irrina.t• 04 ноября 2025

Зайшла на сайт

Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
Угу, коли починаєш заглиблюватись у тему і розумієш масштаб стає просто моторошно, а потім згадуєш російськомовне дитинство де батьки між собою говорять українською, а на роботі російською, в українській школі предмети викладають російською, всі діти говорять російською, а приходиш у гості і чуєш що і їх батьки говорять українською , а дитина російською, бо українська то соромно, то тільки селюки так говорять і ТД . І це все сука окупація , банальна російська окупація
ПС: легко було бути україномовним у Львові і Тернополі, вони не знали що таке голодомор, Київ, Харків, Дніпро , Донецьк - україномовні постійно були під тиском , їх батьки пережили голодомор
А ви читали скільки було вивезено з вказаних областей до Сибіру? Селами. І це було ой як не легко
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляБессмертный пони
Удалено администрацией...
автор irrina.t • 04 ноября 2025
Ответ дляОленёнок
Какие там ваши? Если бы ваш муж воевал, то он бы вам точно мозги вправил, потому что наши военные говорят и на русском тоже. И в обморок никто не падает, в отличие от мадам без таблеток 😂
Мій чоловік загинув. А от ваши ваЄнниє точно говорять на узком
Vikki• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
Тебя убожество забыли спросить куда ехать
Сейчас ты уйдёшь в бан за создание темы,разжигание ненависть
НатаГон• 04 ноября 2025
Моя семья как разговаривала так и продолжает разговаривать на русском языке. На работе спокойно могу перейти на укр, яз, родилась и выросла в Киеве в Подольском районе, почти все друзья без изменений
mymoly• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
Vikki• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
А я нікого раніше не хоронила через війну
С дебютом
Lika1019• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
І не збираюся мовчати. Людина може помилятися, головне вчасно визнавати свої помилки
Вы не ошибались, вы плыли по течению, как и сейчас плывете по течению. Черноволу ничто не мешало следовать своим убеждениям, а такие как вы просто КАК БОЛЬШИНСТВО поступаете, нет своих убеждений
Vikki• 04 ноября 2025
Это все что вам нужно знать о авторице
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Чому це ви вирішили , що я тьотінька? Може це ви тьотінька? Ще й на підпитку?))
Мужик с ником Ирина?
mymoly• 04 ноября 2025
Ответ дляVikki
Это все что вам нужно знать о авторице
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
Ооооо. Оооо Не витримала. Оступилась и низко пала
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Мова не делает человека патриотом.
И вообще язык врага надо знать в совершенстве.
Ага і головне неважливо на каком язикє гаваріш, главное на рускам
соняшка• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Автор, я вам дуже співчуваю і розумію вас, але не витрачайте свій ресурс на мовне питання, мене більше хвилюе купа ухилянтів, крадіів, мажорів і інші падли, які жирують на війні, ведуть свій звичний образ життя і ще і багатіють на цьому, із за ціх скотин наших чоловіків не було на кого змінівати на позиціях, із за них не хватае озброення і всбого іншого. от якраз вони всі чемненько спілкуются на соловїіній і чемненько обкрадають країну.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Можу, але не розумію в чому підступ. Хочете розпочати полеміку чи Хмельницький зрадник?
Хмельницький не зрадник, це кацапи так хочуть інтерпретувати ті події. Хмельницький був за Козацьку державу
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Если вам это неприятно, то дело в вас, а не в окружающих.
Но если для вас самая большая проблема во время войны, мова, я вам завидую
Дивно, що у вас на аварці немає прапору кацапії, бо поки ви 100% глашатай всього рускага
oboeva• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
Може історію почитаєте?
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
Автор, не сходите с ума. Язык не принадлежит никому. С чего это он вдруг вражеский? Я, например, считаю его своим.
О я як всі оглашені і кацапоботи просувають кацапські тези про ’язик нє прінадлєжит нікаму’ це щось нове, а стоп ні
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це для вас немає, а мова це ідентичність, навіть лінь розписувати.
Та це ж хлібна тема для кацапиків, он скільки розпинається, що російська мова, це не мова агресора, а адміністрація сайту чи підтримує ці погляди, чи отримують гроші за просування кацапських тез, тому на сюди хочеться все менше заходити.
oboeva• 04 ноября 2025
Как долго тема не закрывается, администрация участвует в разжигании ксенофобии?
Argesha• 04 ноября 2025
Я вам більше скажу: і навпаки, мова абсолютно не є показником тотальної упоротості.
От в мене рідна - українська. З задоволенням перейшла б на російську, бо категорично проти поділення на сорти, булінгу і цькування більшості власних співвітчизників, для яких рідна - російська.
Ви - розділюєте Україну. Ви нападаєте на величезний прошарок власних співгромадян, намагаючись довести, що вони чимось гірші за вас. Це і є фашизм. Через таких (в тому числі) ми й маємо що маємо.
Vesy• 04 ноября 2025
Ответ дляlekon-lekon
А почему заходите? Помучиться?
Elmyska• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Мова не делает человека патриотом.
На фронт на четвертом году собрались?
Lv1107• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Удалено администрацией...
Ви мабуть про нього краще знаєте, бо і тема така ж.
Sara-4110• 04 ноября 2025
Ответ дляVikki
Это все что вам нужно знать о авторице
Вот такая вонючка
Администратор, где вы?
Почему это чучело не заблокиррвано?)))
А зачем обращать внимание на людей с нарушенной психикой? Собака лает - караван идёт.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ длявиктория7аас
А почему трагична 1943 3 ноября начало Киевской наступательной операции 1 украинского фронта и 6 ноября Киев освобожден Во воевать умели
Загинуло 400 тис, а може й більше, радянська влада мобілізували підлітків, дідів і всіх, кого могла знайти, на плотах, зроблених із колод, форсували під обстрілом артилерії. Зараз теж подібно воюють, тільки не має такої кількості людей в кацапії.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
поэтому вы кидаетесь на таких?))
а если у нас руська мова, а не русский язык? можно?
Руська мова - це українська, так що заспокойтесь
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
А мой русскоязычный муж защищает Вашу сраку. И знаете что, там это не имеет значения. Никто за годы и слова не сказал об этом.
Удалено администрацией...
Подрысь• 04 ноября 2025
Ответ дляОленаЯ
как можно ошибаться в 2016 году? когда там у вас темы были? так вы лицемерка переобутая, вот кто
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляdemicandum
Я тут в тредс видела что в Украине убрали серии игры престолов и еще какого-то сериала, потому что там рос актер снимался, думала это фейк, но как оказалось нет
Поэтому все и трясутся за мову, чтобы было хоть какое-то отличие, а так мы рашка 2.0
Кацапикам не йметься, різниця не тільки в мові, а в усьому, від побуту, до ставлення до жінок і дітей, почитайте ще про снохачество, такий російський термін є навіть
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
Нет, я украинка. И отлично говорю на украинском. Но меня бесит вот это навязывание. На немецком же можно? Это теперь наши лепшие друзья, в десна целуемся, многие там живут даже. И ничего?
Німці багато виплатили репарацій, приносили вибачення, які порівняння з вами кацапами, ви навіть не усвідомлюєте, що творите