ЗавЛабСнаб• 03 ноября в 11:14
Черкаси! Реставрація шкіряного одягу
Потрібна рекомендація щодо ателье . професійне чищення та відновлення кольору шкіряного та замшевого одягу.
ЗавЛабСнаб
• 03 ноября в 11:16
Ответ дляИз Виа-гры
Ціна реставраційних робіт має значення?
Ну якби Вам сказати . Хочеться не за всі гроші світу . Але однозначно щоб це була якісна робота професійна . Без сюрпризів в кінцевому результаті .
Из Виа-гры• 03 ноября в 11:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дайте фото виробу
Котики-муркотики• 03 ноября в 14:42
люди с хорошей кожей за хорошие деньги покупают себе новье. а если нет, то тут не сидят- спрашивайте на ФБ в городских группах