфортно
Лівий Локіть• 02 ноября в 21:34
Ответ дляПушка заряджена
18-19°- абсолютно нормальна температура!
Шо за пуста ісерика🤦🏼♀️
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября в 21:38
Ответ дляПушка заряджена
Не знаю
Я живу в Києві,і в мене ще немає опалення)
Чим гуртожиток кращий, ніж квартира?
Ответ дляПушка заряджена
Моя донька (в спорті 3 роки, Але перший рік в гуртожитках) та її сусідка (в спорті 5 років) мерзнуть!!!
Та ви що!
Я теж мерзну.
Штани теплі хай одягають.
Я теж мерзну.
Штани теплі хай одягають.
Ацетилсалициловая кислота• 02 ноября в 21:42
Ответ дляПушка заряджена
А грелку можно? Есть куда включить? Включил - сел и тепло и не надо афишировать обогреватель. Если и так нельзя - грелку резиновую в ноги тоже не замерзнешь. Те надо разбираться, для женского здоровья холод - не выход, МОжет там другая ’логика’??
Пушка заряджена
• 03 ноября в 00:57
Ответ дляЛупаю цю скелю
Долго они там будут ?
Купите и передайте ей электропростынь
Донька там буде наступні 5 років....
Електропростинь заборонена, як і будь які електроприбори
Пушка заряджена
• 03 ноября в 00:58
Ответ дляКастрюлька
автор, купите своему ребенку грелку от юсб на проме / розетке
залезла под одеяло - и ок.
Такі речі заборонені
Пушка заряджена
• 03 ноября в 01:04
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
По правилам будь які електроприлади заборонені, крім зарядок до телефонів.
Стосовно комфортно і некомфортно, то більшість тут на себе приміряють ситуацію, забуваючи, що це постійно мокре волосся , кожного дня і речі після басейну, і холодно після басейну. А зігрітися не має де.....
Ацетилсалициловая кислота• 03 ноября в 10:48
Ответ дляПушка заряджена
Грелка резиновая.. на 3 литра, она всю ночь держит тепло.. Что-то условия не продуманы там, печаль..
Кастрюлька• 03 ноября в 17:07
Ответ дляПушка заряджена
Такі речі заборонені
почему ві так решили? у них потребление меньше чем у компьютера. и врядли они должні отчитіваться про все свои вещи, и обіски у них вряд ли проходят......или вам пофиг на ребенка или тема абі создать........