Божий одуванчик• 04 ноября в 12:06
Скільки коштує скважина?
Може, хтось нещодавно бив скважину, скільки орієнтовно коштує , наприклад, 30 м під ключ?
Цікавить Київська область
Укр_жіночка• 04 ноября в 12:08
Чула від подруги, що 70 тисяч. Але не знаю що в вартість входить. Може там ще якісь роботи
Божий одуванчик
• 04 ноября в 12:09
Ответ дляУкр_жіночка
Щось забагато, в Чернігівській обл знайомі били 15 м за 7 тисяч
Без образів• 04 ноября в 12:10
у нас регіоні від 1200грн за 1м. тобто 36 тис. це тільки сама дирка з трубами. але ще стреба насос, станцію, кабелі і тд. ...
Сплюшка• 04 ноября в 12:11
Ответ дляБожий одуванчик
не може такого буть
Садоводница• 04 ноября в 12:12
Ответ дляБожий одуванчик
А обладнання?
Без образів• 04 ноября в 12:12
Ответ дляСплюшка
не може такого буть
це тільки сама скважина, та щей не глибока, то може.
та ще ж треба приямок копати, траншеї до будинку, обладнання окремо купувати
Без образів• 04 ноября в 12:13
Вартість свердловини під ключ залежить від глибини та геології ділянки, але в 2025 році може становити від 80 000 до 130 000 грн для 50-метрової свердловини. Ціна формується з вартості буріння (від 499 грн/п. м., залежно від діаметра та матеріалу труб) та додаткових витрат на облаштування: насос, кесон, приямок, траншея та введення в будинок.
Ось ШІ відповів в гуглі.
Мовчу, але хочу• 04 ноября в 12:17
Ответ дляУкр_жіночка
Ми ще в 2012 робили, тоді буріння коштувало 100-150 дол/м, залежно від типу ґрунту і діаметру труби. Все решта оплачувалось окремо. Навряд чи тепер дешевше
Укр_жіночка• 04 ноября в 12:21
Ответ дляБожий одуванчик
Такі ціни наче років 25 назад були
Престидижитатор• 04 ноября в 12:28
в 2021 р. сестра чоловіка заплатила 1500 доларів, але її будинок збудований на вишині, глибину там довбали добрячу. Насос в цьому році поламався вже, теж недешеве задоволення
тогдалия• 04 ноября в 12:29
Ответ дляБез образів
Так, ви праві. Чоловік займається. І це найменші витрати.
Советничаю тут• 04 ноября в 12:29
У мене глибина свердловини 130 метрів, обійшлася в 11800$ з обладнанням - якісний насос і водонакопичувач великий. Тобто при вимкненні світла я ще цілий день можу не підключати генератор для підкачки води (генератор, до речі, трифазний тільки підходить до моєї)
Пишна молодиця• 04 ноября в 12:37
Ви ж скажіть, що таке ’під ключ’ у вашому розумінні.
Бо може бути просто труба з чіпком (це недорого в Київській області -можу порівняти із бурінням у гірській місцевості). А може бути обладнаний кесон чи хоча б бетонні кільця з насосом, електрикою підведеною і накопичувальним баком.
ВсеПроВсехЗнаю• 04 ноября в 13:12
Ответ дляБожий одуванчик
бо бити треба не 15 метрів, це фігня, колодеці, які були по 10м вже всі висохли, треба хоч 50м. Зараз десь від 500-700грн метр, ще насос нормальний тис за 10, щоб не на один-два роки хватило, кільця, там все зробити, труби. Ми в Київській обл. років 20 назад робили, тисяч 15 пішло, за ці роки недавно поміняли насос і щось ще. Кума минулого року теж пробивали 49 метрів, десь пішло 50тис, але багато чого самі робили
ВсеПроВсехЗнаю• 04 ноября в 13:14
Ответ дляСветка-пипетка
Ще може бути ’сюрприз’- відсутність води.
дивно в наш час в селах, коли є скважина з насосом і не мати генератора
Ацетилсалициловая кислота• 04 ноября в 13:20
Ответ дляБожий одуванчик
Я питала в тому році, мені озвучили 8000грн за 25м. Але по перше ціна залеже від місцевості в плані проходдення твердих шарів породи. А по друге це не Київська область, там думаю відрив по ціні і може бути взагалі космос. У мене наприклад глина, то і ціна лацт варіант. У знайомого будинок в моєму місці, але на горі, з протилежного боку Дніпра. У нього скважина обійшлася в 200000грн і цю бригаду він чекав півроку, у них спецобладнання. Глибину вже не пам´ятаю.
Вам би у сусідів запитати у кого робили і вже у виконавців запитати про вартість. Зазвичай місцеві знають який грунт і ’підводні камені’
Садоводница• 04 ноября в 15:30
Ответ дляБожий одуванчик
Сказав, під ключ
Під ключ - це роботи. Обладнання ви купляєте по своєму гаманцю.
долой_лама• 04 ноября в 16:16
Ответ дляСветка-пипетка
Глибше треба бурити.
А щє прикол. В сусідів мінералка пішла....
долой_лама• 04 ноября в 16:21
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Деколи в селах стоять водонапорні вежі.
Natalia505• 04 ноября в 16:27
Два роки тому з трубами, 90 метрів 2 тисячі долларів. Це лише буріння, без обладнання. Зараз думаю дорожче, автор. Все залежить від глибини. Ще насос і заведення в будинок додатково коштує
Natalia505• 04 ноября в 16:32
Ответ дляБожий одуванчик
Автор це криниця, 15 метрів і поверхнева вода.