В рот не ложи• 2 часа назад
Не прийшла пенсія по інвалідності за 7 число. Яка причина?
Всім раночку доброго.
Дівчатка, маю 2 групу інвалідності з дитинства вже довічно, тобто варіант, що треба переоформити групу відпадає. Виплати приходять 6-7 числа. В цьому місяці нема до цих пір. Там тих коштів 2595 грн, але я живу на ці гроші і мені вони дуже потрібні. У вівторок ходила в банк, бо в понеділок був якийсь глюк на сервері, але перевірили, сказали, що надходжень не було. В пенсійний йти, там смертоубійство за тими всіма виплатами, бо там купа виплат крім пенсій оформляють зараз. Там в черзі 5 годин можна даремно простояти. Я не витримаю фізично. На гарячу лінію додзвонитися не реально, всі оператори дуже сильно зайняті, в результаті почекавши на лінії 6 хвилин тупо обривається зв´язок. Дзвонила разів з 5, потім здали нерви. Поділіться досвідом, може в когось теж ще не прийшли виплати по інвалідності за 7 число. Може знаєте яка причина може бути. Чи через ці копійчані індексації нещасні затримується чи ще через щось. Чи чекати чи йти в той пенсійний та вимагати пояснень. В додаток не можу зайти, так як не можу створити кеп. Логін і пароль вимагають оформляти через той же довбаний ПФУ. Сам не зробиш. Я у відчаї. Напишіть в кого як з виплатами. Чи прийшли вчасно чи є затримка, може знаєте причини затримки. Що робити, вже сил нема від переживань. Що ті копійки нещасні не можеш отримати вчасно.
Всім дякую за відповіді, перепрошую за багато тексту.
Привіт з ботойбіччя• 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую за інфо. А де ви взяли її? Бо мені щось не траплялася в гуглі ця інформація. Там не стільки проіндексують, казали на 100 грн таким як я, а нерви людям зроблять.
Затримка може бути через індексацію, мені добавили, моя прийшла без запізнення.
Ручки-Крючки• 1 час назад
Ответ дляВ рот не ложи
У вас не сія чи соціальна виплата? Через пфу оформляли чи через соцзахист?
Через пфу
В рот не ложи
• 1 час назад
Ответ дляРадужная форель
Соціальна виплата?Нікому не було ,а вам є??
Мабуть це пенсія. Пишуть, що пенсія виплачується нормально, а от з соціалкою проблеми. У мене соціалка. Тому й нема виплати до цих пір.
В рот не ложи
• 1 час назад
Ответ дляРучки-Крючки
Пенсія по інвалідності
З пенсіями порядок, а от з соціалками чомусь проблеми.
В рот не ложи
• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Выплатный период до 15 числа, с января изменились даты, знаю, потому что мой близкий родственник получает, звонила по его просьбе на гор линию. Если вам нужно все же на прием в пенсионный, то можно не стоять в очереди, можно взять эл талончик на портале пенсионного в своем кабинете и прийти в назначенное время. Но там запись на месяц вперед. Кеп не нужен, на портал через браузер можно зайти через банковское приложение
В нашому пенсійному нема електронного запису, жива черга. По електронному талону треба їхати в райцентр за 30 км, що не завжди зручно. Отакі покращення для людей. Я коли була в райцентрі в лікарню їздила, то заодно зайшла в ПФУ і мене дуже швидко там обслужили, черга була, але там багато спеціалістів, тому довго не довелося чекати. Надали інформацію яка мене цікавила, і яку не могли надати в місцевому нашому відділенні. Бо там постійно два оператори працює замість чотирьох. Тому й шалені черги.
Алина-1240• 1 час назад
А мы то чем поможем? Хотите разве что если вы с винницы довезу вас до пенсионки и обратно
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вчора була в пенсійному, черга жесть, але по запису на певний час обслуговують вчасно, якщо Ви отримуєте виплати, то маєте картку і можете авторизуватися через банк, а не чепез КЕП, за ID.GOV.ua
де запис робиться, підкажіть будь ласка. Теж треба в пенсійний, а де записатися незнаю.
Без комплексів• 57 минут назад
Ответ дляТрусиковед
Конверты клеить и ручки собирать
Это развод для лохов, вы не знали?
МояХатаЗкраю• 43 минуты назад
Ответ дляКрасавица писяная
Авторизуєтесь у ел.кабінеті ПФУ, далі зліва обираєте розділ Комунікації з ПФУ, далі Запис на прийом, натискаєте Запис на прийом і Вам відкривається таблиця, обирайте місто, адресу ПФУ, питання і Вам відкриввається вільний час і дати, обираєте і підтверджуєте, все готово і їдете на свій час.
МояХатаЗкраю• 38 минут назад
Ответ дляВ рот не ложи
Ви впевнені? Змогли авторизуватися? Там всі ПФУ мають бути, обираєте регіон і відкриваються десятки населених пунктів для запису.
Khmelnichanka• 21 минуту назад
Ответ дляYu Yu
Для аутистов или с ДЦП тоже работы полно? Где вас таких разводят?
Ну, це ж людина просто вкид зробила :)
Цветов Мне срочно• 8 минут назад
Ответ дляВ рот не ложи
У вас 7 числа виплата?
По инве никому ещеине пришла