Психологічка• 04 ноября 2025
Про повернення непробитих товарів. Ніколи більше
Прочитала 2 теми в топі, в одній як завжди хаять автора, інша тема про бумеранг ( якась правда в думці автора є). Розкажу вам свою історію.
Було це дууууже багато років тому, була субота, я була на весіллі, всякі ігри, конкурси і тд, в одному з конкурсів мені понадавали сувенірних гривень, прям на них і було написано: сувенір. Не знаю для чого я їх поставила в свій гаманець. На наступний день мені потрібно було купити взуття, я ледве жива після того весілля пішла в Ту, а точні це було шось між ринком і ТЦ, знайшла взуття, воно коштувало 600 грн , на той момент це було прям дууууууже дорого. Я витягнула з гаманця 2 купюри по 500, оплатила, мені дали здачу 400. Поїхала додому. На наступний день я вирішила порахувати гроші, грошей в мене виявилося явно дофіга і я почала згадувати звідки, побачила ці сувенірні гроші і все зрозуміла, в ТЦ я теж ними розраховувалася. В цей день- понеділок там був вихідний, а на наступний день, я як чесна людина вирішила повернутись і нормально розрахуватись з людьми.
Бооооже, для чого я це зробила? Власники магазину просто ідіоти, скандал був нереальний, мене звинуватили у всіх смертних нріхах, я була від аферистки до проститутки, потім приїхала поліція, мене пів дня протримали у відділку, а моїй мамі розказали що вона повинна заплатити щоб мене відпустили, інакше посадять за підробку грошей .
Екатерина27• 04 ноября 2025
Ответ дляПописанная парта
Кстати такие купюры не идут по рукам от тех, кто берет взятки. Видимо кто-то из бюро, с работы стащил))) ну или разменял в лучшем случае
Я историю денег не прослеживала.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Соромно не знати рідну мову!!!
Кому соромно?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Кому соромно?
Тому, хто не може правильно скласти слова в реченні.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Ок, для чого мені ця інформація?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ок, для чого мені ця інформація?
Щоб не ставили те, що кладуть, і не клали, те що ставлять. Елементарні правила.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Мені не цікаво ваші елементарні правила, для чого чи це пишете? Я вас запитувала правила?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Це не мої правила.
Пишу, бо форум відкритий, маю право.
Елементарну повагу майте до рідної мови.
Пишу, бо форум відкритий, маю право.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Це не мої правила.
Пишу, бо форум відкритий, маю право.
Звідки ви знаєте яка в мене рідна мова і чому ви не вихована особа беретесь когось повчати?
Шикаю і викаю• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Це не мої правила.
Пишу, бо форум відкритий, маю право.
она на понтовых щах- на новом лексусе, говорит, да в токио летит - куда ей про украинскую мову беспоится)) зато приходит тусить и искать поддержки на украинскую советчицу))
оце потужна тітка!
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Я вам вище все написала. Що ще не зрозуміло?
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Не зрозуміло: для чого?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Не зрозуміло: для чого?
Ще раз повторюю, якщо туго доходить,- гроші кладуть в гаманець, а не ставлять.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Ахаха Вас хтось про це питав?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ахаха Вас хтось про це питав?
Мені вашого дозволу чи питати вас не потрібно. Спілкуйтеся не баранячою мовою, раз створили тему.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
А ви яо баранячою спілкуєтесь?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
А ви яо баранячою спілкуєтесь?
Барани ставлять гроші в гаманець. Нормальні люди іх туди кладуть.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
У вас взагалі ніяких радостей в житті немає чи чому ви така нещасна?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
То створите іншу тему про щасливих і нещасних. А поки що вчить що кладеться, а що ставиться.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Я собі от годинник Картьє за поставлені гроші купила, а ви там що на свої покладені?
Ліфчик в секонді?
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ліфчик в секонді?
Та хоч туалетний папір, а гроші від того не ставлять.
Психологічка
• 04 ноября 2025
Ответ дляНоунэйм
Ставлять ставлять
Ноунэйм• 04 ноября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ставлять ставлять
так, барани, що не знали, що треба класти
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Несмотря ни на что, я бы тоже вернулась и оплатила всё нормальными деньгами.
Я не в теме• 05 ноября 2025
Ответ дляПерловая Кашка
В чем потужность. Все отписавшиеся очень странные личности маргинальной наружности выгуливали белые пальта. От комментариев волосы дыбом были. Я более чем уверена, что все эти люди, судя по тому как комментировали, в жизни делали ужасные вещи, при чем умышлено и жестоко
Удалено администрацией...