А ось і я• 03 ноября в 19:29
Допомога на ліки
Позаминулого року отримувала ліки поштою зі знижкою, від "Ліки24", цього року - від якогось благодійного фонду. Обидва рази пощастило, бо не всім давали, та й дізналась випадково.
Не знаєте, чи зараз є якась подібна програма?
Намакушка• 03 ноября в 20:05
Ответ дляЯ тертий жук
Ну вот и поделитесь с нами цим благодійним фондом назвою
Агащас))
А ось і я
• 03 ноября в 20:07
Ответ дляразмахер
Ага, поділиться як же , хоче щоб хтось поділився
Та не питання. Але ж вони закрили програму. 2-3 рази оголошували таку акцію.
Я тертий жук• 03 ноября в 20:13
Ответ дляА ось і я
Ну мы будем следить за акцией. Может вдруг повториться. Ждём от вас автор название благотворительного фонда.
А ось і я
• 03 ноября в 20:17
Ответ дляЯ тертий жук
Смішно, що багато хто судить людей по собі...
Я тертий жук• 03 ноября в 20:22
Для похилого віку. Ну вы же в начале темы специально не упомянули детали, да? Чтобы развести срач? Тут разные категории людей есть, нуждающихся в помощи, не обязательно похилого віку. В дие анонсировали скоро будет помощь на лекарства и не только
А ось і я
• 03 ноября в 20:25
Ответ дляЯ тертий жук
Ви при собі? Точно вмієте читати? Чи навмисно робите вигляд, що не помітили в старт-пості фразу про ліки зі знижкою від ’Ліки24’ і тепер хочете ще мене в цьому звинуватити?
Ну, капець просто. Зайшла спитати , може, хто знає, де акції і допомога ліками, так ще й звинуватили🤦♀️
ЭтаваНиМожетБыть• 03 ноября в 21:57
Від ліки24 1 раз отримувала у 22 році ліки. Потім лавочку прикрили