Тану на сонці• 04 ноября 2025

Окуляри. Одні кажуть треба інші ні

Були в окулістів. Обійшли чотирьох.одні кажуть треба окуляри, але не постійно. Тільки для роботи. Інші кажуть, категорично ні, що все нормально.
Я заплуталася. Що робити? В кого було подібне? Дитині 11
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
В 11 лет?
А что удивительного? Обучение онлайн все время и автор написала одну букву перепутал.
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Дуже цікава думка. Я в старості написала. Дитині 11 років
Ну и что? Вы написали что одну перепутал. 6 лет дети на онлайне. В 5ом классе по словам читали одноклассники моей. Хотя это очень хорошая школа и дети из нормальных семей.
Да, я блондинка!• 04 ноября 2025
Ответ дляПошаманю
О, спасибо большое, не думала как-то об этом )
я там ще трохи дописала
Пошаманю• 04 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
я там ще трохи дописала
Ой, велике дякую 🌹
Мerida• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Не знаю чому. Може експерименти проводять.
Дитина ходила тиждень з величезними зіницями
Вы хоть глаза берегли?
Морковку дай• 04 ноября 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Темний ліс…
Підіть до нормального лікаря, вам все пояснять. Дочці підберіть контактні лінзи, вона вища за вас зростом?
Що саме мені треба пояснить, щоб вдягать окуляри?
Навіщо їй лінзи, щоб постіно носити? Вона одягає окуляри коли їй треба.
Стрекозей• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
В дитини скарг не було. Педіатр направила до офтальмолог. Там поставили далекозорість на одному оці невелика
Какая именно? + Сколько?
Мerida• 04 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
З іншим віком) після тогл, як л.дина подорослішала) це дітей не стосується. У дітей росте очне яблуко, у дорослих ні. В нормі у дітей молодшого віку повинна бути далекозорість, немовлята взагалі близько бачать спочатку дуже погано вони мають зір приблизно +3. До 7 років зазвичай далекозорість зникає. У дитини автора +1,25, це дуже мало, і скоріше за все через пару років це буде просто 1.
Ребёнок автора уже взрослый
Вбигудях• 04 ноября 2025
Ответ дляМerida
Ребёнок автора уже взрослый
11 років це не дорослий. Всі ростуть різними темпами, очей це теж стосується.
автор Тану на сонці • 04 ноября 2025
Ответ дляМerida
Ребёнок автора уже взрослый
Ні, якраз почався підлітковий ріст організму та зміни . Пубертат
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Далекозорість на одному окові. Одні ставлять, інші кажуть все нормально
Так не буває. Відхилення або є, або немає.
Досить чітко.
Єдине - при астигматизмі буває, що астигматизмі є, але зір добрий.

Скиньте хоч одну виписку.
автор Тану на сонці • 04 ноября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Досить чітко.

Скиньте хоч одну виписку.
Я скидала. В темі є
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
фото
У дитини не на одне око далекозорість, а на обидва однаково. І астигматизмі на обох очах, на лівому сильніше.

Лікар все вірно написав - окуляри для роботи, щоб зменшити навантаження на очі при навчанні, за гаджетами

Єдине - це тільки результат авторефрактометрії, астигматизмі потребує більш детального дослідження.
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
зір при постійному носінні окулярів падає через те що перестають працювати м´язи ока. в окулярах в кожній лінзі є фокусна точка, крізь яку видно найкраще, мозок за пару днів знаходить ту точку і встановлює зіницю прямо перед нею.
вихід - контактні лінзи
Що за бред.
Я в окулярах. Коли не носила - стало гірше.
Донька в окулярах - зір навіть трохи краще, враховуючи що астигматизм.
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Для дорослого не норма, а для дитини запас далекозорості це добре. Око росте, далекозорість зникає, не виникне короткозорості через пару років.
Ні, це не норма. Хто вам таке сказав.
Чаклунка-ведунка• 04 ноября 2025
Ответ дляТану на сонці
Я скидала. В темі є
Я вам відповіла вище