Тану на сонці• 04 ноября в 15:49
Окуляри. Одні кажуть треба інші ні
Були в окулістів. Обійшли чотирьох.одні кажуть треба окуляри, але не постійно. Тільки для роботи. Інші кажуть, категорично ні, що все нормально.
Я заплуталася. Що робити? В кого було подібне? Дитині 11
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:50
Ответ дляНебоброїдка
Сходите в одну хорошую клинику.
Були в хорошого лікаря в стаціонарі. Оперуючий хороший спеціаліст по рекомендації. Вона сказала ні, не треба
Небоброїдка• 04 ноября в 15:52
Ответ дляТану на сонці
Сложно так судить, если это детский офтальмолог, современный, который занимается коррекцией зрения, то странно, что такие разные мнения.
Скорая помощь• 04 ноября в 15:52
Ответ дляТану на сонці
Вы изобретаете велосипед. Зачем вам оперирующий специалист в стационаре.
Сделайте диагностику зрения. Если сделали, что вам пишут? Какой диагноз? Ребенок видит/не видит?
Парасюха• 04 ноября в 15:53
Ви не пишете діагноз. Якщо просто міопія і без спазму то потрібно, але дивно що стільки різних думок
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:54
Ответ дляЗнаю бакси
Ви чомусь же пішли по лікарях, аж 4х
які скарги?
Скарг не було абсолютно. Перед школою брали довідку в педіатра. Вона сказала, що плутає букви і дала направлення до окуліста. Та в свою чергу зробила дослідження, потім тиждень капали краплі розшируючі зіницю, і робили знову дослідження. Сказала одівати окуляри. Пішли за іншою думкою. І так давай ходити по врачах.
Та никада в жизни• 04 ноября в 15:54
Ответ дляТану на сонці
Зрозумійте, лікар стаціонаре це НЕ апріорі краще ніж лікар амбулаторного прийому. Він кращій лише в операційній або в стаціонарі. Кожен має займатися своїм фронтом роботи. Якщо не стоїть питання про хірургічне лікування, то чого йти до стаціонару? І я зараз не про окуліста, а взагалі про всіх лікарів. Кожен профі в своєму напрямку. Тому якщо 2 лікаря з 3 на амбулаторному прийомі кажуть, що окуляри потрібні, то треба купити дитині окуляри
Скляна миша• 04 ноября в 15:55
Ответ дляТану на сонці
Вы прикалываетесь?
Диагноз какой?
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:55
Ответ дляСкорая помощь
Зробили діагностику. Діагноз далекозорість трохи на одному окові. Дитина скарг немає
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:55
Ответ дляСкумбріяП8
Какое подобное? Какой диагноз у ребенка?
Далекозорість на одному окові. Одні ставлять, інші кажуть все нормально
Небоброїдка• 04 ноября в 15:56
Ответ дляТану на сонці
Зрение 100% и очки?
Скорая помощь• 04 ноября в 15:56
Ответ дляТану на сонці
Так путает буквы или нет? Если путает, потому что не видит, то уже есть проблема
Скляна миша• 04 ноября в 15:56
Ответ дляТану на сонці
Трохи - это сколько?
И как это ребенок не имеет жалоб если он не видит?
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:57
Ответ дляСкляна миша
Вы прикалываетесь?
Диагноз какой?
Далекозорість на одному оці невелика
Та никада в жизни• 04 ноября в 15:57
Ответ дляСкляна миша
Трохи - это сколько?
А от так. Дитина звикла бачити так, як бачить і не знає, що буває по-іншому, тому і не скаржиться. Тим більш, що одне око з двох 100%. Фактично у дитини автора діагностична знахідка
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:57
Ответ дляНебоброїдка
Зрение 100% и очки?
В дитини скарг не було. Педіатр направила до офтальмолог. Там поставили далекозорість на одному оці невелика
Тану на сонці
• 04 ноября в 15:58
Ответ дляСкорая помощь
Одну букву спутав
Скляна миша• 04 ноября в 15:58
Ответ дляТану на сонці
Далекозорість на одному оці невелика
В цифрах сколько?
Тишком_нишком• 04 ноября в 15:59
Ответ дляТану на сонці
Невелика це скільки? В цифрах, а не ’ приблизно, на око’
Морковку дай• 04 ноября в 15:59
Нам всі лікарі кажуть треба, а чоловік каже, що коли він вдів окуляли зір продовжував падать. У подруги так само. Я дочці не одягала до 16років. Але з 14 до 16 не падав. Тепер вділа окуляри, бо стала сама їздить в транспорті і реально не бачить назв маршруток і т. Д, то я трушуся, щоб не почав падать.
Тану на сонці
• 04 ноября в 16:01
Аноним_Русалка• 04 ноября в 16:03
Мені лікарі кричать, що я сліпа, і треба носити окуляри, але я бачу всі номери маршруток і тд . Тому )
Але за кермом тільки в окулярах
Аноним_Русалка• 04 ноября в 16:03
Ответ дляТану на сонці
фото
Тут питання в тому, чи буде падати зір? Що робити, щоб не падав
Скорая помощь• 04 ноября в 16:04
Вы на жалобы ребенка не ориентируйтесь. Дети не жалуются в основном, потому что они не понимают, что у них есть проблема. Моя дочь с - 3,75 не жаловалась. Ни у кого в семье нет проблем со зрением, даже у моих 72 летних родителей, поэтому мы даже подумать не могли, что у нее может быть такая проблема. Моя мама обратила внимание, что она не видит надписи на билборде, она подходила ближе к телевизору.
Уже давно носит линзы, у нее кроме миопии еще и астигматизм на одном глазе.
Если ребенок не видит буквы, очевидно что ему надо помочь.
Тану на сонці
• 04 ноября в 16:05
Ответ дляАноним_Русалка
Телефон заборонити сказали всі лікарі. А окуляри для навчання брати чи не брати не розумію. Вони теж коштують і щоб зря не витрачатися і гірше ними не зробити
Скляна миша• 04 ноября в 16:08
Ответ дляТану на сонці
Вам бы хоть к одному нормальному доктору попасть ...
Вы в каком городе? В Киеве могу посоветовать
Тишком_нишком• 04 ноября в 16:09
Ответ дляТану на сонці
В вашем случае я бы не покупала пока очки, для 11-летки это в пределах нормы. Если не щурится, не трет глаза, голова ге болит, то значит ребенку ок. Глаз растет где-то до 13лет, поэтому пока показания в норме. Насчёт гаджетов врачи правы на 100%. Вам зарядку скорее всего для глаз назначилтот врач, который говорит, что очки не нужны. Это ок. Просто держите руку на пульсе
СкумбріяП8• 04 ноября в 16:10
Ответ дляТану на сонці
фото
Це не невелика, це дофіга.
І це погано для дитини. Бо це норма для віку 50+
В мого чоловіка +1, 25
Він не може нормально читать без окулярів.
В мого чоловіка +1, 25