Давно не заходила… а тут треба було відгуки деякого товару. Дивлюсь йопсіль все рашистською(( що з вами люди?!!
Ответ дляtarveldy
Угу, коли починаєш заглиблюватись у тему і розумієш масштаб стає просто моторошно, а потім згадуєш російськомовне дитинство де батьки між собою говорять українською, а на роботі російською, в українській школі предмети викладають російською, всі діти говорять російською, а приходиш у гості і чуєш що і їх батьки говорять українською , а дитина російською, бо українська то соромно, то тільки селюки так говорять і ТД . І це все сука окупація , банальна російська окупація
ПС: легко було бути україномовним у Львові і Тернополі, вони не знали що таке голодомор, Київ, Харків, Дніпро , Донецьк - україномовні постійно були під тиском , їх батьки пережили голодомор
А ви читали скільки було вивезено з вказаних областей до Сибіру? Селами. І це було ой як не легко
Ответ дляОленёнок
Какие там ваши?
Если бы ваш муж воевал, то он бы вам точно мозги вправил, потому что наши военные говорят и на русском тоже. И в обморок никто не падает, в отличие от мадам без таблеток 😂
Мій чоловік загинув. А от ваши ваЄнниє точно говорять на узком
Ответ дляОленаЯ
І не збираюся мовчати. Людина може помилятися, головне вчасно визнавати свої помилки
Вы не ошибались, вы плыли по течению, как и сейчас плывете по течению. Черноволу ничто не мешало следовать своим убеждениям, а такие как вы просто КАК БОЛЬШИНСТВО поступаете, нет своих убеждений
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Мова не делает человека патриотом.
И вообще язык врага надо знать в совершенстве.
Ага і головне неважливо на каком язикє гаваріш, главное на рускам
Ответ дляirrina.t
Автор, я вам дуже співчуваю і розумію вас, але не витрачайте свій ресурс на мовне питання, мене більше хвилюе купа ухилянтів, крадіів, мажорів і інші падли, які жирують на війні, ведуть свій звичний образ життя і ще і багатіють на цьому, із за ціх скотин наших чоловіків не було на кого змінівати на позиціях, із за них не хватае озброення і всбого іншого. от якраз вони всі чемненько спілкуются на соловїіній і чемненько обкрадають країну.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляirrina.t
Можу, але не розумію в чому підступ. Хочете розпочати полеміку чи Хмельницький зрадник?
Хмельницький не зрадник, це кацапи так хочуть інтерпретувати ті події. Хмельницький був за Козацьку державу
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляNYC
Если вам это неприятно, то дело в вас, а не в окружающих.
Но если для вас самая большая проблема во время войны, мова, я вам завидую
Дивно, що у вас на аварці немає прапору кацапії, бо поки ви 100% глашатай всього рускага
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
Автор, не сходите с ума. Язык не принадлежит никому. С чего это он вдруг вражеский? Я, например, считаю его своим.
О я як всі оглашені і кацапоботи просувають кацапські тези про ’язик нє прінадлєжит нікаму’
це щось нове, а стоп ні
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це для вас немає, а мова це ідентичність, навіть лінь розписувати.
Та це ж хлібна тема для кацапиків, он скільки розпинається, що російська мова, це не мова агресора, а адміністрація сайту чи підтримує ці погляди, чи отримують гроші за просування кацапських тез, тому на сюди хочеться все менше заходити.
Я вам більше скажу: і навпаки, мова абсолютно не є показником тотальної упоротості.
От в мене рідна - українська. З задоволенням перейшла б на російську, бо категорично проти поділення на сорти, булінгу і цькування більшості власних співвітчизників, для яких рідна - російська.
Ви - розділюєте Україну. Ви нападаєте на величезний прошарок власних співгромадян, намагаючись довести, що вони чимось гірші за вас. Це і є фашизм. Через таких (в тому числі) ми й маємо що маємо.
Ответ дляlekon-lekon
А почему заходите? Помучиться?
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ длявиктория7аас
А почему трагична 1943 3 ноября начало Киевской наступательной операции 1 украинского фронта и 6 ноября Киев освобожден Во воевать умели
Загинуло 400 тис, а може й більше, радянська влада мобілізували підлітків, дідів і всіх, кого могла знайти, на плотах, зроблених із колод, форсували під обстрілом артилерії. Зараз теж подібно воюють, тільки не має такої кількості людей в кацапії.
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляПодрысь
поэтому вы кидаетесь на таких?))
а если у нас руська мова, а не русский язык? можно?
Руська мова - це українська, так що заспокойтесь
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
А мой русскоязычный муж защищает Вашу сраку. И знаете что, там это не имеет значения. Никто за годы и слова не сказал об этом.
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляdemicandum
Я тут в тредс видела что в Украине убрали серии игры престолов и еще какого-то сериала, потому что там рос актер снимался, думала это фейк, но как оказалось нет
Поэтому все и трясутся за мову, чтобы было хоть какое-то отличие, а так мы рашка 2.0
Кацапикам не йметься, різниця не тільки в мові, а в усьому, від побуту, до ставлення до жінок і дітей, почитайте ще про снохачество, такий російський термін є навіть
lekon-lekon• 04 ноября 2025
Ответ дляGipo-po
Нет, я украинка. И отлично говорю на украинском. Но меня бесит вот это навязывание. На немецком же можно? Это теперь наши лепшие друзья, в десна целуемся, многие там живут даже. И ничего?
Німці багато виплатили репарацій, приносили вибачення, які порівняння з вами кацапами, ви навіть не усвідомлюєте, що творите