Пушка заряджена• 02 ноября 2025

Нормальна температура для гуртожитку - яка?

Донька поїхала на навчання в спортивну школу і проживання в гуртожитках школи. Досі в кімнатах гуртожитку холодні батареї, хоча це і Київ. А після басейну або душу зовсім не тепло в кімнаті - 19 градусів. Хоч це типу і найнижча температура допустима за нормами.
Підкажіть, як ви вважаєте, для проживання в кімнаті гуртожитку дітям 10-15 років, які займаються плаванням, нормально мати температуру в кімнатах 19 градусів?

Розмова з керівництвом закладу буде.
Обігрівачі закупити в кімнати не дозволяють.

І проголосуйте, а яка на вашу думку була б Найнижча комфортна температура для дітей?
Результат:
вже голосів: 33
8 (24.24%) 18
7 (21.21%) 19
7 (21.21%) 22
5 (15.15%) 20
5 (15.15%) 21
1 (3.03%) 23
Пффф 100%• 02 ноября 2025
17-18 норма.
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября 2025
І що вам дасть це опитування?))
Горлаю зрання• 02 ноября 2025
дуйчик ей поставьте
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Допустима та комфортна це різні речі. 19 градусів це нормально, діти спортсмени не мерзнуть. Тому закінчуйте перейматись
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
дуйчик ей поставьте
Ви уважно прочитали старт пост?
Настасья Пицун• 02 ноября 2025
Ну так вони в басейні доя того й загартувалися!
Горлаю зрання• 02 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ви уважно прочитали старт пост?
внимательно. нельзя обогреватели и нельзя. а дуйчик маленький минут на 10 включил и спрятал
Настасья Пицун• 02 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ви уважно прочитали старт пост?
Треба просто втихаря ним грітися, а не волати про це керівництву. Ну як малі, чесне слово.
автор Пушка заряджена • 02 ноября 2025
Ответ дляПффф 100%
17-18 норма.
Для вас це комфортно? А переодягатись як? А після душу? А постіль холоднюча?
автор Пушка заряджена • 02 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
І що вам дасть це опитування?))
Не знаю
Настасья Пицун• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Автор, ну от яка мета цієї теми? От зараз ми тут всі підтримаємо ваше обурення, яке це скотство. Від цього вашій дитині стане тепліше?
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Нормально. Перевдягнутися справа декількох хвилин. Після душу вдягнутися в душі, а не у труселях дефіле по кімнаті або у мокрому рушнику. Спати в піжамі.
Настасья Пицун• 02 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Підозрюю, що душ в підвалі, а не поруч з кімнатою:) так що дефіле по поверхам відміняється.
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Нєєєєє
Ну а як же оце одвічне жіноче поп#здити, перемити кістки комусь?
автор Пушка заряджена • 02 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Моя донька (в спорті 3 роки, Але перший рік в гуртожитках) та її сусідка (в спорті 5 років) мерзнуть!!!
ФрекенБок• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Перевдягаються біля душевих, там тепліше.
+19 не комфортно, але нормально.
В квартирі без опалення +18/19, в спортивному костюмі комфортно, якщо не рухатись (ноут чи тв) то плед на ноги накинути, спати комфортно взгалі супер під теплою ковдрою.
автор Пушка заряджена • 02 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ви щось плутаєте. В басейні ніхто не щагартовується. І ви певно не бачили їх після басейну і як потім гріються в гарячій воді в душі або в сауні! Вони в басейні справою своєю зайняті , а не загартуванням.
Настасья Пицун• 02 ноября 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Нєєєєє
Не зовсім зрозуміло, кому мити. Загальне слово керівництво мити нецікаво. От якби було: директорка швабра фарбована з кігтями по 5 см і губіщами на ту саму відстань вперед - от тут є що мити. А просто безлике ’керівництво’ не помиєш....
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Ну тоді у душі одягнула піжаму, зверху теплий халат і хутко до кімнати. Та й достатньо гуртожитків з душем на поверсі або один на 2 кімнати
Слобожаночка• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
То сидіть вдома в комфорті.
Ви думаєте, особисто під Вашу дитину хтось буде підлаштовуватись?
В Києві ще не включили опалення.
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Тоді просто поп#здити на тему дня
ПуГоФФка• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
В мене зараз в квартирі 19, цілком нормальна температура. Що дасть розмова з керівництвом,якщо тепло подається на ними
автор Пушка заряджена • 02 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
То сидіть вдома в комфорті.
В Києві ще не включили опалення.
В школах опалення вже три тижні як є!!!
В будинках включили вже!!!
Горлаю зрання• 02 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
То сидіть вдома в комфорті.
В Києві ще не включили опалення.
у кого как, у многих уже отопление есть несколько дней
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Вони загартовуються паралельно, поки тренуються. Не переймайтеся, з понеділка почнеться опалювальний сезон, першими в черзі на підключення школи, дитсадки, лікарні та студентські гуртожитки. Все буде добре. А поки нехай донька добре вдягається та нормально харчується, менше буде мерзнути
ПуГоФФка• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
В школах опалення вже три тижні як є!!!
В будинках включили вже!!!
Ще тиждень тому ніякого опалення в школі не було. Опалення включили далеко не всім!
Ніколи не збрешу• 02 ноября 2025
19 градусів це нормальна температура.
Там все розмивчато• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
В школах опалення вже три тижні як є!!!
В будинках включили вже!!!
А чого ви кричите на форумчан? Подзвонить директору школи або коменданту гуртожитку і на них кричить, може тепліше стане
Лупаю цю скелю• 02 ноября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Долго они там будут ?
Купите и передайте ей электропростынь
Кастрюлька• 02 ноября 2025
автор, купите своему ребенку грелку от юсб на проме / розетке
залезла под одеяло - и ок.