Незламна• 03 ноября 2025

Дитина 2 години просиділа в мокрих штанах

Донька, перший клас. Сіла на мокру лавочку( хлопчик розлив воду). 2 години просиліла в мокрих штанах і трусах, їй було холодно сидіти, аж руки підкладала під себе. Розповіла вчительці, на що їй сказали: "Терпи, після школи батьки тебе заберуть і переодягнуть".
Які мої дії, аби не з´явиасч цистит? Зараз відправила грітися в теплу ванну.
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Ні, немає. Ні в кого в класі немає.
Дивно. В нас навпаки в школі рекомендовано щоб у дитини була маленька сумочка, в ній телефон і картка з ПІБ, імʼя та телефони батьків. І клас має бути зазначений
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
🤦‍♀️ журавлина це добре, але жоден НПЗЗ не використовується з профілактичною метою
Ну есть надежда,что иммунитет ребенка справится и сам, это больше отвлекающе- промывающие процедуры. Поэтому написала еще про врача
Як_наготую...• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
Що таке схильність до циститу?
Як_наготую...• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Одного разу був від переохолодження, посиділа на підлозі холодній
Такого не буває фізіологічно
Шотуткоїться?• 03 ноября 2025
Що за драма?
Ну буде тепер перевіряти поверхні, перш ніж сідати. Такий досвід теж нормальний.
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Відволікаючі процедури - це чай. А Ібупрофен це лікарський засіб
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Не треба!!!! Як лікар благаю вас не давати таких порад, ви геть некомпетентна
Объясните компетентно как врач в чем ошибка совета без этого воя.
Можу брикнути• 03 ноября 2025
Лавка була з вигином для рідини?
Дівчинка лише в колготах і трусиках?
Коли сідала, не дивилася на місце для посадки?
Я_не_аноним_100%• 03 ноября 2025
На вашем месте я бы пошла разбираться. Просто потому что в таких ситуациях учитель должнен сообщить родителям. А не сказать ребенку в первом классе «терпи». Так что вперед
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
И что? Его берут при широком спектре симптомов от головной боли,месячных, болезненной овуляции, растяжении, ушибах. И наука до сих пор точно не знает механизма действия, при этом он действует и врачи назначают.
Можу брикнути• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Да, автор!
І труси мокрі захопіть, щоб вони були аргументом і знаряддям помсти для вчительки
МояХатаЗкраю• 03 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
а пересадити чи якимсь іншим чином владнати проблему не спадає вам на думку???
А как? И она не на улице сидела
Царевна в уггах• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
Нет такого , значит есть инфекция которую нужно пролечить
АБВГДэшница• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
Перед сном пляшку добре теплої води між ніг покласти в постіль. Мені так мама робила.
Новорічна пальма• 03 ноября 2025
Удалено администрацией...
МояХатаЗкраю• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Відровідь геніально тупа.
Написати мені, що дитина в мокрому одязі.
Если будет мало пить, и терпеть , не писать, а не от мокрых штанов цистит
Я_не_аноним_100%• 03 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Да, автор!
Не вижу ничего смешного. Ребенку лет 6-7. Вы считаете что это нормально со стороны учителя? Проигнорировать проблему? Открою вам секрет, некоторые первоклашки еще и описяться могут. Учитель что сделать должен в такой ситуации? Пристыдить при всех? Или тихонько позвонить родителям чтобы те пришли и забрали?
Ліплю вареники• 03 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Да, автор!
Одягнути їй ті мокрі труси на голову , зробити фото і виставити в чат класу.
Можу брикнути• 03 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Є схильність до циститу
Ви за весь цей час до педіатра і дитячого гінеколога зверталися з цим?
Сонячний день• 03 ноября 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А как? И она не на улице сидела
ви були коли-небудь у підвалі взагалі? там так само холодно, як і надворі восени.
совєтчиці в своєму репертуарі - пишуть всяку маячню і ще й з остєрвєнєнієм.
АБВГДэшница• 03 ноября 2025
І так, коли дитина ще така маленька, краще, щоб в школі в шафці були змінні труси і штани/колготи.
Можу брикнути• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Скільки у вас таких дітей в класі?
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Яка наука не знає? Що за маячню ви пишете?!
Кудряшка Сью• 03 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А сомнительные переохлаждение при чем? Цистит вообще бактерии вызывают.
АБВГДэшница• 03 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Такого не буває фізіологічно
Буває. Дитина, звісно, ще не живе статевим єиттям, щоб мати уреаплазму і від того цистит. Але від переохолодження може частіше бігати в туалет. Це дискомфорт.
Можу брикнути• 03 ноября 2025
Ответ дляСонячний день
Так мала, що в підвалі сіла на мокру лавку, в якій був жолоб для води?
Я_не_аноним_100%• 03 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Скільки у вас таких дітей в класі?
Я не учитель. Но помню себя в школе. У нас в классе бывали такие ситуации, что и описивались и рыгали на уроках. По вашей логике должны были тем детям сказать - ну сиди теперь и терпи? Это не нормальное отношение и я бы не позволила такого. Так что пошла бы и узнала почему мне не позвонили.
АБВГДэшница• 03 ноября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Що таке схильність до циститу?
В кожної дитини/людини є ’слабкі’ місця -в когось горло, в когось вуха/ніс, в когось -сечовий міхур.
ЛеньГуглить_правда• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ну так по сути вопроса ответ где? У человека ребенок в рисковой ситуации, а вы флудите.
Я таке знаю• 03 ноября 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
В нашому садочку була кончена нянечка, одній дитині на прогулянці сказала «сси в штани» замість того щоб відвести дитину в групу в туалет. Це молодша група, дітям по 3 роки було. Але дитинка добре розмовляла і все розказала бабусі. Няню звільнили.