Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
Ответ дляAgendum
Сподіваюся, адміни вас скоро забанять. Бо ви несете таку нісенітницю, ображаєте людей. ’Завезені’? А нічого, що ці ’москалі’ захищали ваших родичів під час другої світової? Разом з людьми інших етнічних приналежностей?
А нічого, що спочатку українців фізично знищили чи вислали у табори/північ сосії, а їх житло віддали завезеним москалям ? Це те саме, що зараз відбувається на окупованих: віджали житло і заселили орків. Якщо для вас це ’нісенітниця’, то виникає питання: звідки ви?
І так, почитайте про пакт Молотова Ріббентропа, щоб зрозуміти хто такі москалі і фашисти.
Ответ дляВетерВполе
Потому что мы русскоязычные люди. В какой то степени мы все русские.
Це таоїх предків десь з кацапських єбєнєй завезли в хати розкуркулених та вбитих українців???
Русская вона.🤮
У мене багато друзів, які розмовляють російською, але вони українці!!!
Русская вона.🤮
ВетерВполе• 04 ноября 2025
Ответ дляHelenny
Русская вона.🤮
Русский язык и культуру придумал не Путин
ВетерВполе• 04 ноября 2025
Ответ дляHelenny
На території України жили українці, які розмовляли українською.
Російська — це навʼязана мова.
Так, багато з нас нею розмовляють.
Але ми ккраїнці.
Російська — це навʼязана мова.
Так, багато з нас нею розмовляють.
Але ми ккраїнці.
Я как говорила по-русски так и говорю