Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
В кутах якраз ждуни, а наші чоловіки захищають свої сімʼї! Територію країну в першу чергу. Але вам москалям не зрозуміти, ви лізете всюди, тащите балалайку побачите березу і всьо- родіна мАя, а наші військові гинуть від їзди них Асфабадітєлєй
Ви зранку на підпитку?
Така агресивна тьотєнька
Бессмертный пони• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Я сказала що тут купа оголошень рашиською. Можу ще раз повторити. Це констатація факту. І так. Мені це гидко.
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
А вас нічого не смущає?
засмучує , взагалі то
Ответ дляirrina.t
Какие там ваши?
Если бы ваш муж воевал, то он бы вам точно мозги вправил, потому что наши военные говорят и на русском тоже. И в обморок никто не падает, в отличие от мадам без таблеток 😂
Ответ дляОленаЯ
Так, останні роки читаю і все, що раніше було просто відкрилося з іншого боку, перевернулося з ніг на голову. Але ж вони ні читають, ні думають. А торочать одне - русскій мой радной язик, язик моіх радітєлєй,... і все в цьому ж дусі.
Угу, коли починаєш заглиблюватись у тему і розумієш масштаб стає просто моторошно, а потім згадуєш російськомовне дитинство де батьки між собою говорять українською, а на роботі російською, в українській школі предмети викладають російською, всі діти говорять російською, а приходиш у гості і чуєш що і їх батьки говорять українською , а дитина російською, бо українська то соромно, то тільки селюки так говорять і ТД . І це все сука окупація , банальна російська окупація
ПС: легко було бути україномовним у Львові і Тернополі, вони не знали що таке голодомор, Київ, Харків, Дніпро , Донецьк - україномовні постійно були під тиском , їх батьки пережили голодомор
Бессмертный пони• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Типа того, это удобно понимать на 200%, но если тебе надо , ты можешь сделать так, чтоб они тебя не понимали. Можно быть шпионом😂😂😂
Ну да . ))))
Ответ дляirrina.t
Це ізик , мовою якого вбивають, викорінюють українське. Надіюсь ви узький бот, надіюсь в Україні немає таких слабоумних і безграмотних людей
Цією мовою ще й захищають, якщо ви не в курсі. А найбільші вороги України - це ’українці’, які всередині країні сіють розбрат
Адвокат Пономаренко• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Я розумію, що моє питання риторичне і всі хто тут вєщає, какая разніца, будуть бризкати своїм ядром…ненавиджу чути це. Багато моїх близьких і дорогих людей я втратила у цій війні. Це просто такий біль який переповнює всю сутність і весь мій світ. Мені по хендехоху відповіді які будуть виправдовувати цей кончений ізик. Це мова вбивць .
Автор, ваша ненависть - це ваш вибір. Можливо вам так легше. Замість розуміння ситуації в її глобальному маштабі ви вчепились до мови.
Бессмертный пони• 04 ноября 2025
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ну так срач сам себя не разведет
Colombina.• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
Ответ дляirrina.t
Вот это вас накрыло.
Ответ дляirrina.t
Ваш комент дуже недоречний. І про рожевих поні ви сильно промахнулися. Я не збираюсь змагатись з вами в кого в нас більше горе, Це точно не мудра ідея і точно не те місце де я б хотіла про це говорити
я просто відповіла на ваш попередній комент про поховання, оце точно було не доречно. І до речі- з моїм чоловіком був побратим Віталій, 59 рокік, полковник поліціі в відставці , пішов добровільно рядовим солдатом, сам росіянин, всі родичі в рашці, всі від нього відмовилися, називали нацистом, і розмовляв він російською, і що тепер - не поважати його за мову? Вони загінули всі разом, всі 5 чоловік і всі лежать там на окупованій терріторіі і не важливо хто на якій мові розмовляв. Я на роботі всю службову переписку веду на україньській, документи також, але в житті можу трохі перейти на суржик, і якщо мені хтось починае тикати за мову, я всіх відправляю на Донбас повоювати, вибачте за помилкі, хвилююся.
Красавишна-Улыбавишна• 04 ноября 2025
Никогда проблем раньше не было. 2 языковые среды и в них было одинаково комфортно находится. Свободно читать и говорить.
Но теперешний популизм и заставлялово... Идите за русским кораблём Або в дупу!!!
Я говорю на русском в протест тварям из оп, рады и монотв.
Я не хочу иметь с ними ничего общего, с укромовными тцк и полицаями...
Но я люблю украинский язык и литературу и музыку. И сама выбираю что мне слушать и как говорить.
Зелеботы пусть повесятся
Ответ дляirrina.t
Прилітає, тільки я говорю що шокована скільки тут рашиськоі. Останнім часом намагаюсь не виснути в соц мережах, на жаль спілкуюсь в чатах з сімʼями військах , що загинули. Там умова спілкування-українською. Ніхто не обурюється. Уявляєте???
Удалено администрацией...
Ответ дляtarveldy
Ви прям мої думки озвучили. В кінці 90-х в мене були одногрупники кияни, говорили російською і багато з різних регіонів України, які говорили українською, але кожен своїм діалектом. Так от вдома ці кияни говорили українською і батьки їхні теж. Але дітей віддавали в російські школи, навіть двох сестер львів´янок знаю, яких батьки віддали в російську школу, бо було престижніше ((((