сЛАдКОежКА• 03 ноября в 12:26

Відчуття самотності

У Вас буває іноді відчуття самотності?
Коли хочеться побути з близькими, відчувається потреба в рідних людях.
В мене зараз таке відчуття, і періодично буває
Тільки не про гроші• 03 ноября в 12:27
Хто у вас поруч з рідних
автор сЛАдКОежКА • 03 ноября в 12:27
Ответ дляТільки не про гроші
Хто у вас поруч з рідних
Лише чоловік
Всі інші рідні - далеко
Госпожа Белладонна• 03 ноября в 12:28
чат GPT
Тільки не про гроші• 03 ноября в 12:29
Ответ длясЛАдКОежКА
Лише чоловік
Всі інші рідні - далеко
Діти є? Вони далеко? За ким ви сумуєте, від чоловіка не отримуєте підтримки, тепла, доброго слова?
Тільки не про гроші• 03 ноября в 12:29
Ответ дляГоспожа Белладонна
чат GPT
І ми)
автор сЛАдКОежКА • 03 ноября в 12:30
Ответ дляТільки не про гроші
Дітей поки немає)
Напевно сумую за мамою, бабусею, дідусем, братом. Я живу в іншому місті і через роботу їх бачу лише двічі на рік.
Госпожа Белладонна• 03 ноября в 12:30
Ответ дляТільки не про гроші
І ми)
ну тут не особо дождешься поддержки
Ядвига Юсьлегко• 03 ноября в 17:02
Ответ длясЛАдКОежКА
Дітей поки немає)
Що заважає вам регулярно спілкуватись з ними по телефону? Розпитати як вони, що нового, розказати про свої справи, порадитись по якихось справах, якщо треба - мама, бабуся і дід будуть тільки раді, що хтось цікавиться ними і питає їх думку навіть по дрібним, несуттєвим справам :)