Вилосипедниця• 04 ноября в 00:40

Я не заходила на Порадницю десь три роки. Давайте згадаємо найтрешові теми?

Протягом трьох років я пару разів заходила задати питання і прочитати якусь конкретну відповідь. Але чужі теми не читала дуже давно. Чи порадниці навчились не брати повернення речей через декілька днів? Особливо купальників
ЗаведУющая• 04 ноября в 00:41
Моя тема про отношения между мной и отчимом мужа 😝
Неправдиша• 04 ноября в 00:41
Ха, хитрюга, а штрафные за три года)?
Последний вагон• 04 ноября в 00:44
Самые трешовые темы как раз 3,5 года и пишутся. Друг друга пожирают.
Розбещена цяточка• 04 ноября в 00:44
Ответ дляЗаведУющая
Я пропустила. А шо не так с ним?
автор Вилосипедниця • 04 ноября в 00:45
Ответ дляНеправдиша
Ха, хитрюга, а штрафные за три года)?
Алкоголь? Ні, я повертаюсь до Порадниці. Це той ще наркотик.
ЗаведУющая• 04 ноября в 00:47
Ответ дляРозбещена цяточка
Я пропустила. А шо не так с ним?
Мы трахались с отчимом мужа.
Зараз на дієті• 04 ноября в 00:51
Я не помню давности этих тем. Одна о том, как девушке делали операцию и забыли внутри огромный бинт. А потом он вышел. Вторая - как у девушки после омоложения гнили губы
Розбещена цяточка• 04 ноября в 00:52
Ответ дляЗаведУющая
Мы трахались с отчимом мужа.
И как он вам?
Видящие_помогите• 04 ноября в 00:59
Ответ дляЗараз на дієті
Кстати , а та девушка осталась на форуме ?
Надеюсь у неё все ок .
автор Вилосипедниця • 04 ноября в 01:00
Я пам´ятаю про повернену річ, здається, купальник... І тема на 200 сторінок. Ще про якусь дитячу блідо-рожеву річ з купою фото. Здається, кофтинка. Але прям дуже довго тема в топі була
Морковна• 04 ноября в 01:00
Ответ дляЗаведУющая
Мы трахались с отчимом мужа.
Добре хоч ,що не з мужем отчіма
Морковна• 04 ноября в 01:02
Тама про дровосека та про волохатого Валерку,ну і звісно морожена курочка
руки_Крюги• 04 ноября в 06:44
Вам треба-ви і згадуйте
Соня-сонятко• 04 ноября в 07:20
про педофіла гучна тема була. ще й сам педофіл заявився. який голеньких падчериць знімав на телефон. і деякі навіть не бачили в цьому нічого такого.