Диверсификация• 04 ноября в 10:53

На каких сайтах ищете рецепты блюд?

Белая и пушистая• 04 ноября в 10:54
в ютубе
Шикаю і викаю• 04 ноября в 10:54
Просто в гугле и потом выбираю по картинке какая больше на вид понравится, читаю рецепт и решаю подходит мне или нет.
Бабульція• 04 ноября в 10:55
Просто гуглю
Зажуженная Жужжа• 04 ноября в 10:55
Шо там искать. Они меня сами находят, рецепты эти. Уже тыщи папок сохранённых, которые никогда я не приготовлю, ибо не люблю я это дело, оказывается.
Весотехник• 04 ноября в 10:56
Ютуб зазвичай, там і картинка і варіації і коменти для вдосконалення, іноді щось готую з додатку сільпо.
Весотехник• 04 ноября в 10:56
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ви візуальний естет
Спілий баклажан• 04 ноября в 10:58
Ютуб, тик ток, люблю видео рецепты
Краля-Галя• 04 ноября в 11:00
в тик токе и комменты читаю
Скоро_вчера• 04 ноября в 11:00
Фейсбук підсовує постійно
Зажуженная Жужжа• 04 ноября в 11:00
Ну, мне нравиться тот парень, у которого ’дрибка солёной соли’ в рецептах. И ещё один хорошо и приятно подаёт, прям хочется бежать и готовить. А вот Огородник сперва понравился, а потом стал дико бесить, когда начал нос исправлять и волосы наращивать, короче, его личные моменты меня оттолкнули.
Знову Я• 04 ноября в 11:05
Как бы не было банально, на раше, издавна.
Там есть пару крутых сайтов, которым нам не хватает...
Удачная• 04 ноября в 11:20
https://vegetarianrecept.ru/
Файна дівка• 04 ноября в 11:29
Ответ дляЗнову Я
Тут колись одна писала, що ’ всеравно все научілісь печь кулічі по рецептам сесер ’
Про існування такої літератури їй не відомо
Старі кулінарні книги України включають класичні роботи, як-от ’Практична кухня’ Ольги Франко (1929) та ’Господарська кухня’ Параскевії Слюзарівни (1938), а також більш ранні видання, наприклад, ’Управа ярин’ Григорія Величка (1905). Також варто згадати ’Всенародну кухню’ Ольги Франко (1937) та збірки рецептів, як-от ’Нова кухня вітамінова’ Осипи Заклинської (1928) та ’Кухарська книжка’ Віри Ящинської (1930).
Відомі старі українські кулінарні книги
’Управа ярин’ Григорія Величка (1905)
’Уживаймо якнайбільше овочів та садовини’ (серія ’Добра Хазяйка’, 1929)
’Нова кухня вітамінова’ Осипи Заклинської (1928)
’Кухарська книжка’ Віри Ящинської (1930)
’Всенародна кухня’ Ольги Франко (1937)
’Практична кухня’ Ольги Франко (видання 1929 року, сучасні перевидання з коментарями Маріани Душар)
’Господарська кухня’ Параскевії Слюзарівни (1938)
’Українська кухня’ (дві частини) Ольги Ліщинської (1938)
’140 різних страв і вжитків з картопель’ Марти Величковської (1938)
’Практична господиня’ (дві частини) Михайлини Горбачової (1937)
’Галицька вегетаріанська кухня’ Ромуальди Тарнавської (1901)
’Українські страви’ Зеновії Терлецької (1971)
’Куховарська книга’ Державного видавництва технічної літератури України (1951)
Файна дівка• 04 ноября в 11:32
Тут
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o...
І маю всі друковані видання
Я б такое не носила, но продаю• 04 ноября в 11:44
у лікарки яка іноді готує
https://www.tiktok.com/@gfood.ies
Крижана бурулька• 04 ноября в 11:50
Ответ дляФайна дівка
Тут
І маю всі друковані видання
Я також дивлюсь тут рецепти. А що ви можете сказати про книжки? Варто придбати?
Файна дівка• 04 ноября в 12:07
Ответ дляКрижана бурулька
В мене багато кулінарних книг старих і нових.
Книги Дарії Цвек, Галицька кухня, Шляхетна Кухня Галичини, Як добре й здорово варити, Закарпатська кулінарія.
Тому книги Вікторії дуже хотілося мати в своїй невеликій бібліотеці
Сіґеле-міґеле• 04 ноября в 14:05
Ответ дляФайна дівка
Відомі старі українські кулінарні книги
’Управа ярин’ Григорія Величка (1905)
’Всенародна кухня’ Ольги Франко (1937)
Нашу кухню я і так знаю, як воно мене навчить готувати наприклад вірменські стави?
Файна дівка• 04 ноября в 15:15
Ответ дляСіґеле-міґеле
’ нашу ’ це яку?
Сіґеле-міґеле• 04 ноября в 15:23
Ответ дляФайна дівка
’ нашу ’ це яку?
Українську.
Файна дівка• 04 ноября в 15:26
Ответ дляСіґеле-міґеле
Українську.
Не можете ви знати все.
Кожна область чи навіть місто, село має свої страви. Українська кухня це сукупність різних культур і народів, які проживали на її території.
Від Львова до Луганська, від Ужгорода до Харкова і так далі
Сіґеле-міґеле• 04 ноября в 15:27
Ответ дляФайна дівка
Не можете ви знати все.
А мені і не треба знати все, того, чому бабуся навчила, вистачає. Я якщо шукаю рецепти, то це переважно страви інших народів.
Файна дівка• 04 ноября в 15:31
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну ’ не треба ’ це ж не ’знаю нашу’
Ї
Сіґеле-міґеле• 04 ноября в 15:32
Ответ дляФайна дівка
Ну ’ не треба ’ це ж не ’знаю нашу’
Ї
Ок, знаю нашу настільки, наскільки це мені потрібно для приготування їжі. Екзотика не цікавить. Хоча брешу, інколи беру рецепти з сайту пані Стефи, але це нечасто. Так що там щодо грузинської, вірменської, литовської кухні? Це можна знайти у кацапів і не можна знайти у нас, доводиться лазити по ютубу з субтитрами.
Крижана бурулька• 05 ноября в 22:06
Ответ дляФайна дівка
Дякую